OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obľúbená scéna

Goto down 
+21
adys
Syntax
Kiaayla
Esme du Feu
Vyhul666
Freedom Nadd
Luthriel
Gree2
SWmanik72
Lance Stone
darth hegi
Derk Yall
Mandalorian
carbon
Padme von Kell
Wrait
An-Drew Deer
Darth Eternal Hatred
Xavier
Tik & Tok
Darth Anyt
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Luthriel
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Luthriel


Poeet p?íspivku : 261
Registration date : 31. 05. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 01 2009, 11:49

Podla mna bi Anakina Qui-gon zvladol vichoval bi sneho super jediho.Ale otazne je te co bi Qui-gon spravil kebyze zisti ze Dooku je zly bol to jeho byvaly majster a tak a Dooku sam povedal ze Qui-gon bi sa knemu pridal asi.no bolo bi to zaujmave.ale podla mna najdolezitjsie bi asi bolo drzat anakina pred padme kebize sa nepoznaju nist bi sa nestalo a vsetko bi dobre dopadlo.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 01 2009, 11:59

Hruza jak vsichni obvinujou Padme z Anakinova padu.. Laughing
Chudak holka..Kdyby nebyl Palpatin parchant a nevrtal Anakinovi do hlavy, tak se nic nestalo ani kdyby se Ani s Padme stejne vzali..Aspon tak to vidim ja...

No zajimalo by mne, co by Qui-Gon udelal, kdyz by se dozvedel o Dookuovi..Tezko rict, nevim jestli by se k nemu pridal, spis by se asi snazil zjistit, co za jeho obracenim k temny strane stoji..A treba by pak Palpyho plan nevysel..
Návrat nahoru Goto down
Luthriel
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Luthriel


Poeet p?íspivku : 261
Registration date : 31. 05. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 01 2009, 12:29

ja neobvinujem padme ona vlasne za nic nemoze.to ananikin bol tulpas co to vsetko pokafral.len kebize ju nikedy nepozna a ona jeho vstko bi inak dopadlo.a mozno bi mu qui-gon dal nejaku lepsiu radu anakinovy ze co a jako spravit a vsetko bi dobre dopadlo.maly deticky a setci bi boly nazive a mozno bi sa aj dooku vratil spet kebize qui-gon a yoda bi mu pomohli.a sidius bi skoncil ani by si neskrtol Cool
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 01 2009, 12:56

tak kdyby Anakin neznal Padme, tak by stejne treba propadl temny strane a pak uz by bylo vsechno v haji, pac by nebyl zadnej Luke a Leia..No, ale je fakt ze tohle jsou jen hypotezy, budme radi, ze je to tak jak to je a je z toho nadhernej pribeh.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Luthriel
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Luthriel


Poeet p?íspivku : 261
Registration date : 31. 05. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 01 2009, 13:10

ale kebyze je pri nom qui-gon tak ho zvaldne urcite.no ale su to len hipotezi.hej dobry pribech zaz bi to bolo take nudne
Návrat nahoru Goto down
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jul 02 2009, 07:29

Mě se celkem líbí scéna jak odlétají z Tatooine a u toho je zastihne Maul a Qui-Gon s ním bojuje a po chvíli těžkého souboje naskočí na rampu lodě a odletí......
Návrat nahoru Goto down
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 22:24

Dobrejch scén je tu dost....osobně miluju fšechny scény s Lordem Maulem...rozkládání droidů na Naboo taky cajk, hlavně kuli hudbě, skladba "The Droid Invasion and The Appearance of Darth Maul" je užasná.
Ale nejvíc mě rajcuje ta scéna jak se otvíraj ty dveře a jak na ně Maul bafne, při tom mi běhá mráz po zádech, samozřejmě zas díky hudbě...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 22:30

fšechny je omylem nebo úmyslně?

Je pravda, že hudba dodává scénam ráz a dost nadnáší atmosféru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 22:45

Tjn, a od toho tam ta hudba je :-P :-)


No, abych se přiznal, tak Maul je můj oblíbenec, sic už nepatřím mezi stoupence temné strany Síly, ale je to simpaťák :-D...takže umyslně, moc ty scény zveličuju :-D, třeba i jak se jen objevuje v tom hologramu za Sidiusem :-D ...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 22:49

Jám měl na mysli spíš to F ve slově všechny, ale to je jedno. No, zde na foru je celkem pár dalších stoupenců Maula, z nichž největším je asi Dark Eternal Hatred, takže s ní si o Maulovi popovídáš celkem dost, pokud budeš chtít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 22:56

Jo tak :-D....tak to jo. Já mám takej vlastní rukopis ;-), takže to k tomu patří, se neděste tady nikdo :-).
A že bych byl stoupenec Maula, to zas asi ne :-D...i když to je takovej simpaťák metal
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 23:12

Derku.. než začnš opravovat pravopisné chyby, piš prosím správně moje jméno: jsem DARTH ne DARK!

ale jo, jinak s vyhul666 souhlasím. Máme rádi stejné scénky, stejnou hudbu. Psal si jak tam "bafne" - já zase píšu, že tarasí cestu Laughing každopádně tak jako tak, užasný moment, nejsilnější z celého filmu.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 23:15

To je bezdebatice....joo, terasí cestu..."půjdeme oklikou" :-D..to funny video z týhle scény si viděl? Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 23:17

No já jich viděla... Laughing Laughing ale nejvíc se mi líbí parodie na to, jak ho sidious představuje coby hologram nute gunrayovi a tomu druhému Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jul 26 2009, 23:25

Jej sry, sem nevěděl že si ona, ne on Embarassed ...já myslel tu jak se tam odtvíraj dveře a Amidalastřelýá do ovládání dveří a ony se zase zavřou :-D..k tomu ta epická hudba :-P....a jakou máš namysli ty?To představování? Jak si tam usere? :-D
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 01:13

Neni to spis jak tam komoli Maulovo jmeno? Laughing

"darth Mlllll...." Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 10:19

to jak si psal, vyhul, to neznám... kdyžtak sem na to dej odkaz.
Já měla na mysli todle:
https://www.youtube.com/watch?v=dDB-LV5MlzE&feature=PlayList&p=44DDC68BE5997A50&playnext=1&playnext_from=PL&index=45
https://www.youtube.com/watch?v=yl4LRE6dMDA&feature=related

tady je to darth mllllll
https://www.youtube.com/watch?v=ez0SVbp7BX4

todle je celé parafráze na 1. ep, tudíš je tam i scénka s maulem
https://www.youtube.com/watch?v=Vovv84KfIlM
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 12:28

Darth Who dobrej :-D :-D. Já to video nemužu najít, teť se strávil dobrou pul hodinku tím a nenašel :-D
Prostě ta epická scéna jak se otvíraj u hangáru ty dveře, epická hudba k tomu....Amidala střelí do ovládání dveří a dveře se zase zavřou se stejně epickou hudbou a pohledem Maula :-D

Jo a btw nelozíš ty taky tak náhodou na metal forum? Cool
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 17:09

heh... jo jo jsem to já...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 17:45

Vyhul666 napsal:
Darth Who dobrej :-D :-D. Já to video nemužu najít, teť se strávil dobrou pul hodinku tím a nenašel :-D
Prostě ta epická scéna jak se otvíraj u hangáru ty dveře, epická hudba k tomu....Amidala střelí do ovládání dveří a dveře se zase zavřou se stejně epickou hudbou a pohledem Maula :-D

Mam pocit ze sem to uz kdysi videla, ale nevzpomenu si kde.. scratch
a nevim jak se to jmenovalo..
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 17:54

já jsem viděla akorát, jak se dveře otevřou, padmé vystřelí, a maul padne mrtvý do jámy Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 18:04

lol! bych chtela taky videt.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 21:11

;-)

Padme: ja s tema dveřmama taky nwmím :-( ... herde, alůe nasmál sem se no
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jul 27 2009, 22:48

Laughing dobry...

no ja sem jeden cas projizdela dost for takhle sekce vtipky, a to sem to myslim nekde videla, jenze sem toho tehda projela moc najednou.. scratch
Návrat nahoru Goto down
Vyhul666
Padawan
Padawan
Vyhul666


Poeet p?íspivku : 68
Age : 32
Registration date : 26. 07. 09

Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jul 28 2009, 00:28

Ja taky tak no Very Happy....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obľúbená scéna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obľúbená scéna   Obľúbená scéna - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obľúbená scéna
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vymazana scena z SW [1977].

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epioda I: Skrytá hrozba-
Přejdi na: