OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Gryat Tallaeon(New Jedi Order)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 18:49

Jméno: Gryat Tallaeon

Rasa: Člověk

Planeta původu: Corellia

Titul: padawan

Schopnosti: manipulovaní s předměty. dokážu urychlit hojeni ran(díky meditaci dokážu zranění zcela vyléčit)

Poznámky: barva saberu je fialova. dokážu se velmi silně napojit na sílu. proto velice dobře zvládam různé Jediské techniky. po opuštění armády jsem si pořídil HeadHunter. Byl jsem jeden z prvních studentů v Jedi Praxeu(připojil jsem se asi měsíc před příletem Kypa Durrona)

Zbraň: světelný meč

styl boje: medium, chci se naučit strong.

Životopis: Můj život započal v poklidném přostředí na planetě Corellia. do dvou let jsem byl jako každý malý kluk. Otec obsluhoval jeden z přepravních vlaků. Jednoho dne nás otec vzal sebou do práce. Bohužel právě náš vlak si vybrali piráti. Přepadli vlak, zabili strojvůdce a ostatní včetně mých rodičů. Když se chystali zabít mne projevilo se moje nadání v síle. Naštěstí to byl vůdce a vedení poněm převzal mírnější člověk který sympatizoval s rebeli.
Roky utíkaly a my jsme občas pašovali něco pro rebeli. Později jsem opustil pašeráky a přidal se k letkám Rebelů. objevil jsem svoje nadání v síle a učil jsem se ho používat. V armádě jsem byl do té doby něž se kemně doneslo že mistr Luke Skywalker zakladá akademii Jedi. Opustil jsem tedy armádu Nové Republiky a vydal se vstříc plynnému obrovi Yavin. Po přistání na Yavinu 4 jsem se připojil k asi tuctu padawanů ve vyuce učení Jedi.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 20:13

Byl jsem jeden z prvních studentů v Jedi Praxeu (připojil jsem se asi měsíc před příletem Kypa Durrona)

Tohle moc nechápu. Kyp byl jeden z prvních nových jediů.

Základní dvanáctka:
Kam Solusar, Tionne, Kirana Ti, Dorsk 81, Streen, Gantoris, Madurrin, Brakiss, Corran Horn, Cilghal + krátce Mara Jade a Kyle Katarn

Po nich přišel Kyp Durron a Dal Konur, takže mezi ně se těžko vtlačíš spíš později pls.

Chceš hrát ve válce s vongy, nebo před ní?
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 20:54

mn dobře mno... před Smile
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 21:00

Zítra někdy bych započal trénink. Dneska už nic radeji vymyslet nebudu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 21:02

oki doki Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gryat Tallaeon(New Jedi Order)   Gryat Tallaeon(New Jedi Order) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Gryat Tallaeon(New Jedi Order)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Jedi Outcast x Jedi Academy
» Darth Gryat(tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Nový Řád Jedi (zamknuté)-
Přejdi na: