OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tvorba Padme

Goto down 
+5
elinor
Potan von Kell
Rocko
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeMon Mar 30 2009, 21:34

Obrázek Itchy a Kayna jistě dobře znáte. A jak pokračují další kresby? (abysme se o tvorbě Padme nebavili u mě, zakládam DRZE proto todle tema) Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeMon Mar 30 2009, 22:00

Shocked Koukam jak blazen Laughing, ale todle sem mela udelat uz davno sama, abych ti nespamovala do tvoji Laughing

No a co se tyce dalsich obrazku, nejak mi to nejde Sad , navic ted se musim zacit ucit na zkousku, co mam pristi stredu, tak to asi jeste potrva..Ale zkusim na tom prubezne zamakat, jak to pujde Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeMon Mar 30 2009, 22:03

Dala jsem ti asi moc složitý návrh. Tak kdybys chtěla kreslit, tak něco jednoduššího, výber nechám na tobě, Itchy tam nutně nemusí být. Tak ať zkoušky dopadnou dobře.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeMon Mar 30 2009, 22:10

Dik Smile

No ja spis uz mam bobky z ty zkousky, takze se moc neumim soustredit..Navic jak zacnu kreslit neumim od toho vstat, dokud se mi to nelibi (coz je vetsinou az finalni produkt) a vetsinou nad tim stravim dost casu, kterej ted bohuzel musim dat do neceho jinyho.. Sad

Ale jak bude po zkousce, tak se na to vrhnu poradne..
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 19:12

Tak tady je prvni obrazek, ktery uz vsichni jiste znate:
Itchy a Kayn
Spoiler:


A tady je ten novej,
Darth Jojo jde mucit Itchy:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Rocko
High Jedi General
High Jedi General
Rocko


Poeet p?íspivku : 508
Age : 36
Vyznamenání : Světlá strana síly
Registration date : 12. 04. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 19:14

Wow oba moc pěkný,ale ten první se mi líbí o trošičku víc Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.postapo.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 19:15

No, ten druhej je kreslenej na hodne etap a zas tak se nepovedl, ten prvni vypada lip, opravdovejc Smile

Ale dik za pochvalu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rocko
High Jedi General
High Jedi General
Rocko


Poeet p?íspivku : 508
Age : 36
Vyznamenání : Světlá strana síly
Registration date : 12. 04. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 19:18

Jinak jak to dáváš do PC,to vyfotíš nebo oskenuješ?? Já sem si včera taky kreslil ale když sem to fotil tak to nevypadalo moc dobže Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.postapo.ic.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 19:29

Proč je tak smutná?
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 20:05

Rocko: ja to skenuju, ale tohle bylo problematictejsi, na 1 A4 se to neveslo a pak mi dalo desnou praci ty 2 obrazky spojit dohromady..

Potan: Tak kdyz ji jde mucit, jak se ma tvarit? Laughing
Návrat nahoru Goto down
elinor
Imperial knight



Poeet p?íspivku : 475
Age : 36
Vyznamenání : pobočník admirála Karatha
Registration date : 29. 10. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 20:06

Padmé, kreslíš nádherně. Jinak to říct ani nejde. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://elinor-doupe.mujblog.centrum.cz ; http://janapolackova.mu
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 20:07

Dekuju moc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 20:10

padme napsal:
Potan: Tak kdyz ji jde mucit, jak se ma tvarit? Laughing

Tvářit se bolestivě.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSat May 09 2009, 20:12

No ale on ji jeste nic neudelal, se teprv naprahuje Wink
Navic mi dalo praci nakreslit ji tak aby se nechechtala misto smutku, obliceje mi moc nejdou Neutral
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSun May 10 2009, 09:10

Božííí!!! Tak to se ti, holka, povedlo. Darth Jojo řádí! Super. jen tak dál!
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSun May 10 2009, 11:02

Laughing sem moc rada ze se ti to libi..U toho Joja sem se snazila, aby mel i spravne uchylnej vyraz rofl
Návrat nahoru Goto down
Darth Anyt
Sithský lord
Sithský lord
Darth Anyt


Poeet p?íspivku : 1453
Age : 30
Vyznamenání : Temno-temný Sith,prezývaný "čierny šíp" ,Maulov učedník
Registration date : 26. 10. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSun May 10 2009, 11:29

hehehe, božia kresba. cheers
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeSun May 10 2009, 11:30

Very Happy dik

Koukam ze budu muset kreslit castejc Laughing
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:11

Mno, takze sfoukavam prach ze sve tvorby a tady mate tu silenou SW cervenou karkulku Laughing Laughing
jinak pardo ze je to bez interpunkce a trochu roztahany, ale nechce se mi to upravovat z toho smetiste, lenost svetem vladne lol!



Byla jednou jedna holcicka, ktera nosila jen cervene obleceni, mela cervenou sukynku, tricko a na hlave cerveny cepecek, na cervene latce ovsem mela cerne znaky...

Jednou za holcickou prisla maminka, ze musi jit navstivit nemocnou babicku..dala holcicce sebou do kosiku kolac a tarisianske pivo (at se babicka pekne zboura Laughing ). Pred tim, nez holcicka vyrazila, ji maminka nabadala, at jde porad jen rovne a nemluvi s cizimi lidmi..

Holcicka, ríkali ji Cervena karkulka, se vydala na cestu. Kdyz dosla na kraj lesa, dychla na ni zvlastni atmosfera hvozdu, temna a zatuchla..Babicka ovsem bydlela v domku uprostred lesa, a tak ji nezbyvalo, nez vykrocit vpred. Jak tak sla, najednou pred ni z krovi vyskocil vlk, cely zahaleny v cerne kapi. „Kampak jdes Cervena Karkulko?“ vybafl na ni...

„Ale, za babickou, je nemocna...A odkud znas me jmeno?“ „Sila mi ho poseptala“ „Sila? Co to je?“ „Rozhledni se kolem, vidis ty nadherne kvetiny? To vsechno Sila, je vsemocna a prostupuje vse zive..Co kdyby jsi babicce natrhala kytici? Bude mit velkou radost.“ „Ja bych rada, ale maminka mi zakazala schazet z cesty.“ „Neboj se, zavedu te jen tady kousek, a zase te odvedu zpet na cestu.“ „Dobre pane vlku, dekuji vam.“ „Rikej mi radsi Mistre, hehehehe“...

Vlk svedl nebohe devcatko z cesty, zavedl jej hloubeji do lesa, kde Karkulka zacala trhat pro babicku kytici. Kdyz se do trhani zabrala, vlk zmizel. Ovsem nezmizel uplne, schoval se za strom a holcicku lacne pozoroval „Velkou Silu ja citim v tobe, stanes se mou ucednici, at chces nebo ne, muhehehehe“ brumlal si pod vousy. Kdyz se Karkulka nabazila kvetu a mela kytici malem vetsi nez unesla, rozhledla se, Mistr Vlk nikde nebyl. „Co ja si ted pocnu? Sama samotinka v lese, ztracena, nikdy nenajdu cestu zpatky. Bojim se...“ „Ano, ano, spravne, strach je cesta k temne strane, hehehe“ Vlk nechal ubohou holcicku pekne vydusit. Kdyz nakonec v lese usnula, odnesl ji do sveho brlohu. Tam ji spoutal okovy a cekal az se probudi...

Karkulka se probudila a rozhledla se. Nemohla si vzpomenout, jak se dostala do tmave jeskyne, ani proc ma na rukou okovy. „Kde to jsem?!“ vykrikla polekane. „V mem sidle, ma draha. A ted...Se stanes mou ucednici, a budes mi verne slouzit.“ „Ne, to nikdy, jsi zly.“ „Az poznas moc temne strany, poznas ze neni zlo, jen Sila“ Vymyval holcicce mozek dva dny a dve noci. Po tehle dobe uz unavena divka rekla jen „Ano, muj Mistre.“ Dostala od Mistra prvni ukol, zabit babicku, jedine tak se z ni muze stat ucednice praveho Sitha...

„Odted budes znama jako Darth Maulle, ucednice vsemocneho Dartha Sidiuse“ „Dekuji, Mistre“ Darth Maulle si sestrojila novou zbran, dvoucepelovy svetelny mec, s, jak jinak nez cervenym krystalem. A vydala se na cestu. Sidius ovsem take. V datapadu mela od Mistra nahranou pozici babiccina domecku a cestu ze Sidiusovy sluje. Kdyz dosla k baracku, zaklepala. „Kdo je tam? To jsi ty Karkulko?“ „Ano babicko, jsem to ja.“ rekla Darth Maulle potemnelym hlasem. „Tak dal pojd, otevreno jest.“ Darth Maulle vesla do maleho staveni a vytahla z pod cerneho plaste rukojet svetelneho mece. Kdyz dosla do babicciny loznice, babicka se posadila na posteli. Vypadala jinak, nez jak si ji Karkulka pamatovala...

„Ve dverich nestuj ty, dal pojd, hmm?“ „Uz jdu. Babicko, proc mate tak velke usi?“ „To abych lepe slysela ja, hmm?“ „Hmm, babicko a od kdy jste tak mala?“ „Na velikosti zalezi, myslis si ty?“ „Nooo...“ „Dal nic nerikej, do nitra tveho, ja vidim.“ „A babicko, od kdy je tva kuze zelena?“ „Protoze babicka ja tva nejsem. Ale mistr jedi. A velkou temnotu ja citim v tobe.“ Na to „babicka“ vyskocila z postele a jeste ve skoku rozzala svuj drobny zeleny svetelny mec. Prilozila jej Karkulce ke krku a pravila „Vzdej ty se, a zivot tvuj my usetrime.“

V tom se rozrazily dvere a do domecku vstoupila postava zahalena cernym plastem a temnou aurou. Maullin Mistr. Mistra jediho to prekvapilo a Maulle mu utekla do bezpecne vzdalenosti. „Konecne se opet setkavame Mistre Yodo“ zaskrehotal Sidiusuv hlas. Do neboheho Mistra jediho pustil salvu blesku a ten odletel k protejsi stene. Maulle, vydesena k smrti, utekla ven. V domecku se odehravala epicka bitva mezi dobrem a zlem. Sily byly vyrovnane, ovsem Sila stala u temneho pana a Yoda nakonec musel utect. Maulle bezela lesem a snazila se uniknout hlasu ve sve hlave. Dobehla k hluboke rokli, u ktere stal mlady myslivec...

„Kam se ritis, holka?“ „Jdi mi z cesty!“ rozkrikla se na myslivce. „Pockej, citim v tobe strach, co se ti stalo? Kdo jsi?“ „Ja? Uz ani nevim, driv jsem byla Cervena Karkulka, ted jsem ucednice mistra Sidiuse, Darth Maulle...“ „TY!!! Musim te znicit, jsi Sith!!!“ A pustili se do boje. Darth Maulle zapasila statecne, ovsem mlady myslivec byl rychly a obratny, jednou se ho Maulle podarilo shodit dolu ze srazu, ovsem mladik se zachytil za trcici koren stromu. Kdyz uz si Maulle myslela ze vyhrala, mladik vyskocil z propasti a divku omracil. Sebral ji svetelny mec a odnesl ji do domu jeji babicky. Tam uz cekal Darth Sidius....

Yoda se vyhrabal z temne jeskyne, ktera byla nedaleko domku a kterou pouzil jako ukryt. Prispechal prave vcas. Proti temnemu panovi stal mlady myslivec a rytir jedi a zkuseny Mist jedi. Darth Maulle byla stale omracena. Sily dobra a zla stretly sve mece a posledni bitva mezi dobrem a zlem vzplala. Sidius byl uskocny a brzy vyradil z boje mladeho jediho. V tom se probrala Maulle. „Prave vcas ma draha, pomuzes mi to tu dokoncit. Zabij je!“ Maulle si privolala svuj svetelny mec, ale pote zavahala, ma se opravdu pustit do boje proti drobnemu starikovi? Vzdyt to Sidius ji svedl z cesty za nemocnou babickou, buhvi kde ji je ted konec. „No tak, pust se do boje!!!“ „NE. Jsi zly a nic me neprinuti stat na tve strane, zabiju teeeeeee!!!!!“ a Maulle se vrhla proti svemu mistrovi. Spolecne s Yodou byli silnejsi nez temny lord a tak ho porazili. Maulle ho chtela zabit. „Ne, zajatce sve my nezabijime. Do vezeni pujde on.“ „Ale Yodo, vzdyt on je nebezpecny.“ „Mysl jeho my spoutame a Silu ochromime.“ „Urcite zabil moji babicku!“ „Babicka tva nazivu je, brzy te za ni dopravime.“ A tak zly lord Sidius prisel o svoji moc. Karkulcina babicka se uzdravila a Karkulka, ktera opet prijala sve prave jmeno vstoupila do radu, kde se pozdeji stala hlavni mistryni a za jejiho vedeni se ho bala cela galaxie.

KONEC
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:19

Hehehe, lol! lol! lol! dobrý.
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:22

To chce ještě pohádku Dvanáct Jediů Very Happy
Dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:33

Mno, tak snad me zas nekdy prepadne zachvat tvorivosti Laughing Laughing
ale zatim asi ne.. Laughing

ale je fajn ze se vam to libi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:35

Jo, bylo by dobrý předělat další pohádky. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:40

no, jak rikam nekdy to zkusim, ale tak tohle slo ze me samo, u dalsich nevim Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitimeTue Nov 10 2009, 21:44

Jasný. Já nechvátam.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tvorba Padme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Padme   Tvorba Padme Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tvorba Padme
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Fan tvorba
» Shafova tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: