OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klon ID 4987

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Beri
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Beri


Poeet p?íspivku : 147
Age : 31
Vyznamenání : Clone fan! Clone vpřed! :)
Registration date : 09. 08. 08

Klon ID 4987 Empty
PříspěvekPředmět: Klon ID 4987   Klon ID 4987 Icon_minitimeSat Nov 21 2009, 21:21

Jméno: Klon ID 4987

Rasa: Člověk, klon

Planeta původu: Kamin

Titul: Vojín

Schopnosti: Boj s DC-15A, taktický boj ve skupině, s krytím, s typickými zbraněmi a termálními detonátory

Zbraň
: DC-15A

Životopis: Jsem klon který prošel základním výcvikovým programem. Zatím jsem jen univerzální voják, který může skončit třeba jako jeden z tísíců vojínů, nebo taky jako klon - vrah, či člen komanda. Díky uryclenému růstu jsem po 9-ti letech připraven na určení mého zařazení a specifický program který mě na danou úlohu připraví a vycvičí. Jako každý klon jsem dokonale poslušný a připravený plnit jakékoliv rozkazy.
Nyní odletelo dost nově vycvičených klonů na planetu Geonosis, moc o tom nevím prtože jsem byl teprv v základním výcvikovém programu a moje účast nepřicházela v úvahu.

PS.: Vím že jeto dost "chudá" přihláška ale díky tomu se může rozvíjet zajímavými cestami již běkem výcviku, který jistě nebude lehký ale bude velmi zajímyvý.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Klon ID 4987 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klon ID 4987   Klon ID 4987 Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 12:57

myslím, že kloni mají označení CT a ne ID
Návrat nahoru Goto down
 
Klon ID 4987
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: