OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Alghar, mladý Jedi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
boba
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
boba


Poeet p?íspivku : 8
Age : 30
Vyznamenání : Stratég
Registration date : 09. 03. 09

 Alghar, mladý Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Alghar, mladý Jedi    Alghar, mladý Jedi Icon_minitimeFri Aug 13 2010, 01:01

Jméno: Alghar Ulratur

Rasa: člověk

Planeta původu: Alderaan

Titul: padawan

Schopnosti: velice++ schopný v boji s meči (až 2mi = žlutá , zelená), na Sílu poněkud méně, neznámá příčina

Poznámky: viz Síla + ne moc oddaný kodexu světla, často touží poznat nějaká tajemství Sithů

Zbraň: světelný meč (2x)

styl boje:
Druhá forma Makashi, také známá jako Cesta Ysalamiri
Druhá nejstarší forma byla vyvinuta za účelem boje Světelný meč-na-světelný meč. Je to velmi elegantní, silná forma boje vyžadující extrémní cit pro boj, dovolující utočit a bránit se s minimálním úsilím, dokud se nepřítel neunaví.

Třetí forma Soresu, také známá jako Cesta Mynocka
Původně vyvinutá forma boje proti Blasterům mnoha protivníků. Je založena na silné obraně pomocí krátkých rychlých pohybů blízko svého těla, které nedovolovali proniknout palbě. Je nejvíce obranná forma ze všech.
(V ne tak dokonalé míře je účinná i proti mnoha Světelným mečům. Viz Obi-Wan Vs General Grievous v Ep. III na Utapau.)

= druhý styl jako primární a třetí jako sekundární, dobrá obrana v boji

Životopis:

Na Alderaanu mě naše mistr Kolar při jedné návštěvě Baila Organy. Byl jsem tehdy 4 letý kluk, pomáhající svému bratru v civilních přístavech a náhodou dostal Kolarovu loď na starost. Kolar si ihned mé malé jiskry Síly všiml a pocelou návštěvu si mne všímal velice pozorně, a dával pozor na projevy Síly. Po týdenní návštěvě se stala nešastná událost, a to útok separatistických terroristů, kteří vyhodili do vzduchu banku, ve které pracovali mí rodiče. Kolar mi na útěchu přislíbil, že mě odveze a tak jsem se stal učněm. Kvůli mé povaze, která se objevila po smrti mých rodičů jsem se stal uzavřený a nekontaktní k ostatním studentům, při hodinách jsem se sotva dostal k souboji s někým jiným, ne proto že by mi mistr Yoda nedal šanci, ale proto, že jsem neměl zájem. Proto jsem po nocích, sám v temné tělocvičně a s holoučebnicí a roboty cvičil 2. a 3. bojové umění. Stal jsem se moc dobrým, dokonce nejlepším šermířem ročníku ale mistr Yoda viděl mou slabinu, kromě mé uzavřené psychiky to byla menší citlivost k síle.
Návrat nahoru Goto down
http://darkdwarf.widezone.net
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

 Alghar, mladý Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alghar, mladý Jedi    Alghar, mladý Jedi Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 21:49

Jo docelě pěkný. Pokud se nikdo jinej nepřihlásí vezmu si tě. Protože ve škole mám trochu naspěch takže bych odepisovál méně častěji. i když tady má problém z časem spousta lidí.
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
 
Alghar, mladý Jedi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Jedi Outcast x Jedi Academy
» My dog is JEDI
» Jedi gym

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: