OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kit Sword:začínající jedi CW

Goto down 
AutorZpráva
mace windu
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 12. 03. 10

Kit Sword:začínající jedi CW Empty
PříspěvekPředmět: Kit Sword:začínající jedi CW   Kit Sword:začínající jedi CW Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:12

jméno: Jill Sword

Rasa:Nautolan

Planeta původu:Naboo

Titul: padawan (jelikož můj výcvik začal už na gladiátorské škole jeden bývalí jedi kterého všichni považovali za mrtvého)

Schopnosti: dobrý pilot, výřečnost která všem ostatním leze na nervy, díky příbuznému Tojdariánovi má na mne síla menší účinky

Poznámky: Mým vzorem je Kit Fisto a Anakin Skywalker

Zbraň: světelný meč (zelený), blaster, wookieská kuš

styl boje:Makashi (tento styl jsem si osvojil s elektrickým obuškem a hodlám se v něm zdokonalovat i nadále protože se mi osvědčil)

Životopis: Když mi byli 3 rodiče odletěli z Naboo na Tatoonie (otec byl pašerák). Kde mě po dvou letech spokojeného života prohrál v hazardu. Do svých 15 let jsem byl otrok (gladiátor) a bojoval proti rancorům kde jsem zjistil že jsem citlivý na sílu. Jednoho dne jsem byl ale zajat pouštními lidmi které ale povraždil jistý jedi jménem Anakin. Já jsem se potají propašoval na jeho loď následně mezi diváky na Geonesis kde jsem se také zmocnil světelného meče jednoho z padlých jediů. Bojoval jsem proti droidům a jako jeden z mála jsem přežil ,zde jsem také potkal poprvé Kita Fistoa díky němuž mě vzali do chrámu jediů kde jak doufám (ale nejspíš najivně) započne můj výcvik.
Doufám že se mi splní můj sen a budu opět moci v průběhu CW bojovat po boku Kita,Ayli a Anakina.

kontakt: [Only admins are allowed to see this link]
Návrat nahoru Goto down
mace windu
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 12. 03. 10

Kit Sword:začínající jedi CW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit Sword:začínající jedi CW   Kit Sword:začínající jedi CW Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 13:56

Asi se mě nikdo neujme, co ?
Návrat nahoru Goto down
 
Kit Sword:začínající jedi CW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Sword Game
» Jedi Outcast x Jedi Academy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: