OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dar Fey´Har- Stará Republika

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tauntaun
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Tauntaun


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 15. 10. 08

Dar Fey´Har- Stará Republika Empty
PříspěvekPředmět: Dar Fey´Har- Stará Republika   Dar Fey´Har- Stará Republika Icon_minitimeMon Oct 20 2008, 17:17

Jméno: Dar Fey´Har
Planeta původu: Vesmírná loď jeho otce
Rasa: Bothan
Titul: Padawan
Životopis: Narodil jsem se na vesmírné lodi mého Otce, který byl lovec odměn. Dělal práce všeho druhu a byl jedním z těch nejlepších ve své branži. Matku jsem neznal, brzy po mém narození jí otec vysadil na nějaké planetě a mě si nechal. Učil mě všechny práce kolem lodí a speedrů a jiných mechanických hračiček. Když mi bylo šest let, otec byl zrovna v jedné kantýně a já si hrál z nějakou elektronikou, vpadly do naší lodě dva piráti. Já jsem se schoval do jednoho z úložných prostor na lodi a doufal, že táta přijde a zachrání mě. Nepřišel. Piráti loď ukradly společně se mnou. Povedlo se jim dostat přes celníky a skočily do hyperprostoru neznámo kam. Poněvadž byl můj úložný prostor ukrytý ve střeše kokpitu, vyslechnul jsem si jejich hovor a brzy se oba rozhodly, že půjdou spát. Nějakou dobu po tom, co odešly, jsem vylezl z úložného prostoru a proplížil se do strojovny, kde jsem poškodil hypermotor a ucpal přívod paliva (poněvadž byla naše loď opravdu luxusní a dobře vybavená, naučil mě jak poškodit hypermotor, aby to vypadalo na poruchu a jak ucpat přívod paliva tak, aby loď nevybuchla). Pak jsem se rychle vrátil do svého úkrytu. Byli jsme právě nedaleko Dura a tak pirátum nezbilo než tam přistát a nechat opravit loď. Když oba odešly za mechanikem, já jsem vylezl ze své skrýše a udal je přístavní hlídce. Ukázal jsem jim nahrávky bezpečtnostních kamer a oba piráti byli zatčeni. Když jsem se hlídky ptal, co bude se mnou, vmísil se do hovoru Mon Calamarian z podivnou „tyčkou u pasu“. Řekl, že bych měl letět s ním, že je jedi a že ze mě by jednou mohl byt Jedi taky. A já, poněvadž byl můj sen stát se Jedim (asi jako každého kluka v mém věku) jsem souhlasil. Tak jsem vstoupil do řádu Jediů. Ve třinácti letech jsem řádně splnil zkoušky na padawana a Mistr Track (tentýž mistr, co mě našel a přivedl do řádu) mě vzal pod svá křídla a stal se mým mistrem. Když mi bylo 16 let a my byli na Kashyyku, jsem v jednom trandoshanském táboře zachránil Wookie, který mi přísahal doživotní závazek. Wookie se jmenoval Flobacca. Z Flobem jsme se brzy spřátelily a můj Mistr ani rada nebyla proti, že se mnou bude bydlet v pokoji a že mi bude pomáhat na misích. Teď mi je 20 a je jen otázkou času, než se ze mě stane plnohodnotný Rytíř Jedi…
Barva čepele: Zlatá
Styl boje: Shii-cho, Ataru, Shien
Schopnosti: Základní schopnosti síly, specializuje se na ovlivnění mysli (přesvědčování, změna paměti atd.)
Poznámky: Zaměřuji se převážně na boj, umím rychle měnit styly. Upovídaný, neustále doprovázený Flobaccou. Rádi spolu vtipkujeme a parodujeme ostatní mistry a jedie (ty které nemáme rádi a když nás nevidí). Jsem štíhle postavy asi 150 cm vysoký, mám hnědou srst a světle hnědou hřívu. Nosím typický Jediský oděv bez pláště (beru si ho jen, pokud hovořím z radou nebo na významné diplomatické setkání). Jsem Charismatický a celkem dobrý diplomat.
Období: Stará republika (asi 100 let před epizodou 1).
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Dar Fey´Har- Stará Republika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dar Fey´Har- Stará Republika   Dar Fey´Har- Stará Republika Icon_minitimeTue Oct 21 2008, 13:47

rezervováno. Trenink zacne ihned, jak se mi podari nakopnout stály internet (99%zítra)
Návrat nahoru Goto down
 
Dar Fey´Har- Stará Republika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: