OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Quinlan Vos

Goto down 
+17
Cody
Kiaayla
Jakkob Killer
Vyhul666
Derk Yall
Ruplikon
elinor
Potan von Kell
Gralen
Mandalorian
Salo Torak
William
Padme von Kell
Lance Stone
Xavier
Darth Eternal Hatred
Freedom Nadd
21 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 20:35

Doufám, že tu tento topic už někde není Very Happy. No rád bych se o této postavě něco dověděl...takže jestli by mi někdo mohl o něm říci něco blíž tak do toho...jediné co vím je že uměl Vapaad..... Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 20:43

ty jo, to jsem chtěla založit todle téma, ale pořád jsem si myslela, že tu někde je... huh.
Já o něm vlastně taky nic moc nevím, a dost by mě zajímal, protože mam nejraději komixy, kde je, ráda bych si sehnala všechny, vím je to co ví každý, sic že byl mistrem Aayly, předpokládám že přežil 66 ale zajímalo by mě, jak dopadl, vím že měl syna ale to je tak asi všechno, co o něm vím... jo ještě to, že je moc hezký a moc se mi líbí.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 20:46

Ano rozhodně s tebou souhlasím a také mě to zajímá protože jsem ho měl na jiném fóru v misi...a byl to právě on kdo mě zatknul...Very Happy Tato osoba je velice zajímavá.....celkem mě překvapilo že uměl Vapaad...ze začátku jsem si myslel, že jej ovládá pouze Mace.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 20:49

Mě tedy nikde nezatknul, ale přiznávám, že by se mi to i docela líbilo Laughing
No on (Quin) mi přišel vždy tak trochu "jednou nohou v temnotě" - to se mi na něm možná líbí, ale ráda bych se dověděla víc, na wookiepedii je toho dost, ale neumím anglicky - hlavně mě zajímá, jak skončil... Moc zajímavý pán.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Freedom Nadd
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Freedom Nadd


Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 26. 05. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 20:55

Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 21:19

nadd: nezatknul tě, jen tam byl aby zjistil co si tam dělat
ten překlad je ale příliš špatnej, překladač je na něco takovýho špatnej
DEH: oficiálně se neví, myslim že se někde objevila zmínka že by se někde měl objevit, ale neni to jistý
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 21:41

Používat překladač na více než fráze je nanic. Vyvinout slušný překládací program, aby uměl i pády časy a jiné serepetičky by bylo nákladnější než kompletně nový herní engine... Nemluvě o času vývoje.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 21:52

DEH, az budu mit cas, klidne ti to z wookie prelozim, ale driv jak pristi tyden to nebude..
Jinak o nem taky moc nevim, holt nemam tolik casu, kolik bych potrebovala a tim padem toho nevim tolik kolik bych chtela.. scratch
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:13

tak jo, díky, ale nijak na to nespěchám - jako ne že bych kvůli quinovi nemohla usnout, nebo se mi o něm zdají sny, o jeho možném konci, to zase ne Laughing ale kdyby zdály, tak to sem napíšu. Dlouho se mi už nic nezdálo, natož o něm. Aeh... Maul má konkurenta Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:42

Laughing Joj...Koukam ze jeste snad vymenis mistra... Laughing
No, pristi tyden (spis teda ke konci) se na to podivam... Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:43

On ale má učednici, no a taky přítelkyni, takže nic Laughing zůstanu u Zabraků Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:46

Quinlan Vos se poprvé objevil v EI. Je tam nenapadne vyobrazeny podobne jako treba Sing.

Je toho strasne moc, co by se o nem dalo napsat. To chce opravdu cas... A co se tyce toho, jak skoncil, tak to se nevi. Order 66 prezil. Skuecne mel syna a s nejvetsi pravdepodobnosti se ukryl a dozil v klidu a miru na nejake okrajove planete.

Jako postarsiho ho videl v jednom z infinity komixů Han Solo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:49

tak todle všechno vlastně vím... no já mám nějaké komixy, kde se vyskytuje, stmívání, temnota, oběť, konec nekonečna a ještě jeden, to je slovensky, ale zajímaly by mě i ty další, třeba ten jak jsi psal, že uvízl na Kashyyyku a volal Aaylu...

No taky si myslím, že dožil v klidu a míru s manželkou a synem, to bych mu přála, žádná další dramata... aspoň někdo může ve sw zkončit šťastně, no ne?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeWed Jun 24 2009, 22:52

Laughing pravda..no ty komiksy me zajimaji...se na to nekdy musim podivat...
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 01:31

Vyskytuje se plus minus ve vsem co se odehrava v obdobi Clone Wars. Ten komix, kde utika pred klony je Republic: The Hidden Enemy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 08:40

DEH: s manželkou a synem nežil, to je jisté. Svého syna se nechtěl dotknout aby se na něj nepřenesla temnota co v něm je.
To spíš byl potom pašerák a pod. společně s tim devarodianem Viniem(nebo jak se menuje).
Návrat nahoru Goto down
Salo Torak
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Salo Torak


Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Vyznamenání : Ten který se navrátil z temnoty.
Registration date : 13. 06. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: SW   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 10:52

Pocházel z planety Kiffu. Po smrti jeho rodičů ho mistr Jedi Tholme poslal na Corusant, aby se podrobil výcviku. Jako rytíř přijal Aaylu Securu za svého padawana. Po vymazání paměti jemu i Aayle, při akci na Rylothu se Quinlan probral na pašeráckém měsíci a nepamatoval si nic ze svého dřívějšího života. Stále však mohl vládnout sílou. Po tom co se s pomocí námezního lovce Villie dostal z měsíce našel na Rylothu svého padawana s vymazanou pamětí. Po incidentu se senátorem Kaa na Corusantu se Vos podvolil návrhu, že ho Windu znovu vycvičí. Při jednom z poslání se Quinlan Vos vrátil na svoji rodnou planetu. Na sesterské planetě Kiffu zvanou Kiffex se spojil se svým bývalým mistrem Tholmem a Villiem, aby porazili Temného Jediho Volfa Karkka. Nakonec jeho učednice Aayla souhlasila s tím, že se navrátí do řádu Jedi.
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 14:45

máš tam nepřesnost ta mise při který ztratil paměť nebyla na Rylothu ale přímo na nar shadaa. To pouze aalya byla jejím strýcem převezena na Ryloth. Paměť ztratil nějak při výtržnosti která proběhla při vyšetřování Mace a Bilaby který taky zrovna na nar shadaa byli.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 14:56

Xavier napsal:
DEH: s manželkou a synem nežil, to je jisté. Svého syna se nechtěl dotknout aby se na něj nepřenesla temnota co v něm je.
To spíš byl potom pašerák a pod. společně s tim devarodianem Viniem(nebo jak se menuje).

A kde přesně máš řečený, že s nima nezůstal? Všude se pokud vím jen píže, že se zapřísahal, že se jeho syna Temná strana nedostkne. Tod vse.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 15:11

Dobrá tak neni vo tom přímej důkaz, ale jestliže se ho odmítal i jen oknout, tak pobyt s ním asi není to pravý ořechový. Uznávam že je tu ta možnost že s nima potom žil, ale moc tomu nevěřim.
Návrat nahoru Goto down
Salo Torak
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Salo Torak


Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Vyznamenání : Ten který se navrátil z temnoty.
Registration date : 13. 06. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 16:24

Xavier napsal:
máš tam nepřesnost ta mise při který ztratil paměť nebyla na Rylothu ale přímo na nar shadaa. To pouze aalya byla jejím strýcem převezena na Ryloth. Paměť ztratil nějak při výtržnosti která proběhla při vyšetřování Mace a Bilaby který taky zrovna na nar shadaa byli.
Ne ne Vos a Secura našli důkazy onějakým narkotickým koření. Když skoro našli pachatele tak jim příslušník stejného klanu jako Aalya Pol Secura vymazal paměť. Aalya zůstala na Rylothu jako otrokyně a Vose vyhodili na Nar Shaddaa, aby tam umřel.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 16:59

On se ho neodmítal dotknout. Kde to beres? Vos už přece v povalečnem obdobi nebyl na temné straně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 17:09

Je jasně vidět, na tom obrázku, že ho drží... nebo já nevim. Ale nevím o tom že by se temná strana přenášela dotykem, ale možné je všechno...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 17:14

OK, OK jako bych nic neřek. už držim hubu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitimeThu Jun 25 2009, 17:15

Hold né každý jest nepřející, tak Quinovi taky přej aby dožil v relativní pohodě... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Quinlan Vos Empty
PříspěvekPředmět: Re: Quinlan Vos   Quinlan Vos Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Quinlan Vos
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: