OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Xavier Muray

Goto down 
AutorZpráva
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Xavier Muray Empty
PříspěvekPředmět: Xavier Muray   Xavier Muray Icon_minitimeTue Nov 18 2008, 20:33

Jméno: Xavier Muray

Rasa: Člověk

Planeta původu: Nar Shadaa

Titul: nájemný zabiják

Schopnosti: Dobrý střelec a pilot, skvělý bojovník na blízko

Popis: vysoký, tmavé vlasy a oči

Zbraň: blasterová karabina, vibronůž, granáty

styl boje: Odstřelování z dálky popřípadě boj kontaktními zbraněmi

Životopis: Byl jsem jedním ze sirotků procházející horšími čtvtěmi Měsíce pašekáků. Život na ulici mě naučil být tvrdý k okolí a teror ze strany starších rabiánů mě zase naučil se bránit. Později jsem přijal práci coby poslíček mafiánů. Začal jsem jako poskok s povinostmi typu přines tohle, odnes tamto. Také jsem začal být nasazován na úkoly abych někoho sledoval či ho našel. V této sortě mých povinností jsem se celkem vyznamenal a jednou jsem dostal za úkol najít a zlikvidovat nějakého podvodníčka co se znelíbil mému zaměstnavateli. Pro velký úspěch který jsem při tomto úkolu zaznamenal jsem začal platit za celkem slušného zabijáka a mé další kontrakty se postupně zcela specializovaly na zabíjení. Časem se mi začalo dařit natolik že jsem mohl začít pracovat na vlastní pěst, a mohl si začít vybírat své zákazníky a nespecializovat se jen na jednoho plátce.

Období: Stará republika
Návrat nahoru Goto down
 
Xavier Muray
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Xavier Quaid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: