OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Písek a Su'rama (for Wrait)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 18:23

Taris, Severní přístaviště

Vystoupil jsem z vlaku a stále zahalen v kápi, jsem se vydal k přístavu, který nebyl moc daleko. Ještě než jsem vešel do zorných polí holosnímašů u přístaviště, nasadil jsem si kostěnou masku.
Pak jsem vešel dovnitř. Prohlédl jsem si všechny holosnímače, které byly mým směrem a také ty, které mým směrem teprve budou. Vydal jsem se do opravářského hangáru. Droidi nic vědět nebudou. Možná že opraváři by mohli.
Jakmile jsm došel do hangáru našel jsem si kout, kde na mě žádný z holosnímaču nemůže vidět. Jakmile se naskytla možnost, popadnul jsem prvního "organického" mechanika v dosahu a přimáčkl ho ke zdi. Ze zadu na opasku jsem vyndal dýku a dal mu jí k hrdlu. Corellianská korveta nedávno havarovala kousek odsud. Kde je a kde je její posádka?! A pokud ještě pracovat, začneš mluvit!
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:58

Taris, Severní přístaviště

Co to…???
Snažil se vyprostit, než pochopil svou situaci.
Corellianská korveta? Ehm, ano, slyšel jsem, že se o ní Repl zmiňoval...
Mechanikovi začal po spáncích stékat pot.
... prosím neubližujte mi, Repl je povahou tak trochu vetešník, říkal, že u ní byl, ale je to jenom šrot...
Vykuleně na tebe zíral, protože mu zřejmě docházely veškeré informace, co ti mohl dát.
... Repl je můj kamarád, určitě by mi nelhal, vážně z ní nic nezbylo, určitě by vám řekl, kde to místo je...
Vypadal čím dál vyděšeněji, protože s nožem na krku a s umrlčí maskou přímo před obličejem, si Twi'lek nedělal moc velké naděje.
... prosím, mám tři děti, k Replovi vás zavedu, víc už toho nevím, nezabíjejte mě.
Čekal co ty na to, ale vypadal, že každou chvilkou strachem omdlí.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 09:59

Taris, severní přístaviště

Mechanik chvilku něco blekotá a vypadne z něj, že jeho kamarád, Repl, byl u korvety.
Tak, mě k němu zaveď. Ale žádný kraviny, je tady spostu kamer a nerad bych tě popravil.
Pustím ho ze zdia čekám, až mě odvede za svým kamarádem.
Tak jo, musíme se podívat co tam od havárky zbylo.
Nůž zastrčím a ruce strčím pod plášť s pravou rukou připravenou na zbrani.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:22

Taris, severní přístaviště

Následoval si Twi'leka po přístavišti až k hromadám lodního šrotu, kde droidi přebírali použitelné součástky.
Reple! Repliku?
Snažil se nahlas, ale stejně dost přidušeně sehnat svého kamaráda.
Hej Reple, někdo by se tě chtěl na něco zeptat.
Konečně si zahlédl, jak se k vám blíží prošedivělý Besalisk.
Co mi to sem vedeš Slime? Nějaký náročný zákazník?
Podezíravě se na tebe podíval.
Známe se?
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 16:59

Taris, Přístaviště

Twi'lekmě vedl skladištěm. Stále jsem sdržel ruku na zbrani a nedával jsem najevo jakoukoli hrubost nebo náznak nadřazenosti oproti Slimovi.
Když jsme došli k hromadě šrotu, vylezl čtyřruký tvor, kterého jsem ještě neviděl.
Známe se dost na to, abych věděl, že mi můžeš říct něco o tý korvetě a její posádce, co tady nedávno spadla.
Než jseště stačí zareagovat dopovím.
Nerad bych někomu neco udělal, hlavně vám, co s tím nemáte nic společnýho, tak mluv.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 21:45

Taris, severní přístaviště

Co si o sobě myslíš, ty lebkoune?
Obořil se na tebe besalisk.
Reple, počkej, on je...
Twi'lek se jej snažil umírnit, ale než stačil doříct, co chtěl, jedna z Replových paží jej hrubě odstrčila stranou.
Někdo by tě měl naučit chování.
Besalisk zmáčkl u pasu nějaký knoflík a zvedl těžký montážní klíč... bylo dosti obtížné sledovat čtyři paže najednou.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 11:40

Taris, Přístav

Vypadá to, že tento tvor je velice nevrlý a tvrdohlavý.
Podostoupím pár kroků, abych se dosta z jeho dosahu a se svýma "jedajovskýma" schopnostma měl možnost se vyhnout kontaktu meho obličeje s některou z jeho rukou.
ŘÍKÁM... Nechci vás do toh zaplést, jde jen o moje věci! Důrazně odpovím na výhružky čtyřrukého ikdyž vím, že to je k ničemu. Ruku na blástru mám stále připravenou a do druhé ruky vezmu meč.
Jsem připraven nhnout jakémukoli útoku avšak jestli se mi to povede...
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 22:11

Taris, severní přístaviště

Když si besalisk všiml, s jakou obratností ses vyhnul jeho prvotnímu úderu, trochu ho to překvapilo.
Co ty seš sakra zač?
Utrousil podrážděně polohlasem, a chystal se k dalšímu výpadu, když zahlédl odlesk válečku ve tvé ruce.
Hej, co to má být? Nějaký detonátor? Ty si nějak popudlivej...
Do tváře se mu dostalo trochu ostražitosti a o dva kroky se stáhl.
Všichni bychom tu chtěli žít, tak koukej slušně vyklopit, o co ti jde.
Mezitím se stihl odstrčený twi'lek vzpamatovat a schovat za svého přítele.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 20:29

Taris, severní přístaviště

Naštěstí se vyhnu prvímu útoku, ale ruka s mečem mi vypadne z pod pláště. Repl si ji všimne a zarazí se.
Wow, ono to vážně funguje. Ale co...
Stahnl se a začal být komunikativnější.
Tak ti tady teda slušně klopim, že chci vědět všechno o tý korvetě, případně i o ostatních lodích, co tu neadváno bourali. Jestli mi to řeknete, možná vás čeká i odměna.
Ruku schovám zase zpátky pod plášť.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 20:10

Taris, severní přístaviště

Besalisk se poškrábal na bradě.
No to je jiná, něco bych tu pro tebe měl, ale žádný podrazy.
Mávl rukou ať ho následuješ a zmizel mezi šrotem.
Twi'lek ani chvíli neváhal a cestou po šrotovišti se vám ztratil.
Zbytky tý zřícený korvety mám tady a možná i nějaký údaje z jejího počítače.
Volal na tebe přes haldu smetí, aniž by počkal, až ho dostihneš.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 10:35

Taris, Přístaviště

Besalisk se uklidnil, ale stále byl dost nevrlý.
Odměna vždycky zabere řeknu si jen tak pro sebe. Přeci jen podrazit ho teď nemá smysl.
Zmizel někam mezi šrot a twi'lek zmizel úplně. Vydal jsem se za ním a po hlase se ho snažil najít.
Jestli máte nějaký informace, budu rád, když je dostanu do rukou.
odpovím mu na jeho větu a vydám se za ním.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 16:58

Taris, severní přístaviště

Hned za další sbírkou šrotu si jej našel jak na konzoli, špinavé od nějakého mazadla, něco dělá.
Pojď sem, lebkoune, tady jsou zbytky dat z počítače tý korvety.
Jednou rukou tě zval blíž.
Ale myslím, že nic převratnýho nenajdeš, jsou to navigační data za poslední týden a v palubním deníku nejsou žádný jména posádky.
Popošel trochu stranou, ať můžeš ke konzoli a zvedl levou ruku směrem ke kusům pomačkaného plechu.
A tohle kdysi bývalo corellianskou korvetou.

----------------
co se dozvíš z navigačních údajů a palubního deníku "bez jmen posádky", je na tobě,
dávám ti částečnou volnost k popuštění fantazie, ale ať no není moc přehnané
zkus se nějak odrazit od té nájemné lovkyně Ailyn Vel
Knight king
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 18 2010, 10:52

Taris, severní přístaviště

Podíval jsem se na konzoli. Našel jsem si poslední data z navigace a začal potichu číst.
Aha... ztráta spojení... Taris, Taanab, Hapes Onderon... Zastávka na Rodii, Tatooine? Concord Dawn, to je výchozí bod za poslední tejden? podpora života: 30 až 40 osob. hm...
Dobře jak chceš.
Řeknu spíš pro sebe a pak se otočím na Besaliska. Chvilku mlčím.
Mám dobrou náladu, takže si za tohle můžeš něco koupit. Hodím mu 20 kreditů a vydám se zpět do přístaviště, kde mám zaparkováno.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 17:40

Taris

Besalisk se netvářil sice moc nadšeně, 20 kreditů je přeci jen almužna, ale raději nijak neprotestoval.
Ze severního přístaviště ses bez problému přepravil až ke své lodi.
Když si však přicházel k rampě, kde parkovala tvá loď, kolem se pohybovalo až podezřele málo bytostí.
Zato u tvé lodi stála trojice durosů s částečně propálenými kombinézami a z blastery nebezpečně nízko u pasu.
Naštěstí si tvého příchodu ještě nevšimli.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 17:10

Taris

Věděl jsem, že 20 kreditů není moc, ale nic nenamítá a ani já nic proti tomu nemám.
Vydal jsem se zpět k mé lodi, kde mě ale čekalo překvapení v podobě tlupy Durosanů. Nevypadali na nějaké velké ryby, ale ... Jestli to nemá nic společného s poslední vraždou...
Než došlo k nějakému očnímu kontaktu, schoval jsem se ze zorného pole Durosanů a zhodnotil své výhody pro střelbu a boj z blízka.
Pravou ruku položím na rukojeť mé DE-10 a oslovím je: Hledáte snad někoho, hoši? Vím, že mě používání "síly" vyčerpává a proto se radši připravím uhnout za jakoukoli překážku mezi námi.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 16:30

Taris

Ozvalo se mírné, ale nepřeslechnutelné odfrknutí, zřejmě úlekem.
Tý seš majtel týhle lodi? Hledáme tady chlápka, co se moc vyptává na padající corellianský korvety.
Ozval se jeden z durosanů a hlas mu podbarvovala přehrávaná sebejistota.
Měli bychom taky nějaký otázky, oceníme spolupráci.
Žádný zvuk nabíjení energetických článků. Tihle "hoši" nejspíš opravdu stojí jen o pár slov s tebou.
V dálce se zablesklo z temných mračen a hučení přilehlého cosmoportu ne chvíli přehlušil hrom.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 22:16

Taris
Očividně neprojevovali známky agrese, ale stejně jsem nechal ruku na zbrani.
Ptejte se, ale rychle.
Na obloze se objevil blesk a já si natáhl kápi víc do obličeje.
Stihněte to do toho deště, jinak se naštvu.
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:54

Taris

Máme pro vás jenom zprávu, takové varování, jestli je vám život milý, držte se od oné korvety i záležitostí kolem ní dál.
Sáhl si do náprsní kapsy a podal ti datakartu.
Nebudete na tom škodnej. Nic víc vyřídit nemám.
Odplivl si a společně s ostatníma dvěma durosama odešel.
Pomalu se začínal spouštět déšť. Vzduch se naplnil vůní ozónu z ionizovaných bouřkových mračen.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:49

Taris
Jakmile odešli durosani, zalezl jsem do lodi a začal jsi prohlížet datakartu, kterou mi dali.
Takže Concord Dawn a Tatooine...
Stále nevím co si myslet o té datakartě. Zažehl jsem motory a vydal se mimo atmosféru planety, kde už se tetelily bouřkové mraky.
Nastavil jsem koordináty na Concord Dawn a pustil hyperpohon.

Přistál jsem a okamžitě se vydal do nejbližší putiky. Objednal jsem si lehký alkohol a sedl si někam, kde nebylo moc rušno a bylo odtamtud vidět nejlépe na celou tavernu.
Trochu jsem upil ze sklenky a začal se soustředit na hlasy okolo mne, sice Sílu ještě neovládám, ale pokusím se soustředit právě pomocí Síly.
Hledám jakoukoli zmínku o Aylin nebo té korvetě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Písek a Su'rama (for Wrait)   Písek a Su'rama (for Wrait) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Písek a Su'rama (for Wrait)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: New Jedi Order-
Přejdi na: