OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Riven Fall (Checkman)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeFri Dec 26 2008, 14:15

Jmeno:Riven Fall

období:klonové války

věk:18

titul:padawan, ochrance jedi

Planeta:Coruscant

světelný měč:obouručný

barva čepele:modrá

styl boje:soresu, ataru

schopnosti:citlivost na sílu

schopnosti jako jedi: odstrčení středních předmětů,síla odolnost

Poznámky:pnoštíhlá psotava,charismatický kluk,modré oči,umím přesvědčit lidi k tomu čemu chci.

Životopis:Narodil jsem se na Coruscantu v bohaté části.Můj otec vlastnil tovármu na zbraně určitá pobočka aratechu.Má matka byla diplomat.Moc jsem své rodiče často neviděl, protože asi mělo hodně prace a na mě neměli čas.
Občas jsem chodil s otcem na závody kluzáku moc se mi to líbilo.Matka většinu času trávila v práci.Jednoo dne otcovi přišla divná zpráva, aby se dostavil do místní kantýny.Byli to totiž trandoshané, kteří chtěli od otce zbraně, budto jim dá zbraně bez problému nebo ho zbijí.Otec odmítl a druhý den jsem se dozvěděl, že otec měl v práci nehodu a zemřel.Matka byla zdrcena touto zprávo a já také.Ale já jsem věděl, že to asi nebyla nehoda.Matka se dozvěděla o těch trandoshanech a pro mé bezpeči mne svěřila jako ditě do rukou rutířu jedi.Asi tak dva týdny co mne matka svěřila do rukou jediů byla má matka zavražděna.Když jsem se to dozvěděl chtěl jsem, aby ti lovci odměn zemřeli za to co udělali.A jedi který mi tu zprávu zdělil mi řekl, že nenávist nikam nevede jen k ničení a zabíjeni.Od té doby jsem měl novou rodinu....

email:KoptaThommy@seznam.cz

ICQ:431248775


Naposledy upravil Riven Fall dne Fri Dec 26 2008, 14:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeFri Dec 26 2008, 14:24

Beru ho....(páč sem ho sem na OSW přivedl já)
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeFri Dec 26 2008, 22:36

sry že sem píšu, ale.... padawan a obouruční meč. není to trochu divný??
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeSat Jan 03 2009, 12:37

Na osw už se moc často neukazuji, ale přece jen se tady čas od času objevim a koukám na to co se tu děje a ldii vy mě skutečně nepřestanete překvapovat..


1,Padawan a obouruční meč....
2,Věk který máš tak by měl udávat v jakém roce jsi začal výcvik tudíž 18?? je blbost!
3,Otcovu továrnu na zbraně bych překousl ale také zvláštní..
!!4!! Sice jsi se dostal k jedium ale nemáš jedinou zmínku jak se přišlo na tvé nadání v síle... ..


Snad jsem na nic nezapoměl..když tak dopíšu
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeSat Jan 03 2009, 12:39

¨jo ještě něco.. a odepiš sem prosimtě... tvuj výcvik začal během klonových válek nebo už před nimi?
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeSat Jan 03 2009, 18:36

1. o tom meči sem mu říkal ať si to opraví a ve výcviku má normální...
2. začal ho kyž byl malý dítě...Ono si taky musíš přečíst důkladně životopis
3. Továrna na zbraně...Zvláštní možná ale určitě ne nenormální
4. Citlivost na sílu přišel tak,že když ho dala jedium tak to poznali

BTW: ruple přestaň se do mne navazovat a já narozdíl od tebe vím víc než jen kdo je lukovou sestrou...

a výcvik začal před klonovejma válkama

a povolení na výcvik mám od derka
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 11:11

já se do tebe nenavažuji o tom meči vím. Ale nevíš něco o tom že s mečem se máš vžít?... takže blbost tipu že ho dostal na misi je s prominutím píčo***a


2,Životopis sem četl

3, tu továru beru ale už díky jeho předkům a věku by sae nedostal do chrámu

4, Tento bod je totlní blbost.... děláš jak kdyby jediové byli porota v superstar... příde adept a oni ho vemou....


Nenavažuji se do tebe ale ty si to děláš sám..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 11:16

4. ty to asi nechapes...tady de o to,že matka ho vzala k jedium aby ho vychovali a jenom tak nahodou z nej vycitili silu...jinak by ho dali do baby boxu...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitimeMon Jan 05 2009, 06:28

já čtyřku cháou až moc a prváě proto se jí směju nejvíc.... normálně by matka dítě vzala po zvláštní události.. ale z toho jak píše přihlášku je evidentní že matka byla totál v pohodě ženská a prostě zašla za nějakejma těma tipasama a normálně tam to dítě flákla se slovy:
Třeba to umí nebo ne..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Riven Fall (Checkman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Riven Fall (Checkman)   Přihláška Riven Fall (Checkman) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Riven Fall (Checkman)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: