OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tann Vao - Nový řád Jedi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Tann Vao - Nový řád Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Tann Vao - Nový řád Jedi   Tann Vao - Nový řád Jedi Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:30

Jméno: Tann Vao
Rasa: Twi'lek
Domovský svět: Coruscant
Povolání: Padawan Jedi těsně před závěrečnou zkouškou
Schopnosti: Velmi nadaný student v používání meče a Síly
Poznámky: Jeho mistryně o něm mluví jako o velmi nadanám bojovníkovi s mečem, o něco méně však v Síle.


Zbraň: Dva světelné meče (Jeden stříbrný, druhý tyrkysový)
Styl boje: Kombinace silného a středního stylu boje s mečem
Životopis: Narodil jsem se na Coruscant jako syn bývalých Twi'leckých otroků a jako potomek Mission Vao, která pomáhala Revanovi proti Darthu Malakovi.
V mladém věku mne nalezla lidská rytířka Jedi Leea Ori [lía ori]. A ta u mne vycítila citlivost na Sílu a s povolením mých rodičů mne vzala na Yavin IV, kde jsem se pod vedením členů řádu učil cesty Síly. Později jsem přidělen pod ženu která mne před čase přivedla na Akademii, nyní mistryní Leeoupolečně další studentkou jménem Ashlou Tey, která byla Togrutkou. Po několik let jsem se připravoval na to být hodnotným členem Řádu a nyní se pomalu blížil den mé zkoušky...
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Tann Vao - Nový řád Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tann Vao - Nový řád Jedi   Tann Vao - Nový řád Jedi Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 20:55

So... Válka v plném proudu nebo válka pomaličku začíná?
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Tann Vao - Nový řád Jedi Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Tann Vao - Nový řád Jedi Icon_minitimeMon Aug 23 2010, 06:36

Těsně před ní.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Tann Vao - Nový řád Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tann Vao - Nový řád Jedi   Tann Vao - Nový řád Jedi Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 19:12

Dovolil jsem si z mistryně člověka udělat mistryni zeltronku. Bude se tak do té trojice hodit lépe. Smile

Počítám s tím, že ti bude okolo 18ti let. To já jen, abych mohl využít toho krásného potencionálu tří sexy mimozemšťanek (se šesti ňadry... dohromady - ať žije Red Dwarf Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Tann Vao - Nový řád Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tann Vao - Nový řád Jedi   Tann Vao - Nový řád Jedi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tann Vao - Nový řád Jedi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Nový Řád Jedi (zamknuté)-
Přejdi na: