OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Crazy/love sig - tutorial

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Beri
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Beri


Poeet p?íspivku : 147
Age : 31
Vyznamenání : Clone fan! Clone vpřed! :)
Registration date : 09. 08. 08

Crazy/love sig - tutorial Empty
PříspěvekPředmět: Crazy/love sig - tutorial   Crazy/love sig - tutorial Icon_minitimeFri Aug 21 2009, 16:22

Tutorial je dělán pro Adobe Photoshopu CS3.

Základem nám bude screen z Lego SW který jsem našel na internetu, aby jste ho nemuseli hledat, dávám ho sem.

Vytvoříme si nový soubor, o rozměrech 400 x 150 pixelů (výška x šířka) a vložíme do něj náš základ. Posuneme ho na střed a vrstvu zduplikujeme (pravým na „vrstva 1“ (v pravém sloupci) a klikneme na „duplikovat vrstvu“.

Nyní klikneme na vrstvu 1, PTM (pravé tlačítko myši) a zvolíme volby prolnutí, krytí dáme na 0%. Teď si klikneme LTM (levé tlačítko myši) na vrstvu 1 kopie a oddělíme Lego figurky od pozadí, doporučuji kouzelnou, gumu toleranci 30 a zbytek označit magnetickým lasem a vymazat, pokud to někdo neumí může použít normální gumu.
Pro ty kdo bys tím měli vážné problémy je tu vrstva už obstřižená.

Teď si nastavíme krytí spodní (neobstřižené) vrstva na 100% a zvolíme Filtr>Tahy štětce >Nastříkané tahy, zde si můžete nestavit nástřik podle sebe, já jsem ale dal délku tahu 12 a poloměr spreje 7.

Nyní si vytvoříme srdíčkový štětec:
Vytvořte si nový soubor s rozměry 296x291, zkopírujte si srdce a vložte ho do nového souboru, pak klikněte na úpravy > definovat nastavení stopy.Nyní máte vzor štětce srdce.

Zavřete srdce a vrátíme se k sigu, vytvoříme si novou vrstvu (dole klikneme na čtverec vedle popelnice). Vezmeme nástroj „cesta do ruky“ a nakreslíme čáry tam kde chceme mít srdce.

Pak si zvolíme štětec, a upravíme stopu (vpravo ikona plechovky se štětci), nastavíme stopu srdce o velikosti 20, dále tvar špičky stopy > úhel si zvolte jak chcete a mezery nezi 100% až 150%, rozptyl > rozptyl 150% počet 2 a kolísání počtu 30%, dynamika barvy > popředí/pozadí 100%.

Teď si vlevo nastavíme červenou a bílou barvu, vezmeme nástroj „cesta do ruky“ a PTM klikneme do sigu, zvolíme vytáhnout cestu – štětec.
Pokud se vám nelíbí výsledek nakreslete si jinou cestu, nebo jinak nastavte štětec.

Vezmeme vrstvu s vystřiženými figurkami a přesuneme jí úplně nahoru (v sloupci vrstev).
Klikneme do sigu PTM a zvolíme odstranit cestu.Klikneme PTM do vrstvy a zvolíme sloučit viditelné.

Obraz>přizpůsobení>photofilter, barvu červenou a hustotu 100%

Teď už si jen do sigu vložíme text, jaký, to je na autorovi.
Já jsem požil písmo scriptina
kód:
http://www.ceskefonty.cz/ceske-fonty/scriptina
stáhněte a obsah uložte do x:\WINDOWS\Fonts (x – disk kde máte nainstalované winy).

Tak a to je celé. Mělo by vám na to stačit méně než 15 min.
Tutorial je psám pro začátečníky, pokud by chtěl někdo poradit, může se ozvat.


Základ:
Crazy/love sig - tutorial 1250864402-lego-star-wars-ii-1

Vysřižená vrstva:
Crazy/love sig - tutorial 1250864441-vrstva

Srdce na štětec:

Crazy/love sig - tutorial 1250864472-srdce

Výsledek:
Crazy/love sig - tutorial 1250852292-ily
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Crazy/love sig - tutorial Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crazy/love sig - tutorial   Crazy/love sig - tutorial Icon_minitimeSat Aug 22 2009, 19:14

dobrý tutoriál ale mám jinej problém nemůžu si nainstalovat adobe protože mi to vždy na konci ukáže že mám prý málo místa ale mám volných ještě desítky GB
Návrat nahoru Goto down
Beri
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Beri


Poeet p?íspivku : 147
Age : 31
Vyznamenání : Clone fan! Clone vpřed! :)
Registration date : 09. 08. 08

Crazy/love sig - tutorial Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crazy/love sig - tutorial   Crazy/love sig - tutorial Icon_minitimeSat Oct 03 2009, 22:19

Tak si ušetř a kup si originál king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Crazy/love sig - tutorial Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crazy/love sig - tutorial   Crazy/love sig - tutorial Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Crazy/love sig - tutorial
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Darth Vader In Love

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: