OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nejoblíbenější hra

Goto down 
+18
Lance Stone
Freedom Nadd
Darth Kal
Xavier
Rocko
Gralen
Padme von Kell
Cody
Syntax
Darth Gryat
Wrait
Checkman
William
Derk Yall
Undertaker
Mandalorian
Potan von Kell
lord mikerrus
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 07:36

Nj ,ale utratit 10000 kč za hry který můžu stáhnout .... a lucasarts si vydělávají tolik že hry na trhu jsou je z čistě estetických důvodů
Návrat nahoru Goto down
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 07:40

Já jednoznačně oba dva Kotory......
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 08:49

lord mikerrus napsal:
Nj ,ale utratit 10000 kč za hry který můžu stáhnout .... a lucasarts si vydělávají tolik že hry na trhu jsou je z čistě estetických důvodů

tak ja si je treba koupila az dost pozde, uz byly zlevneny..zas tolik her za rok nehraju.. Wink

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 10:40

no podle recenzi jsou vsechny star wars hry aspon na 80 % takže když už jsem fanoušek star wars tak si zahraju všechny ne ?Very Happy a komu by se chtělo čekat dva roky až budou stat 500 kč
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 10:48

Mikerrusi mohu se tě na něco zeptat? Přestože Lucasart jako majitel licence má příjmy i z ostatních zdrojů, z čeho podle tebe mají žít ty společnosti co tu hru vyrábí? To že si hru stáhneš pochopim, taky mám něco staženo, ale uvědom si chlapče že kdyby nebyli ti co si tu hru koupí tak nebudou žádné hry. Nechápu tedy proč se vysmíváš těm co mají tu slušnost za tu hru zaplatit.
Máš snad pocit že se hry dávají na trh z estetických důvodů? A jak mají zaplatit lidem co hru vyráběli.
Si sprominutim idiot. Těch her z SW nevydávají zas tolik aby tě to finančně položilo.
Když za to odmítáš zaplatit jak chceš, ale drž hubu a nevysmívej se těm co si hru koupí. Oni další hru neuděl jen proto že si jí lidi zadarmo stahujou.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 11:10

Mikere: Zkus si sehnat SW. The Best of PC, jde to ztuha sehnat, ale máš tam 5 nejlepších her SW her (těch novějších)
Kotor
Jedi Knight II: Jedi Outcast
Battlefront
SW Republic Commando
Empire at War
+ trial k SW: Galaxies

A to vše jsem sehnal za cca 580,- Kč a neříkej mi, že je to nějaká vysoká cena, zvlášz když si vypočteš kolik by to stálo jednotlivě...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 13:21

nevim kdo je tu vetší idot xaviere když si vemeš kolik vydělají ročně na star wars hračkách,filmech,hrách atd. neříkám že by se ty hry neměli kupovat a nikomu se nevysmiívám ! jen jsem řekl že když si já nekoupím hru tak si stejně můzou postavit star wars land a dík derk za tip jesti to tu najdu tak to je výhodný ke koupi Cool
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 13:32

mikerusi čet jsi můj příspěvěk celej? Já jsem tam psal i o společnosti co tu hru vytvářela (Bioware u kotora Pethroglyph u EAW) ty maj vyjít naprázdno? Nehledě na to že když napíšeš: "A vy ty hry kupujete nebo co vždyt stáhnout je můžeš hned jak výjdou" to teda nezní vůbec neposmívačně.
Nehledě na to tak podle tvé logiky můžeš rovnou tvrdit o všem že by to mohli dávat zadarmo, že se to zaplatí ze zisku z ostatního.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 13:51

Xavier má pravdu, já, který se sice pohybuji ve freeware scéně vývoje her mám přecejenom trochu znalosti o komerční sféře a udělat nějakou hru, i když jen střílečku je obrovská zátež na lidi i čas, a jelikož každý potřebuje z něčeho žít, tak jsou za to placeni a když si člověk vezme, kolik jen vyjdou platy při vývoji, při několika měsících to může být i nad milion a to do toho nezapočítávám cenu enginu, technologie, programů a další licence. Pak ještě další sttudovní materiály, nahrávání dabingu, zvuků, komponování hudby sebere hodně peněž. Vývoj her je strašně nákladná věc, jak fyzicky a psychcky, tak i finančně, a proto by se mělo za hry platit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 17:17

nevim kdo je tu vetší idot xaviere když si vemeš kolik vydělají ročně na star wars hračkách,filmech,hrách atd. neříkám že by se ty hry neměli kupovat a nikomu se nevysmiívám ! jen jsem řekl že když si já nekoupím hru tak si stejně můzou postavit star wars land a dík derk za tip jesti to tu najdu tak to je výhodný ke koupi Cool

nechtělo se mi to psát znova .. tím co jsem napsal jsem se nevysmíval jen jsem chtěl z humoru nanačit že já je nekupuju od toho tam byl ten smajlík ale o tom se nemám náladu hádat a to o tech navrhářských společnostech máte pravdu jenže oni navrhují spousty her a miliony lidí je kupují tudíž oni neprodělají na těch co je stáhnou to máte stejny s free serverama třeba na wowku je asi miliarda free sererů a milion officů a stejně je blizzard za vodou tak mi tu furt nevnucujte svoje znalosti z komerce já to nevyvracím ale já prostě nemám nárok dát 1299 kc za hru co zrovna vyjde a nebo koupit všechny já mám kapesný 600 měsíčně a to mi na všechno nestačí
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 17:23

Jo, ty máš 600,- měsíčně, já nemám nic a krom vzácných a ojedinělých chvilek nepirátím...

Jinak uvědom si, je rozdíl mezi LucasArtem,( který vydělává na filmech, postavičkách) a vývojářským studiem, které musí udělat hru, ti dostávají jen omezený počet peněz, ti nedostávají nic z filmů, knih atd., protože ty studia nepatří LucasArtu...

Hlavně WoW je MMORPG, to je něco zcela jiného než hra s multákem zdarma, Blizzard má 18 milionů předplatitelů, platící nějakých 400 kč za měsíc, si to vypočti kolik je 18 000 000 x 400, blizzard si to může dovolit, ale málá studia ne, ne každé studio má tollik peněz jako Blizzard vydělávající na WoWku...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 17:32

zmínil si tu někdo bioware ? ten má za sebou pár velkých ůspěchů a ted je bráno za jedno z nejlepších studií .... každý někdy začíná a vždycky bude někdo stahovat hry a myslím že to neovlivní jedinec právě naopak jeden přestane dvacet začnou to neovlivníš a pro dobrej pocit nechci mít děravý boty abych za 3 dny dohrál hru za celý kapesný až vyjde old republic tak dobře koupím si ji ale jen proto že se na to fakt těším né kvůli svědomí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 17:42

Derk Yall napsal:
Jo, ty máš 600,- měsíčně, já nemám nic a krom vzácných a ojedinělých chvilek nepirátím...

Souhlsim s Derkem U me je to to same. Moje hry jsou legalni az na jeden ci dva kusy, ktere se buduz nedaji sehnat (vydani 1992) nebo v Cechach vubec nevysli.

_________________
Nejoblíbenější hra - Stránka 2 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 17:47

Víš, ono to chce také přemýšlet a hlavně ne mít nutkání hrát všechno hned, když hra vyjde trvá to normálně půl roku než bude perfektně opatchovanáa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 18:35

Přemýšlet nad čím ? Ty by jsi se měl zamyslet ... přesvědčuješ mě že nemám stahovat hry ale neříkej že nesthuješ mp3,filmy atd. všechno se týká komerce a svět je plný warezu a podobných stránek já si koupím hru která má dobry mp ale jinak je zbytečné rozfrcat peníze za zbytečnost mám rád sw proto jsem tu regnutý ale mám taky priority potřebuju hadry ,dárky pro známý ,latím za holky (kina ,restaurace) víte kolik to stojí .... mžná je to drzé ale já lásku ke star wars projevím jinak než ze já zaplatím 1 miliontinu kolik oni vydělají ročně... a nemluvím o lucasarts ! mluvím i o společnostech které navrhují hry a tihle všichni mají takoví ůspěch už jen proto že se pouští do spolupráce s tak úspěšném sci fi jako je SW
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 18:37

Tady se nebavíme o platmě LucasArtu, ale vývojáři, ale ty v tom nevidíš rozdíl, takže je jedno to dále rozebírat.
Ano, občas stáhnu nějakou tu písničku, ale filmy nestahuju, ani netvrdím, že bych v tomhle byl nějakej svatoušek, ale tady jde o rozmejšlení co si koupit a nekupovat vše hned, třeba si i počkat pár let na nějakou hruu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 19:04

No tak si pořádně pročti můj příspěvek kde je napsáno o vývojářských společnostech a nevím proč čekat ..... prostě mě nepřesvědčís a ani nevěřím že to pochopíš protože o tom je asi půl stránky a doted si to nepochopil tím nechci naznačit že jsi hloupý ale spíš tvrfdohlavý a prostě si nepřipouštíš že by někdo nezaplatil za jakoukoliv věc kolem SW chápu jsi asi větší fanoušek než já ,já radši půjdu ven nebo s nějakou kamoškou než abych dva měsíce zůstal doma bez kačky a odškrtával na zdi dny než si koupím hru která my bude na pár dnů než ji hodím do skříně a budu chtít novou . :hang:
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 19:12

Hele, ty máš jak jsi psal 600 kč za měsíc, já nic, já za poslední rok nakoupil pár her, včetně toho SW: BoPC. I s těma hrama mě dokázali zabavit na měsíce, víš, to chce totiž přemýšlet nad tím co koupíš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 08 2009, 19:22

ty tu vytahuješ 600 na měsíc je možný že nemáš kapesný ale nejspíš si prachy vyděláš nebo něco podobnýho mě na brigádu v 15 nevezmou zvlášt v tomhle období a ted ti rozpočítam mé finance příspěvek na noční orgie nejmín 200 kc jídlo v někde s kámošema 200 kč aspon 1 do kina s holkou jinak piští 130 kč + popcorn jízdenky než dostanu šalinkartu tak 100
a ted si vemte že chci nějakou jinou věc tak bud mi máti z dobré vůle pujčí což se často nestane a nebo si musím půjčit od známých takže nějakých 600 kil je mi k hovnu
Návrat nahoru Goto down
Ki
Experimentální Super Ewok
Experimentální Super Ewok
Ki


Poeet p?íspivku : 176
Age : 28
Vyznamenání : ing-imbecil naší galaxie
Registration date : 27. 08. 09

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 04 2009, 15:05

1.místo: episode 3:revenge of the sith
2.místo: battlefront2
3.místo: jedi knight:jedi outcast (jediná SW PC hra co jsem hrál)
Návrat nahoru Goto down
Serafin
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Serafin


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 02. 01. 17

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 03 2017, 23:27

Tak urcite Jedi Academy! Smile) Projete na tisic zpusobu a multi klan wary Smile
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 06 2017, 14:52

1. KOTOR 1 - pamatuju si, jak mi spadla brada na stůl, když došlo k obratu v příběhu
2. X-wing: Alliance - super letecký simulátor, škoda, že mi nešla nainstalovat modifikace yuuzhanvongské invaze. Nemůžu uvěřit, že je ta hra už 18 let stará
3. Republic Commando - jednotka klonů za doprovodu mandalorianské hudby, co dodat Smile
4. Jedi Outcast - skvěle vyvážený mix příběhu a soubojů
5. Knights of the Force - modifikace Jedi Academy s výběrem z hromady postav a světelných mečů. Bavilo mě procházet jako Grievous se čtyřmi meči a jedno kolo jsem dokonce přehrál jako Jabba. Škoda, že se autor rozhodl změnit svůj život a 1/2 hry zničil těsně před vydáním
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 07 2017, 16:51

Jo kdysi jsem psal Academii. Very Happy

1. KOTOR 1 - je jednoznačně na prvním místě Wink Příběhově prostě nej a na tehdejší dobu i nej v grafice a hratelnosti.
2. RC - to si zahraju mile rád kdykoliv, prostě luxus
3. Jedi Outcast - nádherný příběh a hlavně Katárn je pašák Very Happy

Pak by to šlo nějak dál, ale tyhle tři jsou nej. Ale nehrál jsem některý zmiňovaný, takže nevim jak by to vypadalo s jiným dohráním.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 07 2017, 19:00

KOTOR 1 bez diskuze moje topka, pak níž jsou takové kousky jako KOTOR 2, Jedi Outcast, Jedi Academy a prvni Battlefront
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější hra   Nejoblíbenější hra - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější hra
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec-
Přejdi na: