OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 přihláška Aagh Aan

Goto down 
AutorZpráva
atat
Sithský lord
Sithský lord
atat


Poeet p?íspivku : 722
Registration date : 05. 02. 08

přihláška Aagh Aan Empty
PříspěvekPředmět: přihláška Aagh Aan   přihláška Aagh Aan Icon_minitimeTue Feb 05 2008, 17:20

Jméno:Aagh Aan

Rasa:Člověk

Planeta původu:Kashyyyk

Titul: učedník

Schopnosti: blesk, škrcení

Poznámky:192cm, 81kg, 21let

Zbraň:Dva červené světelné meče(možné spojit v jeden dvojitý), wookie bowcaster

styl boje:Umím výborně střílet z bowcasteru a o něco hůř se světelným mečem

Životopis:Narodil jsem se na Kashyyyku mezi wookiemi.
Rodiče neznám protože odleťeli hned po mém narození.
Vyrůstal jsem mezi wookiemi takže umím střílet z bowcasteru skoro stejně dobře jako oni.
když jednou zaútočilo impérium na Kashyyyk povedlo se jim vybít celou oblast kde jsem zrovna žil zůstal jsem tam
jako poslední živí ,ale těžce zraňený.
Vader si mě všiml a vycítil ve mě svého dobrého učně. Jeho droidi mě vyléčli a já se stal jeho tajným učněm...


Naposledy upravil dne Tue Feb 05 2008, 20:48, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
atat
Sithský lord
Sithský lord
atat


Poeet p?íspivku : 722
Registration date : 05. 02. 08

přihláška Aagh Aan Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška Aagh Aan   přihláška Aagh Aan Icon_minitimeTue Mar 18 2008, 16:15

nová poatava z mý nejoblíbenější doby Smile


Jméno:Wolf Yanth

Rasa:Zabrak

Planeta původu:Iridonia

Titul: padawan

Schopnosti síly: Umím někoho v síle vycítit, nabourat se někomu do mysli, rychlost, skok

Schopnosti: Schopný vůdce a průměrný pilot

Poznámky:192cm, 81kg, 17 let

Zbraň: světelný meč s modrou čepelí+shoto se zelenou čepelí

styl boje: S mečem umím docela dobře ale zato z blasterem moc neumím

Životopis: Narodil jsem se v chudé rodině na iridonii. Rodiče by mě neuživili a tak sem si na sebe vydělával sám.
Byl jsem velmi obratný a předváděl různé kousky na ulici. Když jednou se vedle nás přistěhovali bohatí lidé a měli
syna. Se synem sem se zkamarádil a on mě učil různé jazyky z různých koutů galaxie. On toho hodně procestoval
a říkal že na coruscantu jsou Jediové a že to jsou lidi co uměj nadpřirozený schopnosti a že on by taky chtěl být
Jediem. Vyprávěl mě o nich a někdy sme si na ně i hráli. On mi házel šišky a já je klackem odpaloval jako že odrážim
střely a ještě mnoho dalších her. Jednou měli letět na Coruscant a moji rodiče je požádali jestli nemůžem letět s nima
,protože si tam chtěj něco zařídit a nemaj loď. Řekli že jo a my odletěli. Při letu se naši hodně skamarádili.
Když jsme přistáli tak rodiče odešli a nás daly do děckého koutu. Dostala nás nastarost togorianka a my si jí oblíbili.
Zrovna jsme si hráli na jedie z napodobeninou meče kterou tam mělia do koutku přišla postava v kápi a ukázala na nás. Postava v kápi nás kamsi odvedla a zeptala se nás jestli chceme být Jediové. My samozřejmě řekli že jo a v napětí čekali co se bude dít. Zavedli nás do chhrámu jedi jak nám později řekli a daly nám své mistry.
Já dostal Qui-gon-Jina který si vybral mě místo nějakého Obi-wana či co a mýho kámoše si vzal mistr Windu.
Qui-gon mě učil a já si vyrobil svůj první meč a měla přijít moje první mise: měěl jsem letět se svým mistrem
na separatistickou loď která blokovala planetu Naboo.
přihláška Aagh Aan 78020211


Naposledy upravil atat dne Sat Mar 22 2008, 13:07, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
atat
Sithský lord
Sithský lord
atat


Poeet p?íspivku : 722
Registration date : 05. 02. 08

přihláška Aagh Aan Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška Aagh Aan   přihláška Aagh Aan Icon_minitimeWed Apr 02 2008, 21:17

Jméno: John Crown

Rasa: člověk

Planeta původu: Coruscant

Titul: pilot,

Poznámky: 2m, 82kg, 20let sem mladý pilot který se chce mstít impériu

Zbraň: blaster e-11 a dl-44

Loď: Modifikovaná YT-2400

styl boje: dobrý pilot a průměrný střelec

_________________________________
Postava pro bitvu o Coruscant
_______________________________-


Naposledy upravil atat dne Wed Apr 02 2008, 21:26, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihláška Aagh Aan Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška Aagh Aan   přihláška Aagh Aan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
přihláška Aagh Aan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: