OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika)   Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika) Icon_minitimeTue May 26 2009, 21:23

Jméno:Kerry King

Titul:Učedník

Věk: 20

Rasa:Zabrak

Planeta narození:Coruscant

Životopis před příchodem postavy do řádu:Můj život byl celkem nezajímaví.....moje rodina vlastnila velikou kantýnu ve které jsme bydleli......no byl jsem synem celkem bohatého majitele kantýny a vyrůstal jsem celkem v nadměrném přepychu o kterém se může většině jen zdát....ale já ne něm nějak moc bohactví neviděl. Můj otec si přál, aby ze mě byl jedi.......opravdu dobrý jedi na kterého by mohl být opravdu pyšný. Měl to v jako sen už když jsem se narodil......a když mi byli čtyři roky dovedl mě do chrámu Rytířů Jedi.......Mistři co zasedali v radě mě zkoušeli v používání Síly. Celkem mi to šlo a později si mě vzali do učení.Od mých 5-ti let začal můj výcvik....byl mi přidělen mistr stejné rasy a díky tomu jsme si skvěle rozuměli.......vypracoval jsem se velice rychle a v 16-ti jsem se naučil opravdu dobře ovládat styl Ataru.......jelikož jsem používal světelnou tyč stejně jako můj mistr( nechal jsme se inspirovat světelným mečem mého mistra když jsem si světelný meč dělal) a když mi bylo 20 let tak jsem skvěle ovládal boj a obstojně Sílu........ke dnu mích 20-tých narozenin jsem se začal učit základy stylu Makashi a mistr mi slíbil že mě k mým narozeninám dá dárek napořád...naučí mě styl Makashi....a pak k tomu dodal .....ale nebude to nic lehkého.....hned ráno jsme se dali do cvičení...mistr mi ukazoval základy stylu......

Barva čepele: Modrá

Meč:Obouruční

Styl boje se světelným mečem: Ataru,zacházení se světelnou tyčí
(rád bych se Během výcviku naučil Makashi nebo Juyo)

Schopnosti:velice obratný a fyzicky zdatný, dobré reflexy, cit pro mechaniku, dobrý pilot, zdatný skokan, celkem odolný na rány pěstí,zdatný šermíř

Schopnosti jako rytíř jedi:
začátečnické zvedání věcí pomocí síly,bojování se světelným mečem mi už celkem jde ale teprve se učím,rád bych se naučil odhazování

Vzhled: Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika) 25

Kontakt:icq:438784466 , e-mail:disciplinejack@seznam.cz


Naposledy upravil Freedom Nadd dne Tue Aug 18 2009, 19:43, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika)   Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika) Icon_minitimeSun Sep 06 2009, 16:52

Výcvik je zde
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
 
Přihláška Freedom Nadd (Stará Republika)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: