OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Michael (Stará republika)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DarthMichael
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
DarthMichael


Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Registration date : 10. 10. 08

Darth Michael (Stará republika) Empty
PříspěvekPředmět: Darth Michael (Stará republika)   Darth Michael (Stará republika) Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 07:47

Jméno:Darth Michael

Titul:Učedník

Rasa:Člověk

Planeta narození:Korriban

Životopis před příchodem postavy do řádu:Během života v ulicích Corusantu jsem pomalu začal zjišťovat že mám nějaké nadpřirozené schopnosti.
Jednou když jsem si hledal nějakou práci,tak nějací vojáci si začali dělat z mých přátel legraci ale mě to legrační nepřipadalo.Když můj přítel chtěl odejít tak ho jeden voják postřelil laserem a on upadl na zem.To mě rozzuřilo a cítil jsem v sobě tak velikou zlobu že najednou ten voják odletěl a ostatní na mě začali střílet,ale mě se střely ani nedotkly neovládnul jsem se a nevím co se stalo byl jsem kolem nich,počítal jsem a bylo nás tam i se mnou sedm.Střílely po všech ale já jsem začal používat blesky a moji dvojníci také.Vojáci byli hned mrtví.Pomohl jsem příteli a odešli jsme všichni domů.
Přišel jsem domů a napadlo mě že ovládám telekinezi,odhazování a blesky.Šel jsem spát a druhý den časně ráno jsem viděl z okna dvě čety vojáků jak jdou směrem k mému domu,při útěku před vojáky jsem si vzpoměl na mou domovskou planetu Korriban a že je tam akademie a tak jsem tak odletěl.

Barva čepele:stříbrná

Meč:obouruční

Styl boje se světelným mečem:Makashi,Shii-Cho

Schopnosti:telekineze,odhazování,škrcení,ovládání mysli,blesky

Schopnosti jako sith:škrcení,telekineze a ovládnutí mysli

Poznámky:zdatný bojovník a akrobat, rozumí starému jazyku sithů

Kontakt:383-181-086,Michal.Macinka@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Darth Michael (Stará republika) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Michael (Stará republika)   Darth Michael (Stará republika) Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 13:48

DOBŘE UDĚLANÁ PŘIHLÁŠKA!!

Jenom životák je totální blbost..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Darth Michael (Stará republika) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Michael (Stará republika)   Darth Michael (Stará republika) Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 13:56

vzpoměl jsem si na domovskou planetu...pěkný...až na to že z dětství se obyčejně nic nepamatuje...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Darth Michael (Stará republika) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Michael (Stará republika)   Darth Michael (Stará republika) Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 14:02

natož jen tak z hlavy říci... na mé odmovksé planetě je akademie Sithu.. půjdu tam.. proč ne do Chrámu který je blíže,.. všechny tyhle aspekty popiš lépe..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Darth Michael (Stará republika) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Michael (Stará republika)   Darth Michael (Stará republika) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darth Michael (Stará republika)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: