OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 STAR WARS: Jednou nohou v temnotě

Goto down 
+11
Ruplikon
Wrait
Mandalorian
An-Drew Deer
Jaldithas
Padme von Kell
Ultimate
Derk Yall
Darth Eternal Hatred
Gralen
lemon
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
lemon
Adept
Adept
lemon


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 06. 08. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:15

Hodil by se zvukař a někdo další na dabing. Jinak samozřejmě i další animátor, nebo bys moh do postprodukce (závěrečný dodělávky, efekty).
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:20

Ten dabing by se hodil asi nejvíce , jen pak napiš na icku podrobnosti.... ale spíše bych pomohl s kostrou příbehu a detailama... prostě nějaká ta výpomoc než na animaci atd Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:23

tak kostra pribehu je podle me hotova, to bude itchy, prvni rada komiksu, ne?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:25

Jednu věc co jsem se naučil za dva roky co vedu vlastní vývojářský tým. Moc lidí je víc na škodu, než méně. Nechci nikoho odrazovat, ale počítejte že do tohohole projektu jdete s tímm, že tomu budete věnovat dlouhé hodiny a někdy i bezesné noci.

Vhodné by bylo, kdyby zájemci o pozice uvedli nějakou svou práci, co již vytvořili, nebo podrobně rozepsali jaké mají zkušenosti s danou tématikou. Dabéři klidně můžou zkusit namluvit nějaké krátké hlášky a pak popsat. Animátoři bud poslat své výtvory, či podrobně popsat jak si animaci představují. Abychom celý tým, věděli na čem jsme.

Možná se to zdá jako divné, že odrazuji zájemce, ale je vhodné, když víte že pracujete se člověkem který ví do čeho jde a vydrží v tom, a je učenlivý s velkou trpělivostí. U animátorů je téže hodně důležité aby byli schopni se naučit daný styl kresby ve kterém se celý projekt bude vyrábět. To uvidíte až zítra budou nahrány první koncepty.

Tvorbu seriálu provázej Síla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:26

jasný... šlo mi o detaily...... a hlavně sem puntičkář.. hlavně aby to trochu drželo SW.. nejde mi o příběh ale aby se nelítalo v sanitkách a nebyl tam lord neštovice... jako sem to zažil na jedné nejmenované akademii..
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:27

Padme napsal:
tak kostra pribehu je podle me hotova, to bude itchy, prvni rada komiksu, ne?

Ano, je to kostra, ale jak jsme diskutovali s Eter, tak jsme došli k závěru, že nepujdou použít všechny dialogy z komiksu a bude se to muset celé rozvést, jak dialogy, tak scény. To je však hlavně na naší tvůrkyni Darth Eternal Tiberii Kirkové Hatred
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:29

Eh? Odkdy ma DEH co delat s James T.Kirkem? Laughing
ale to sem asi nepatri Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
lemon
Adept
Adept
lemon


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 06. 08. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:32

Derk Yall: pěkně napsáno, jen dodám, že animátoři budou kreslit jen postavy, případně jiný pohyblivý věci, zbytek obstará produkce (hlavně DEH, Padme a asi i ty) ; zbytkem mám na mysli prostředí atp.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:40

Tak ja myslela ze pomuzu hlavne s tou vytvarnou strankou, pac to je to co mi jde snad jediny..Kreslit umim ruznyma stylama, ackoli nejradsi mam realnou kresbu, ale prizpusobit se mi problem nedela...Pokud chcete, muzu nafotit vykresy z kresleni, tam muzete videt, jak jsem schopna kreslit...
vykresy mam teda jen tuzkou, protoze ji mam radsi nez pastelky, ale tema to zvladam taky, viz dva vybarvene dily kreslene Itchy..
Ucila jsem se i kreslit lidske postavy, takze pokud to tvorbe pomuze, sem taky k dispozici..
Návrat nahoru Goto down
Beri
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Beri


Poeet p?íspivku : 147
Age : 31
Vyznamenání : Clone fan! Clone vpřed! :)
Registration date : 09. 08. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 20:41

no základ je aby kreslíři namalovali rozkouskovanou (ruce, nohy, tělo a hlava) postavu aby to animátoři jen poskládali a rozpohybovali a nemuseli se zabejvat dokreslováním
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:01

Padme: Pochopíš na Itchy Tiberii Kirk-Skywalkerové Very Happy

Beri: To co navrhuješ je sice řešení, které se dá použít, ale bohužel pro styl, ve kterém se to bude kreslit to je naprosto nevhodné. Takže animace bude těžší... Wink

Lemon: Již jsme s Eter nevrhovali koncepty interiérů a exteriérů a dohodlo se, že se značná část bude dělat jako 3D model, což nám značně zrychlí práci.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:27

Derk Yall napsal:
Padme: Pochopíš na Itchy Tiberii Kirk-Skywalkerové Very Happy

OMG, snad nam Itchy nezestartrekovatela? Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
lemon
Adept
Adept
lemon


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 06. 08. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:29

Jen aby to zase nebylo moc překombinovaný. Jestli jsem to pochopil dobře, tak bude 3D prostředí a 2D (asi) postavy. Každopádně budu moudřejší až uvidím ty koncepty Smile
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:32

Padme napsal:
Derk Yall napsal:
Padme: Pochopíš na Itchy Tiberii Kirk-Skywalkerové Very Happy

OMG, snad nam Itchy nezestartrekovatela? Laughing Laughing

Ne to ne, jen citace jednoho rozhovoru s Eter:

Eter: Kdybych měla na výběr, tak to radši Star Trek než nějakou pitomou mangu...

půl minuty ticha

Eter: Néé, ta jsi udělal Itchy jako mangu a ještě k tomu jako Star Trek! Zemřeš pomalou smrtí!
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:35

lol! aha...tak to je dobry no.. Laughing Laughing

no kazdopadne jsem teda zvedava na to co chcete zverejnit, zajima me jak to vlastne bude cely vypadat.. Smile
jinak nevis jestli se tu DEH jeste dneska ukaze?
Návrat nahoru Goto down
lemon
Adept
Adept
lemon


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 06. 08. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 21:40

Jen tak btw - registrace na webu jsou již funkční.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:28

Padme, již se tady na webu ukazuji.
takhle, já jsem schopná napsat scénář a všechny dialogy, představu exteriérů a interiérů mám, takže to nebude problém. Chybí akorát dabing, ale Itchy jsem já, Krayt je Derk, někdo bude Gralen a lance je Darth Jojo. ty bys mohla být Brutus třeba. Nebo jestli se chceš na něco ještě zeptat tak můžeš.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:30

Ja te shanela hlavne kvuli EC, ale to sem nepatri.. Laughing
Jinak na dabingu se klidne muzu podilet taky, jen je tu jistej problem, ze muj hlas kdyz je nahranej zni jak od sestiletyho decka... Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:38

Budeš muset trochu hlas změnit...
EC - nemám k tomu žádné výtky, je tam vysvětleno víc věcí, ve kterých jsem i já sama měla mezery
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:42

No ja umim menit hlasy, ale porad to asi bude znit jak od ditete.. Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:45

Verča má zase hlas (dle jejích slov) jako mánička přejetá parním válcem... takže hledáme dívku s hlasem co by mohla dabovat brutus.. ale myslím že bys to klidně mohla být ty.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:47

tak uvidime..muzu ti udelat hlasovej vzorek, posli mi nejakou vetu co brutus rika.. Laughing
ale asi az zitra..
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:48

s dabingem klidně pomužu to by neměl bejt problém
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:49

"Na! Běž a bojuj!Zachraň Kayna. Mě je už stejně všechno jedno. Vyhraješ, Žany měl pravdu. Já se o sebe postarám. Dej mi své vlasy!" třeba todle Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 23 2009, 22:53

No, noje hlassová zkouška na krayta probíhala vtipně, venku mrzlo, těstoviny se ne a ne uvařit a já skoro o půlnoci křičím na celou vesnici něco o vánocích.

Jinak počkejte, možná už dnes ssem dám alespon první koncept. Eter, kterej sem mám asi dát? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Sponsored content





STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: STAR WARS: Jednou nohou v temnotě   STAR WARS: Jednou nohou v temnotě - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
STAR WARS: Jednou nohou v temnotě
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: