OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)

Goto down 
+6
Feist
Muuurgh
Jaldithas
Darth_Radim
Darth Gryat
Riven Fall
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 20:05

znate nekdo movie battles?
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 20:56

Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 20:58

Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Mar 15 2009, 09:43

znam ale kde stáhnout? když už jsi sem založil topic a dal špatně obrázky.
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Mar 15 2009, 10:28

grayte link pro tebe:http://www.moviebattles.com/ Hned na prvni strance to stahnes bacha ma to 1GB
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 07 2009, 17:59

No to je dobře že Movie Battrles znáte já mám stím problém před dvěma roky mi to jelo bez problému ale poslední dobu mi to píše Code 2 Ilegal Activity. Tak se ptám co má tohle znamenat ?? Rolling Eyes

Já už zkoušel každou radu do konce jsem to zkoušel i bez cracku. No dopadlo to mnohém hůř. Došlo v nitřní chybě a bude ukončena. Mad
Tak tohle byla fakt pecka tohle to Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 07 2009, 20:13

Suuuuuper hra,kdyby mi jel PC tak bych to stále hrál,ale už mi měsíc nejede,tak jsem vyšel ze cviku.
Hrál jsem jenom za only force user sitha(bez meče)
nejoblíbenější otravná taktika bylo zakempit se v naboo v hangáru na balkóně a každý kdo za mno jel výtahem,byl odhozen do propasti Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Muuurgh
Temný účedník
Temný účedník
Muuurgh


Poeet p?íspivku : 67
Age : 23
Registration date : 30. 08. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 07 2009, 20:42

hraju uz 2 mesice a jeto parbicka ale clovek seto musi naucit jinak si neskrtne ani nahodou Smile
musite zait nekdo hrat! muj nick je commander appo
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 07 2009, 20:44

jé,pokud jsi hrál na CF serveru tak jsem tě hodněkrát zabil rofl
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeMon Oct 12 2009, 20:13

Teď jsem hrál Knights Of The Force. Vyrobil jsem novou hru no ikdyž je to pořád vě výrobě. Movie Duels. Ikdyž to není úplně přesné podle tech bitevních scen. Ale trochu podobně.

Pokud jste už hráli skutečný Movie Duels tak jste asi ještě zístili. Že si tam můžete vxbrat jkou chcete postavu a v každé mapě z někým batlite.
Nejřív byl Magnaguard ptom Shaak Ti a Quigon. Potom to bylo těší už ne jeden proti jednomu ale dva proti jednomu. A aby to nebylo horší ptom přibyl další navíc takže byli tři. Obiwan Yoda Mace. Laughing Laughing

Něco takového budu dělat. No už mám udělaných šest map. Ale zatím tam nejsou ani dva ani tři ale taky budou. Jen tak na zkoušku jsem zkusil jestli bych tři zvládnul a docela jo. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Muuurgh
Temný účedník
Temný účedník
Muuurgh


Poeet p?íspivku : 67
Age : 23
Registration date : 30. 08. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 14 2009, 15:01

urcite sem hral ale moc to neumim este Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeFri Oct 16 2009, 14:43

Hej nezachapete včera jsem hrál KOTF. No udělal jsem si mapu Duel of The fates. Samozdřejmě zamnou šel jenom Obiwan Quigon zustal stát v hangaru. Jdu po mostu a ten debil zpadne dolu Laughing Laughing Laughing

Dobré tak Obiwana jsem se už zbavil, vzal sem Quigona. Byli jsme ve štítech ten vůl do těch štítu začne sekat jak vyšinutý Laughing Laughing Laughing
Potom když tse to vyplo tak jsem šel okousek dal až k te díře. Samozřejmě Quigon začal sekat a poskakovat a při tom skakaní zároveň i sekal tak mi bylo jasné že do te díry i spadne což se taky stalo. Laughing Laughing Laughing

No hrál jsem Otoch Gunga kde jsem dál Maula. No jako vždy Maul začal na mě útočit. Potom udělal kotoul ve vzduchu a seknul a pak to dopadlo tím že spadnul dolu a rozmlatil si držku o zem to ho taky zabilo... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Feist
SPAMER
SPAMER
Feist


Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 16. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeFri Oct 16 2009, 22:05

no ja taky hraju Movie Battles a je to celkem parbicka uz je i nove RC XD celkem je to vilepsenejsi XD Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Oct 25 2009, 17:58

Aona vyšla nová verze Movie Battles ??? Pošli odkaz. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Oct 25 2009, 18:20

Hrál jsem jen jednou a docela mazec Wink Někdo si tím moc hezky vyhrál, jen co je pravda...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Seraf
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Seraf


Poeet p?íspivku : 157
Age : 29
Vyznamenání : Nějaký zapomenutý mistr Jedi....
Registration date : 07. 02. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Oct 25 2009, 20:56

Vypadá to pěkně, nevíte kde se to dá stáhnout? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeSun Oct 25 2009, 21:03

Seraf napsal:
Vypadá to pěkně, nevíte kde se to dá stáhnout? Very Happy

Strýček Google? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeTue Oct 27 2009, 14:15

Já bych si rád zahrál Movie Battles ale nemůžu píše mi to Ilegal Activity Code 2 Crying or Very sad

No zkoušel jsem různé možnosti a varianty ovšem bez úspěchu. Např. jsem obyčejné Academy nechal bez cacku a nainstalovál jsem Movie Battles. No ještě horší pří spouštění hry mi naběhne chyba. (Při spouštění se vyskytla chyba a byla ukončena.) No takže zase nic, místo ilegal activity jsem přešel k téhle chybě. Crying or Very sad

Tak jsem přešel k názoru že si už Movie Battles nikdy nezahraju. Mad
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeTue Oct 27 2009, 23:34

Darth_Radim napsal:
Tak jsem přešel k názoru že si už Movie Battles nikdy nezahraju. Mad

A víš co se řiká - Nikdy neříkej nikdy! Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 14:18

To hrát nebudu, mam nejradši originál JKA. Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 16:24

Aha originál JKA no není špatný ale po čase je už nudný a chce to novou pecku ! Mody mapy atd. potom nakonec už celé mody to je pecka.

Ještě se vrácím k Movie Battles II Tady fakt nikdo neví jak to rozjet ?? Pokud někdo měl stejný problé, z chybou Ilegal Activity code 2 tak mi prosím vás pomocte opravdu bych byl vděčný Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 16:49

Já hraju stejně multiplayer.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 17:45

Jj, multyplayer je stejně nej z celý JA Smile Taky si občas teďkom dám a zavzpomínám na starý dobrý časy, co sem aji v klanu hrával...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 18:19

No tak já hraju v klanu teď. v jakým jsi hrál?
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitimeWed Oct 28 2009, 19:43

Já jsem vžádném klanu nikdy nebyl. To z jednoho důvodu jsem mizerný hráč. Už z Call of Duty 2 mám furt problémy. Měl jsem score asi 30 ale umrtnost 210 Smile
Opravdu velký rozdíl že ? A v Movie Battles jsem taky nebyl moc dobrej. Měl jsem sice meč ale stejně mě vždycky prosekli takže já nevím jak to dělaj ale stejně jsem se kryl. Very Happy

Možná proto když hraju mizerně dostávám za to bany. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)   STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
STAR WARS JEDI ACADEMY:Movie battles (neco jako datadisk)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Star Wars Movie Battles II
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Modifikace-
Přejdi na: