OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Andre Desabor(Clone Wars)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeMon Dec 28 2009, 22:11

Jméno: Andre Desabor
Titul:Padawan
Rasa:Člověk
Planeta narození:Coruscant
Schopnosti:Později zkušenosti s vedením menšího oddílu.Ovládání menších stíhačů a výborný v opravování strojů.
Poznámky:Vysoký 174 cm,hnědé vlasy a urostlá postava.
Schopnosti jako rytíř jedi:škrcení,odhození,vysoký skok,hod mečem
Styl boje:Makashi,Soresu,Ataru
Barva meče:modrá
Meč:jednoruční
Kontakt: ICQ 588804048
Životopis:Narodil jsem se na Coruscantu v rodině mocných voličů a senátorů.V této rodině byli všichni něco víc než obyčejní civilisté.Ale jedině u mě ze všech v rodině zjistili citlivost pro sílu.Už jako malý kluk jsem uměl pohybovat předměty a věcmi.Ovšem jednou jsem dokonce zmáčkl plechovku od pití.Jediové chtěli abych se stal padawanem,bohužel matka a otec nechtěli abych se stal jediem.Chtěli abych se stal mocným senátorem po otci ale já jsem je přemluvil protože jsem chtěl být jediem už od toho co jsem se o nich dozvěděl.A tak mi otec s matkou dovolili stát se padawanem některého z mistrů.Tak jsem se najednou dostal do akademie jediů.


Naposledy upravil Andre Desabor dne Fri Jan 22 2010, 15:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 17:55

Zapoměli na mě
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeWed Jan 06 2010, 16:33

vemte mě někdo pls
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeWed Jan 06 2010, 16:38

dostal som od Derka povolenie, ak to chces so mnou skusit tak sa pokusim o nieajky pribeh pre tvoju postavu. Ale az zajtra
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeFri Jan 08 2010, 18:08

Tak jo
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeFri Jan 08 2010, 18:41

ok, cakal som na tvoj suhlas, chces aby sme priamo skocili do bitky alebo este chramove pochodky?
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeFri Jan 08 2010, 18:59

Zatím ještě to druhý
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeFri Jan 08 2010, 20:07

zacneme zajtra okolo dvanastej, mozno trochu neskor
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 10:46

NO PROBLEM
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 11:45

som ta pridal do zoznamu na mojom icq, vidim ze si ma este nepridal, tak ti poslem postou ci sa ti ten zaciatok paci
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andre Desabor(Clone Wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andre Desabor(Clone Wars)   Andre Desabor(Clone Wars) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andre Desabor(Clone Wars)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Star Wars: Clone wars
» Na-Tsu (Clone Wars)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: