OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Plo Raal - (Clone Wars)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Plo Raal - (Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Plo Raal - (Clone Wars)   Plo Raal - (Clone Wars) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 12:03

Jméno:Plo Raal

Rasa:Kel dor

Planeta:Dorin

Titul:padawan

Schopnosti:pohybovat předměty silou vůle, citlivost na sílu

Poznámky: chci se naučit Electrict Judgement, mind trick,učnlivý

Zbraň:Světelný meč - modrá čepel

Styl boje:Djem So/Shien

Životopis:
Narodil sem se na planatě Dorin ve městě Dor'shan, žil sem v né uplně chudé rodině, otec pracoval jako technik a matka se starala o domáctnost.
Já a otec sme měli k sobě hodně blízky vstah, protože mě hrozně bavilo co otec dělal a co prodaval ve svém obchodě.No obchod spíše zastavarna, bazar.
Otec pral technické vybavení z jedné továrny kde dříve pracoval, a upravoval na lepší spotřebiče.Já jelikož sem byl ještě malý tak sem otci nemohl pomáhat, ale pozoroval sem ho při práci.Otec jednoho dne přišel na nový typ technologie, ktery by byl dobry bro obranu města, ale tím si vytvořil nepřítele.
Byl to člověk jménem:Mograine Dusk, který za vysoké ceny prodával technologie bezpečnostním složkám.Ale otec chtěl pomoct městu tím, že by nemuselo tolik utrácet za tyto starší technologie.Mograin to zjistil a zašel za otcem a vyhrožoval, že se stane něco naší rodině pokud mu nedá nový typ zabezpečení.
Otec mu tento čip nedal(jedná se o čip ktery ma automatické navigace na nepřátelské cíle a pozemní jednotky), Mograine tedy odešel....
Já a matka jsme šli z trhů domů, když před domem sme viděli Mograina jak se svými lidmi mlátí otce...
Sice sem byl maly byli mi tak asi 3 roky, ale pustil sem matčinu ruku běžel sem za Mograinem a mlatil ho do nohy.
On se jen otočil a řekl:Neboj se prcku ještě pár let a seš nařadě..hahhaa!, shodil mě na zem a odešli.
Jednou když jsem seděl doma a otec dělal na svém pracovnim stolu sem koukla ne nářadí, které měl na poličce a zrovna když ho otec potřeboval, sem si pomyslel jaké by bylo aby věci sami létali do rukou..Tak dlouho sem se díval na nářadí až se začalo klepat a nepatrně vznášet, když si toho všiml otec koukal na mě a tehdy mu došlo, že nejspíš citím silu.
Otec zašel do města do chrámu Baran Do, a pověděl mnichům o mém nadáni.Týden nato k nám domů přišel mistr jedi Plo Koon a odvedl mě do chramu na Coruscantu..
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Plo Raal - (Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plo Raal - (Clone Wars)   Plo Raal - (Clone Wars) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 17:27

Klidně se tě ujmu jestli chceš.Neboj mám to dovolené.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Plo Raal - (Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plo Raal - (Clone Wars)   Plo Raal - (Clone Wars) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 18:03

ok tak jo
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Plo Raal - (Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plo Raal - (Clone Wars)   Plo Raal - (Clone Wars) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 19:29

Zkusím co nejrychleji začít z výcvikem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plo Raal - (Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plo Raal - (Clone Wars)   Plo Raal - (Clone Wars) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plo Raal - (Clone Wars)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Star Wars: Clone wars
» Na-Tsu (Clone Wars)
» Diexx(Clone wars)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: