OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Black Saber?

Goto down 
+13
Ireas
Ichos
Cody
Gralen
atat
Darth_Radim
Potan von Kell
Mandalorian
Darth Eternal Hatred
Jakkob Killer
Syntax
Padme von Kell
Darth Gryat
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 13:19

No vidíš, a já myslím že nikoli Wink Už jen proto, že ty Galenovi krystaly jsou syntetický a někde sem četl, že syntetický krystaly fungujou na jinačí bázi, než obyčejné krystaly a docela klidně to může mít vliv i na tohle... Každopádně jak sem řekl - vy si myslíte tohle a já ne! A pravdu se nedovíme nikdo, protože tohle není nikde ospravedlněný, nebo já sem aspoň nikde nic neviděl... Rád si budu ale myslet, že něco takového možné je - líbí se mě to a najdu si vysvětlení proč to tak může být... A několik Wink Vám to neberu a ani nechci brát, ale jde mi o to, abyste vzali v úvahu, že krom vaší myšlenky tu je i ta opačná - já to tak beru... Sem rád že ste se svěřili - opravdu! Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 17:26

Jakkob Killer napsal:
? nebo to ve hře přímo odemikáš ze složky "non-canon... atd."?

Kdybys tu hru hrál, ne jenom to četl s wookie, tak víš, že to je jenom blbý odemknutí.
Bonus, jenom bonus, stejnej jako hrat tam třeba za toho Anakina, s příběhem atd to nemá co dělat.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 17:40

No, já taky hrál spousty her a na ty bonusy se nahlíží různě... Rozhodně ale nesrounávám barvu saberu se skinem postavy, byť to jsou bonusy, protože dopad na hraní jako takové je docela jinačí... Ale to je fuk - mysli si svoje, jestli chceš a já si taky budu myslet svoje, OK? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 17:45

Dopad na tu hru to má naprosto stejný.
Je to jedno jakou máš postavu a nebo meč.
Na hru to nemá vliv a oboje je jenom bonus.
Kdyby si to nějak získla Galen ve hře, řeknu, "je to blbost ale tak, když to tak udělali".
Takhle je to jenom blbost kterou si naklikaš v menu,
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 17:59

Své sem k tomu už řekl... Myslím že sem se dobře a jasně vyjádřil, ne? Tak to nechme - mám na to jinačí pohled a zrovna tak jiní a pokavaď někde skutečbě nenapíšou, že černej saber je canon, nebo non-canon, pak tohle postrádá smysl...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 18:03

Copak?
Nelíbí se ti když někdo furt mele svou jak ty a nehodlá ti ustoupit?
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 18:06

Což o to, hádal bych se tu klidně do aleluja, ale nejsem v pozici, abych mohl a už tuplem né v náladě. A napsat sem můžu vždycky...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
atat
Sithský lord
Sithský lord
atat


Poeet p?íspivku : 722
Registration date : 05. 02. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 20:51

Přesně tak, taky sem nad tim kroutil hlavou když sem viděl to gameplay TFU. Strašná blbost a navíc to ani neni hezký Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 21:01

mluvis mi z duse Laughing
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 21:07

Pamde: z ktorej ti hovori, z Duse na bicigli, alebo v tebe? lol!
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 21:11

ehm, muzes hadat Laughing
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 21:17

dobre, teda z bicikla, teraz rozmislam ako to dokazal scratch lol!
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 21:44

rofl rofl rofl
dobre ty lol!
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 15 2010, 15:30

mam sakramensky spomaleni prehliadac, a blbne mi to len na dvoch strankach, tu na gore a na 7. serveri Battleknitu, 8 server mi tam bezi v pohode, nechapem to vonkoncom
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 15 2010, 15:46

mě zase běží sakra pomalu tady OSW. nic jiného jen OSW. trvá třeba minutu ši dvě než to naběhne pořádně.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 20:35

Potan von Kell napsal:

Já teda doufám že LA už nebudou chtit byt jak v TFU zajimavy a tu blbost dál šířit nebudou ...

Hmm, koukám, bohužel jsem neměl pravdu ...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 21:13

hmm, sem zvedava jaky ptakoviny tam jeste vymysli no..
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 21:45

tak to já taky
Návrat nahoru Goto down
Ichos
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi



Poeet p?íspivku : 142
Registration date : 28. 09. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 09 2010, 20:36

...to ale vypadá spíš jako vybro meč
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 22:13

Mno kdybych měl citovat všechny přízpěvky na který chci odpovědět tak tu sedím ještě zítra takže:

Pokud vím ano černej saber byl pouze v TFU jako odemykatelnej bonus.

Padme: pokud vycházíš pouze ze zákonů obyčejné fyziky, pak černé světlo neexistuje, existuje však spousta fyzikálních teorií podle kterých je dokázáno že černé světlo teoreticky vyrobit jde takže odvolávání s ena fyziku bych nechal bokem, přece jenom ve světě SW ať už canon, nebo non-canon jsou technologické možnosti trošku jinde tak proč by se nemohli upravit zákony fyziky?

Pokud jde o hádku zda existuje, nebo neexistuje hledal jsem to celkem dlouho a myslím, že snad ve všech knížkách, nebo komixech, nebo filmech, nebo čemkoliv jiným s vyjímkou TFU se zmínka o něm neobjevuje takže myslím že v SW universe to dejme tomu možný je, ale je to buďto (odpusťte mi ten výraz) kurevsky těžký, nebo prakticky neproveditelný. Jinak co se týče té pedie ak u černé barvy meče je napsáno že je to vlastně bílej meč s černým jádrem, jak teda chcete poznat, jestli je bílej nebo černej?
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 01:08

kdyby byl bilej, vypada podle me trochu jak stribrnej..
a proste nevim, ale cerny svetlo, je mozny o cernym svetelnaku psat, ale ne ho zobrazit, to je proste ptakovina, promin, ale i kdyz to treba teoreticky mozny je, tak zobrazit to pro cloveka nejde.. to, ze kolem cerny tycky udelaj bily okoli, jako ze to zari, pro me neni svitici cerna barva.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 09:43

to nereste, Darksaber je pytlovina kerou vytvoril Lucas, mel to byt vibromec a kdyby nesenylnel, mohl to vybrobec byt i nadale a nic podobneho by sme tu nemuseli resit.
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 16:50

Padme von Kell napsal:
kdyby byl bilej, vypada podle me trochu jak stribrnej..
a proste nevim, ale cerny svetlo, je mozny o cernym svetelnaku psat, ale ne ho zobrazit, to je proste ptakovina, promin, ale i kdyz to treba teoreticky mozny je, tak zobrazit to pro cloveka nejde.. to, ze kolem cerny tycky udelaj bily okoli, jako ze to zari, pro me neni svitici cerna barva.. Rolling Eyes

Mno já bych to vyrobil tak ,ayb to vypadalo trochu jako černá díra...
Návrat nahoru Goto down
Gryfin
Padawan
Padawan
Gryfin


Poeet p?íspivku : 95
Age : 36
Registration date : 01. 06. 11

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 12:45

Vizsla darksabe má původně bý vybro meč navíc jsem ten díl clone wars viděl a ten meč vydává protivnej zvuk narozdíl od světelnýho a to že je v TFU černej paprsek no co je to bonus jenom jaksy nedomyšlenej.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gryfin.estranky.cz/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 14:36

no prave, naprosto to popira fyziku, ze ktery prece jen snad SW trochu vychazi taky..
Jinak v TCW to mel byt puvodne vibromec, v TFU ale ne.. Sice tam je jen jako bonus, ale i tak se ho kde kdo snazi vydavat za canonickej, coz je smutny no..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Black Saber? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Saber?   Black Saber? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Black Saber?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Saber - Very funny Star Wars / Axe parody
» Stars in black

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Mount Tantiss :: Zbrojní technologie-
Přejdi na: