OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Solova Předtucha

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Muuurgh
Temný účedník
Temný účedník
Muuurgh


Poeet p?íspivku : 67
Age : 23
Registration date : 30. 08. 09

Solova Předtucha Empty
PříspěvekPředmět: Solova Předtucha   Solova Předtucha Icon_minitimeTue Sep 01 2009, 18:48

tohle je muj vytvor no pusudte sami bude na pokracovani. asi tam budou chyby v textu tak je neberte na vedomi




Uběhli dva roky od zničení hvezdy smrti 2......

Ve vesmíru letící lod jménem Millenium Falcon pilutujícím Han Solem a jeho kok-pilotem chewbaccou sitohnali přímo na planetu Togoria navštívit své dávné přátele
Muuurgha a Mroov. Dosedající lod na přistávací rampě I-597 se zhoupla na zem a vylezl z ní Han s Chewiem,které přivítal zástup Togoriancu a mezi nimi i Muuurgh a Mroov.
Všichni se přivítali ale nejdnou uviděl Han že Muuurgh má skoro celou rukou z titanu pouze ochlupenou a zeptal jseho: Kde se nato přišel Muuurgh? Muuurgh řek: výš Han on tu
přijít nějaky neznamý muž jménem Luke Skywalker a pravit mě že se Togoria musí podmanit zvyky nové Republice ale my nesouhlasit a on pravil: vy musíte jinak to nejde dobrovolně
nebo nedobrovlně. My říkat at odejde ale on vytasit světelný meč a já už vytahovat blaster ale on být rychlejsí a má ruka pryč a on utíkat. Han se otřeseně podíval na Muuurgha a
odvětil opravdu říkáš Luke Skywalker? Ano Coreliane. Muuurgh se otázal: ty znat toho Skywalkera? Moc dobře,dokonce sem mu zachránil i párkrát život nemyslel sem si a nemyslel jsem si že by Luke něco takovho
udělal. Promluvím sním o tom,slibuju Muuurghu. Togoriani dali Hanovi a Chewiemu apartmán v jejich nově postaveném luxusním hotelu. Hey Chewie maj to tady pěkný co? Hrrrrrrrrrrrrrruuuuuu.
No prá dyž to tady maj vysoký tak jeto hlavně dobrý pro tebe. Grrrrrrrruuuuuuuuu. Máš hlad? No abych pravdu řek já taky tak jdem na něco dobrýho.
Uhmmmmmmmmmm ty mlaští rolbové byli vyborní nemyslíš? Grrrrrrrrrrrrooooooooooooooo. Druhý den Han s Chewiem odletěli brzké rano na Yavin 4. O pár hodin délé byli na Yavin 4 a v centrum nové republiky. Han vystoupil z Fallconu a namířil sito rovnou za Lukem
Který zrovna trénoval malé padawani. Luku potřebuju s tebou nutně mluvit,Luk odběhl a řekl: co se děje Hane? Coto mělo znamenat natý Togorii? Usekls ruku mému příteli! Ale Hane přecou souto jen Togoriani. Luku já tě nepoznávám
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Solova Předtucha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solova Předtucha   Solova Předtucha Icon_minitimeTue Sep 15 2009, 11:59

Jak to pokračuje? Ukončil jsi příběh vprostřed věty. nebo to ještě nemáš napsané?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Inkvizitor
Padawan
Padawan
Inkvizitor


Poeet p?íspivku : 91
Registration date : 09. 09. 10

Solova Předtucha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solova Předtucha   Solova Předtucha Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 21:21

Ma to ale divnej konec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

Solova Předtucha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solova Předtucha   Solova Předtucha Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 22:22

až na ten pravopis ... Smile rodí se zajímavá myšlenka, ale záleží na tom jak to vyvrcholí

btw Akademie Jedi na Yavinu IV byla až od 11 ABY, takže o 5 let později než co tady píšeš Wink
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Sponsored content





Solova Předtucha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solova Předtucha   Solova Předtucha Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Solova Předtucha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: