OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Komixy - Právě vychází v ČJ

Goto down 
+17
Lance Stone
Kiwi
Mandalorian
Darth Soren
kulometcik
Derk Yall
czmajkl
Vojta
Shaf
Cody
JediSith
Potan von Kell
ScorpiO
Xavier
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
William
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 12 2015, 17:45

A bude hur, vypada to, ze egmont zavrhl legends a v magazinu budou vychazet jen nove a kanonicke zalezitosti... Mno, prima pro nekoho, kdo se sw zacal, ale pro me je to horsi jak cist infinities. :-D jsem zvedavy, kolikrat se Luke s Vaderem jeste zvladnou setkat, behem mezery mezi e4 a e5. :-D Nejsmutnejsi na tom je, ze jinak je to vyborne zvladnuty komix. Nadherne barvy, nadherna tuzka, ale scenar - bohuzel jako vystrizeny z rebels/NCW. :-(
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 12 2015, 18:54

Chjo, všichni chtejí starou SW školu do*ebat :-(
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 13 2015, 11:31

William napsal:
A bude hur, vypada to, ze egmont zavrhl legends a v magazinu budou vychazet jen nove a kanonicke zalezitosti... Mno, prima pro nekoho, kdo se sw zacal, ale pro me je to horsi jak cist infinities. :-D jsem zvedavy, kolikrat se Luke s Vaderem jeste zvladnou setkat, behem mezery mezi e4 a e5. :-D Nejsmutnejsi na tom je, ze jinak je to vyborne zvladnuty komix. Nadherne barvy, nadherna tuzka, ale scenar - bohuzel jako vystrizeny z rebels/NCW. :-(

To mě právě odrazuje, oni začali úplně na stejném místě, jako teď už legendární staré marvelovské SW komiksy. Po stránce grafické kvalitní práce, ale to recyklování a rebooty mě nebaví, Marvel bohužel pomalu neumí nic jiného. Some Serious Shit
Naštěstí mi stále zbývá mnoho sérií od Dark Horse, které mám rozečtené a nebo ani to ne, takže jsem v pohodě Cool
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 24 2015, 12:20

Jsem se prave pobavil. Prisla mi s magazinem c 5 faktura na dalsi predplatne od c. 7 dal :-D si delaj fakt prdel. Jako,chapu kdyby prisla nabidka, ale poslat rovnou fakturu, to je moc prima jednani. Vzhledem k tomu, ze soucasne novocanonove magaziny hazim do kose, tak vazne dalsich sest nechci.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeSat Oct 24 2015, 20:58

Hehe, já dostal k Revanovi, Tarkinovi a Ničemům 2 starší magazíny a 1 komiks Asterix a Obelix, proč ne Cool
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2015, 09:08

Asi se da predpokladat, ze v SW magazinu uz budou vychazet jen nove "canonove" komiksy ze? Niceho starsiho se asi nedockame. Resp. takovy je muj predpoklad, vi nekdo o nejakym oficialnim vyjadreni? Ja jen ze bych zrusil predplatne...
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2015, 11:00

Disney momentalne neposkytuje prava na nic jineho. Alespon tedy co se komixu tyce. Proto mel magazin o prazdniny problem s vydanim a byl pozdrzen. Egmont momentalne proste nema moc na vyber a pokud nechce magazin prestat vydavat, je novy canon jedina cesta. Alespon tak mi to bylo vysvetleno jednim z hlavnich ceskych sw prekladatelu.

Disney nema zapotrebi, aby se eu prodavalo lepe nez novy canon, do ktereho narvalo spoustu penez. Navic jim dh patrne sebral vitr z plachrt, kdyz prodaval pred ztratou prav za nejakych cca 10 000 kacek kompletne vse, co kdy vydal v elektronicke podobe. A ze toho bylo.... Nepocital jsem to, ale takovych 50 000 se na tom asi dalo usetrit. :-D


Naposledy upravil William dne Mon Nov 16 2015, 11:09, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2015, 11:02

William napsal:
Disney momentalne neposkytuje prava na nic jineho. Alespon tedy co se komixu tyce. Proto mel magazin o prazdniny problem s vydanim a byl pozdrzen. Egmont momentalne proste nema moc na vyber a pokud nechce magazin prestat vydavat, je novy canon jedina cesta. Alespon tak mi to bylo vysvetleno jednim z hlavnich ceskych sw prekladatelu.

Diky za informaci.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2015, 11:49

Hmm, aspoň, že to prodává ten Marvel. Pěkní zmetci. Žít v USA, asi bych je žaloval za to, že odmítají vydávat to, o co mám zájem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 22 2019, 17:21

Všichni teď sice řeší devítku a případně Mandaloriana, ale pokusme se oživit i toto téma Wink Četli jste něco z komiksů nového kánonu, které vyšly i u nás? Zatím máme na světě Dartha Maula + Syna Dathomiru v jedné knize a pak 5 na sebe navazujících knih: Skywalker útočí + Zúčtování na Pašeráckém měsíci, Vader + Stíny a tajemství, Vader sestřelen + Věznice povstalců, Válka na Shu-Torunu + Konec her a Aphra + Citadela hrůzy, takže i český čtenář toho nemusí mít málo...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 22 2019, 21:41

nevidim tam Thrawna a TIE Fighter
Thrawn me potesil (i kdyz zaverecna bitva mi nestimuje a videt tam tridu Ebon Hawku mi vyrazilo dech)
TIE Fighter je zajimavy, ale dej se ma rozvijet i v jinem komiksu a ten sem jeste necetl, a tam mi mozna vyjasni nejaky dejovy zvrat
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 23 2019, 10:36

Tak já psal o komiksech, které vyšly v češtině - Thrawn a TIE Fighter česky nevyšli, ostatně i téma je o komiksech v čj.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 23 2019, 12:22

ups
neoficialni preklady
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Komixy - Právě vychází v ČJ - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Komixy - Právě vychází v ČJ
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: