OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Oblíbenost Star Wars

Goto down 
+13
ScorpiO
HoLoW
adys
Padme von Kell
Prophet
William
Lance Stone
Darth Eternal Hatred
Syntax
uludak
Potan von Kell
Ruplikon
Omalenka
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 07 2011, 23:46

Hm, to mi pripomina, jak mi kamaradka vypravela, ze byly s jeste jednou spoluzackou u jednoho kluka doma (pritel one spoluzacky) a kluci si tam pousteli maraton SW... Holky to nebavilo, takze byly nekde v kuchyni a kamoska mi rikala, jak je kluci furt okrikovali, kdyz je rusily.. No, ja ji na to rekla, ze bych asi cumela s klukama a buzerovala je at sou zticha taky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 08 2011, 13:53

je pravda že holek, co mají rádi sw znám rozhodně mín než kluků, co rádi sw, i co jsem chodila do sokola loni, tak tam byly holky kolem 12 let a když jsem jim říkala, že mám ráda star wars, řekly že to nesnáší proto že o tom mluví pořád kluci u nich ve třídě Very Happy hehe, mám zájmy jako 12 letí kluci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 08 2011, 19:01

Darth Eternal Hatred napsal:
je pravda že holek, co mají rádi sw znám rozhodně mín než kluků, co rádi sw, i co jsem chodila do sokola loni, tak tam byly holky kolem 12 let a když jsem jim říkala, že mám ráda star wars, řekly že to nesnáší proto že o tom mluví pořád kluci u nich ve třídě Very Happy hehe, mám zájmy jako 12 letí kluci Very Happy

Dvanáctiletí kluci od 70. let Wink
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 08 2011, 19:16

ja musim taky rict ze z me zkusenosti maji sw radeji starsi kluci. resp ti mali to treba zerou ale jen chvilku a pak je to pusti. ale ti keri to zerou dlouhodobe nebo trvale, tak sou vetsinou starsi, tak od sestnacti navrch a znam hodne lidi. keri sou v mem veku nebo aspon nad dvacet.
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 12:38

Nechápu jak někdo může odsuzovat něco, co nezná. To se děje u nás ve třídě. Všichni řikaj že se tam mácha mečema a že je to pro malý caparty. To není pravda. Pokaždé, když se kouknu na SW, vyvolává to u mě mnoho filosofických otázek. A jak by mohli caparti chápat příběch Choosen one? Star Wars je kult,  víc video:  http://www.stream.cz/slavnedny/684438-den-kdy-mely-premieru-hvezdne-valky-25-kveten
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 12:54

u nás v okolí jsem jedinej co se o SW zajímá..kluky zajímají ze Star Wars maximálně hry,sem tam i filmy....ale neznám žádnou holku co by se o to zajímala..jo,všichni věděj co to jeale to je tak všechno...ale díkybohu do mě nerejou,že se o to zajímám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 13:06

To do mě, Gregora, Secury a Starkilla pořád. Když jsme tenhle týden měli za úkol napsat o každým jednu dobrou vlastnost, tak mi někdo napsal Darth Vader Some Serious Shit
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 13:11

vyjádřil jsem se špatně ...UŽ do mě nerejou-zvykli si Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:21

Jeku se nediv ty víš o SW "všechno" Darth Maul Jinak SW je super
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:27

U nás v okolí jsem taky jediný kdo holduje SW fenoménu. Rodiče ríkají že SW je pro malý deti, ale kdyz se koukli tady tak videli, že tady vedeme (alespoň se snažíme) vést normální inteligentní diskuzi na úrovni 20-25 letých mladých lidí, kterí mají nejaké společné zájmy.
Ale možná bohužel, možná ne, nikdo jiný se ke mne, ke OSW a k mojí lásce k Sithum zatim z mýho okolí nepridal.
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:33

V naší třídě s Jekem by sis mohl podat ruku Very Happy Není mu 20 ale o SW toho ví opravdu hodně. V našem zapadákově se o SW zajímá + - 10 lidí.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:39

já jsem klukům fungoval jako taková "encyklopedie" když hrály nějaký SW hry...něco nevěděli,přišli za mnou a už to věděli...nezaložíme nějaký město pro fanoušky SW? Dreshdae city nebo tak něco?věděl bych o dobrým místě Very Happy

u mě to máma bere,protože jsem některý názory jistých skupin ze SW přijal za svý Very Happy....ale jinak je jí to ukradený Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:43

Nejvíce bych bral mesto pro fanoušky Sithu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:44

Nějaký sraz by nebyl špatný Very Happy To Jek nám taky je encyklopedie Wink To StarKill hraje na PSP SW a když něco neví tak se ho zeptá nebo Jek povídá o SW i když někdo nechce a už je nezastavitelný Smile
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 08 2013, 20:47

Darth Soren napsal:
Nejvíce bych bral mesto pro fanoušky Sithu Very Happy
seber stan,po zimě jdem na to (každý město nějak začínalo) ....ale nejlíp někde u moře,tak se rozluč doma! Very Happy


jo,na PSP jsem to hrál taky - člověk se přece ve škole musí nějak zabavit ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblíbenost Star Wars   Oblíbenost Star Wars - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblíbenost Star Wars
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: