OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška(Demmat Kot-Nová republika)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Přihláška(Demmat Kot-Nová republika) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška(Demmat Kot-Nová republika)   Přihláška(Demmat Kot-Nová republika) Icon_minitimeThu Feb 21 2008, 20:48

Jméno:Demmat Kot

Rasa:Keldoránec

Planeta původu:Dorin

Titul: padawan

Schopnosti:Vytvorit hustou mlhu,levitace s predmety,velke skoky,lečeni na malé urovni,hluboka bojova meditace.

Poznámky:Jsem valmi dobry pilot,učenlivy a hodne napojeny na silu,velmi odolny psychicky i fyzicky,schopen snaset vetsi muka nez Zabrak....

Zbraň: světelný meč

styl boje:Cricitorn

Životopis:

Narodil jsem se do rodiny celkem normální.
Ovšem asi když mi byl 1 rok tak můj otec odletěl s nákladem na Corusant ale už se nikdy nevrátil!Zhruba v 6 letech jsem slyšel povídku o ochráncích Republiky Jedijich.Tehdy večer jsem jen tak zkusil zvednout kamen silou,myslel jsem si ze já určitě nemůžu mít napojeni na silu,ale podařilo se mi aspoň trochu nadzvednout ten kámen!Tak jsem se začal trochu věnovat učeni Jediu ale jelikož jsem nevěděl jak správně se mam učit uměni Jediu tak jsem málem propadl Temné straně síly když už jsem se málem začal učit umění Sithu,můj bratr mi promluvil do duše a já jsem zanechal učeni Jedi i Sithu a začal jsem pracovat jako prodavač v obchodu se součástkami na vesmírné lodě.Tam jsem si začal vydělávat na svou první vesmírnou loď.Když se mi dostali do rukou nějaké staré vraky zjistil jsem že jsem velmi výborný pilot.Zhruba ve 14 nebo ve 13 se mi dostali do rukou plány na výrobu HeadHuntera tak jsem si koupil potřebné součástky.Tak jsem začal stavět si HeadHuntera.V obchodě se součástkami jsem pracoval až do svých 16 let,pak jsem se znovu vydal na učení Jediu a začal jsem hledat akademii pro Jedie až do dnes!
Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška(Demmat Kot-Nová republika)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: