OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Diamonds of The Universe (Tann Vao)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 19:09

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! Zábavní sál na palubě luxusní dopravní lodě King’s Treasure byl přeplněný nejrůznějšími bytostmi z celé galaxie. Stála jsi se sklenkou v ruce opřená o stěnu obloženou vyleštěnými zlatými metalovými dlaždičkami ve tvaru kosočtverců a se zaujetím jsi pozorovala dění okolo. Radost, vzrušení, láska, ale také čistá nenávist, závist, chtíč a sklíčenost se zde mísily dohromady a zcela znemožňovaly Síle, aby ti pomohla v pátrání po tvém cíly. Jak to tak vypadá, bude ti muset postačit zrak a zbystřený instinkt Jediho, pomyslela jsi si ironicky.

Mezera - NEMAZAT!!! Sál byl uprostřed rozdělen uličkou s rudým kobercem, který se táhl od prosklených velkých dveří až k širokému baru s několika barmany. V prostoru po stranách se pak nacházely stoly s hazardem od obyčejného pazaaku, přes kulového šotka až k hrám, který jsi v životě neviděla. Všechno to pozlátko na tebe působilo zvláštním dojmem a nedokázala jsi pochopit, proč ti lidé okolo rozhazují tolik kreditů za tak neuvěřitelně povrchní a umělou zábavu.

Mezera - NEMAZAT!!! Nicméně na tom teď nezáleželo, blížila se dvacátá sedmá hodina a tak byl nejvyšší čas se připravit. Ohlédla jsi se k nejbližšímu sloupu se zrcadly a zkontrolovala svůj převlek. Dlouhé bílé šaty s rozparkem na levé straně, holými zády a důmyslně hlubokým výstřihem, se mohly na první pohled zdát být otfitem bohaté členky vyšší společnosti, ale nízký turbánek s rouškou a závojem až po pás, dával tušit skutečnému společenské postavení – služebné.

Mezera - NEMAZAT!!! Služebné jejíž paní, právě vstupovala do sálu v doprovodu togrutské dívky. Krása, spanilost a hlavně sexuální aura, jež obklopovala snad každou zeltronskou ženu, na krátkou dobu způsobily, že se v sále zastavil čas. Jen hudba, která v těchto předvečerních hodinách zatím nebyla výsledkem živé kapely, nepřestávala hrát.

Mezera - NEMAZAT!!! Jak kouzelný div přestal působit, napřímila jsi se a s ladným držením těla jsi vyrazila ke své mistryni. Nebylo to zrovna snadné, chodit v páskových botách na vysokých jehlovitých podpatcích se na yavinské akademii zrovna neučilo, ale jestli kdy měly nějakou dovednost rutianské twi'lečky v genech, tak tahle k nim jistě patřila. Skoro jsi až litovala Ashlu, která na sobě měla to samé co ty. Muselo pro ní být mnohem těžší, přezout oblíbené sandály a obléci si těsné šaty místo obvyklého volného roucha.

* * *
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 20:04

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector


Jak jsem se blížila ke své mistryni, koukala jsem se kolem, ovšem způsobem nepříliš nápadným, ale stále dost na to abych zhodnotila případné nebezpečí.

„Má paní,“ obřadně jsem se uklonila, když jsem k ní dorazila. Pak jsem ztlumila hlas, aby mne slyšeli pouze ony dvě: „Zatím se nic neděje. Obyčejná zábava ve vyšších kruzích,“ prohlásila jsem s mírným úšklebkem, jako, že tomu neholduji. „Řekne te nám už konečně, co se má dít? Nebo to už Ashla ví?“ Byť jsem nebyla nikdy při výcviku netrpělivám, chůze v těchto šatek, byť sebepříjemnější, nebyl přeci jenom mů šálek stimkafe.

Mé pohyby už nemohli být ladnější, když jsem pokračovala vedle své mistryně dále do sálu.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 20:44

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! „Milá Tann, ani já netuším, co se bude dít. To je kouzlo živoucí Síly, nech se prostě unášet jejím proudem, vnímej přítomnost a až přijde čas, jistě poznáš jak dál. Nyní mi pověz, nalezla jsi Surela Bowa?“

Mezera - NEMAZAT!!! Stále se skloněnou hlavou jsi kývla ve znamení záporu. „Bohužel, buď tu ještě není nebo mé smysly k jeho nalezení nestačí. Omlouvám, se.“

Mezera - NEMAZAT!!! Světle fialová tvář mistryně Leey se usmála a tmavé modré vlasy se ji zaleskly. „Za to se přeci nemusíš omlouvat. Tvé schopnosti, jsou lepší, než si myslíš, Tann, jen v ně musíš více věřit. Pojďte, porozhlédneme se tu společně.“
Mezera - NEMAZAT!!!

* * *
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 21:27

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

„Ano, má paní,“ řekla jsem, když jsem si všímla několika pohledů, kteří si nás nedůvěřivě prohlíželi.

O několik minut později jsem ucítila přítomnost někoho, kdo na nás zírá a otočila jsem se jeho směrem. Jakási žena si nás prohlížela pohledem, jako kdyby nás chtěla koupit, ale to bylo jenom zdání, které chtěla vyvolat.

Spoiler:

To není možné, Temná Jedi, sotva jsem si stačila pomyslet a všimla jsem si, že i Ashla to ucítila a instinktivně šahala po meči, který měl být u pasu, naštěstí tam nebyl. Mistryně Leea ji zastavila. Zatím se chovejte normálně, nic se neděje, poslala nám zprávu přímo do myslí.

V tu chvíli se mi zatočil svět a já se ocitla někde jinde. Viděla jsem vybuchovat planetu a obličeje neznámých tvorů, vysokých a podivně znetvořených. Pak jsem se probrala, naštěstí jsem nezbůsobila žádný rozruch. Leea na mě hodila tázavý pohled, ale než jsem mohla odpovědět, Ashla ukázala ke dveřím. Právě přicházel muž na kterého jsme čekali, Surela Bow. Síla mě napověděla. Ve stejný okamžik přijel do síně náš astrodroid z akademie, kterého jsme propašovali mezi obslužné droidy a vezl nám meče. Zatím, ale čekal na náš signál. Pro dnešek jsem si raději vzala pouze svůj stříbrný meč.

V tu chvíli žena zamířila k němu.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 17:19

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! Vyhnala jsi to, co jsi měla za vizi, z mysli a uklidnila se znovunavázáním spojení s živoucí Sílou. Přítomnost teď byla důležitější. O to víc, když se jednalo o přítomnost temné Jedi.

Mezera - NEMAZAT!!! „K čertu,“ zaklela Ashla. "to jsme se vůbec nemusely převlékat!“

Mezera - NEMAZAT!!! „Ale ano, musely. Jdu si promluvit s tím tlučhubou, zatím zkuste tu dámu nějak zdržet.“ Rozkázala vám mistryně a odhrnula si neposedný pramínek vlasů z tváře. „Jo a pokud možno bez rámusu, Tann!“

Mezera - NEMAZAT!!! „Ale vždyť já…“ otevřela jsi pusu na obranu, ale pak jsi si vzpomněla jak probíhala poslední nepříliš vydařená tajná mise. „Dobrá, vynasnažíme se…“

* * *


Naposledy upravil William dne Mon Aug 30 2010, 19:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 19:39

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector


Vyrazila jsem k oné žená. „Madam, promiňte, že Vás ruším,“ začnu submisivním tónem.
„Má paní si všimla, jak si nás prohlížíte znaleckým okem. Proto...“
„Nemám v tuto chvíli zájem,“
přerušila mne.
„Pak tedy...,“ a začala jsem ji mírně svádět. Můj vzhled mi v tom hodně pomáhal, ale přesto se nedala zastavit, ale alespoň jsem ji zpomalila a Leea už dorazila k našemu cíli a začala s ním mluvit. V tu chvíli mne ta neznámá žena prudce odstrčila a já přeletěla přes půlku sálu. Byla totiž tak naštvaná, že se neudržela a použilá Sílu. Definitivně Temná Jedi, pomyslela jsem si.
Když si uvědomila, že na ní zírají všichni hosté, kvapně zamířila pryč. Pravděpodobně už nemohla splnit svůj úkol a chtěla se vypařit.
Když jsem se zvedla, okamžitě jsem se pokusila nenápadně zavřít dveře pomocí Síly. Naštěstí se to povedlo a nikdo mne snad neviděl.
Ashla, byť víc horkokrevná než já, tajně nařídila našemu R5-D8, aby neznámou vyfotil.
Žena začínala být zuřivější a zuřivější.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 13:38

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! Rychle se zorientovala a pak její oči spočinuly na ohromném křišťálovém lustru, visícím v levé části sálu přímo nad sabaccovým stolem. Pozvedla ruku se vzhůru roztáhlými prsty, zaťala je v pěst a trhla. Lustr se se zařinčením vyrval z úchytů a padl o metr níž, kde se prudce zastavil díky vedení.

Mezera - NEMAZAT!!! Pár křišťálových ozdob tlumeně dopadlo na hnědé plátno stolu a v sále začalo problikávat osvětlení. Následovala panika. Vše se seběhlo velmi rychle a když výpadky konečně odezněly a ty jsi se rozhlédla, po temné Jedi už nezbyla ani stopa.

* * *
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 08:33

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Sith spit. (aneb císařovi staré kosti Very Happy, pozn. Williama)
Když všechno uniklo vydala jsem se nejdříve za Ashlou, protože jsem chtěla oddálit nevyhnutelné: setkání s Leeou.
„Má ji vyfocenou?“ zeptala jsem se polohlasně, když jsem dorazila k Ashle. Ta jen mírně kýva.
„Díky,“ a jemně jsem ji políbila na tvář. Cítila jsem při tom jakési podivné vzrušení a nedokázala jsem ho zařadit.
Pak, když už jsem nemohla dále oddalovat nevyhnutelné, jsem se vypravila za mistryní a připravila jsem se na ortel.
Cestou jsem si ještě pomyslela: S tou Jedi jsme se neviděli naposled...
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 21:45

Kapitola II

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! Toho večera už se žádná zábava v nablýskaném sále nekonala. Palubní bezpečnost nechala vyprovodit hosty do jejich kajut a započala vyšetřování. Byla jsi předvolána jakožto jediná přítomná aktérka incidentu, ale tvá výpověď se stala pouze popisnou verzí záznamu, který zachytil kamerový systém.

Mezera - NEMAZAT!!! Při výslechu se ti podařilo zjistit, že údajná zlodějka a podvodnice s neobyčejnou silou, jak ji popisoval policejní protokol, unikla vchodem pro personál a ztratila se bezpečnostnímu systému v obytných prostorách.

Mezera - NEMAZAT!!! Nemělo smysl prozrazovat svoji skutečnou totožnost, či snad poukazovat na fakt, že dotyčná nebyla silná fyzicky, nýbrž používala Sílu, a tak sepisování výpovědi netrvalo dlouho a byla jsi vcelku brzy propuštěna.

Mezera - NEMAZAT!!! Venku před prostorami bezpečnosti na tebe již čekali mistryně Leea s Ashlou a malým árfájf.

Mezera - NEMAZAT!!! „3:1 na výslechy pro tebe,“ zachichotala se Ashla, když tě spatřila. Jenže tebe více jak skóre spíše zajímalo, co na to řekne Leea. Před dvěma hodinami, když temná Jedi unikla, vtrhli bezpečáci do sálu tak rychle, že se nedostalo ani na začátek toho patrně předlouhého kázání, které tě mělo čekat.

Mezera - NEMAZAT!!! O to víc jsi byla překvapená, když jsi viděla, jak se na tebe Leea usmívá. „Máme to, Tann. Gratuluji, dala jsi mi dokonce více času, než jsem potřebovala, abych ze Surela dostala ty souřadnice. Tak jsme si s Ashlou ještě skočily na trladonní žebírka v lakočné omáčce…“

* * *
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 15:03

Paluba King’s Treasure, Kwymar sector

Zasmála jsem se vtipu Leeyi a byla ráda, že se na mě nezlobí, přece jenom to nebyla nejtišší akce, ale neprozradili jsme se.
"Tak co budeme dělata teď, Leeo?" Mistryně vždycky chtěla, abychom ji říkali křestním jménem, protože měla z titulů husí kůži.
"Musím Vám něco říct, ale ne tady."
"Tak půjdem do kajuty, stejně nás hned tak nepustí, pak se teprve uvidí." A tak jsme vyrazili k naší kajutě.

Kajuta na palubě King’s Treasure, Kwymar sector

"Tak povídej," ozvala se Leea, když se za námi zavřeli dveře naší kajuty.
Přestože jsme měji pokoj placen Řádem, byl vybaven o dost honosněji než při jiných tajných misích.
"Jde o můj výpadek v sále," začala jsem a trochu se mi ztratil hlas, když jsem si vybavila zjev těch tvorů a otřásla se hrůzou. "a také o tu ženu," pokračovala jsem. "Jistě víte, že je to Temná Jedi. A myslím, že se s ní ještě uvidíme. Určitě jde po tom samém co my."
"A co ten výpadek?" otázala se Ashla dříve než Leea.
"Měla jsem vizi, vizi vybuchující ledové planety a několika vysokých a podivně znetvořených a tetovaných tvorů." Při té vzpomínce jsem se opět otřásla.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 12:55

Kajuta na palubě King’s Treasure, Kwymar sector

Mezera - NEMAZAT!!! „Hmm, Síla je neustále v pohybu,“ zamyslela se mistryně nad tvojí vizí. „mohla to být jedna z mnohých možných budoucností, minulost či dokonce současnost nebo jen prosté varování…“
Mezera - NEMAZAT!!! „Teď mluvíte úplně jak mistr Ikrit,“ zasmála ses.
Mezera - NEMAZAT!!! „Možná, ale ani tak to není důvod ke smíchu.“ Zarazila tě Leea. „Právě jsem totiž zjistila, na kterou planetu odkazují získané souřadnice.“ Zvedla hlavu a otočila svůj datapad displejem k vám. Stalo na něm:

Lo‘os V (172,772,-218 20ABY galaktického času)
Rotace 27,5 hodiny
oběh 5,38 dne
průměr 9‘756 km
atmosféra dýchatelná
gravitace standardní
podnebí chladné (-75° - 10°)

Mezera - NEMAZAT!!! Obyvatelný měsíc plynného obra Lo’ose v soustavě Gardaji. Povrch převážně pokryt ledem. V dobách Staré republiky využíván ke studiu gravitačních anomálií. Krátce po vypuknutí Klonových válek byly výzkumné práce zastaveny a měsíc opuštěn.


Mezera - NEMAZAT!!! Při pohledu na údaje ti spadla brada. „To by mohl…“
Mezera - NEMAZAT!!! „Jo, ale nebudeme předbíhat, zatím ani nevíme, jak se tam dostat. Zítra ráno přistáváme na Ruurii, to není zrovna místo, kde by se dal levně koupit výlet na takhle odlehlé místo, o lodi samotné ani nemluvě…

* * *
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 19:26

Kajuta na palubě King’s Treasure, Kwymar sector

„Ano, Leeo,“ odpověděla jsem.
„Dobrou noc,“ řekla Leea. „Ráno moudřejší večera,“ dodala
„Dobrou noc,“odpověděli jsme.

Druhý den

Loď se blížila ke svému cíle a my jsme sledovali, jak se Ruuria přibližovala.
„Prosím, aby se cestující připravili na přistání,“ozval se z reprodukorů hlas kapitána lodi.
Brzy na to loď dosedla na kosmoport a se blížili k východu.
„Musím Vám oznámit, že nevracíme žádné kredity, když jste se rozhodli vystoupit dříve,“ řekl strážný u východu.

Kosmodrom na Ruurii

Při vystupování jsem zahlídla Togrutku vybavil se mi obrázek z archivů na Yavinu IV a jméno: Ahsoka Tano, i když jí vůbec nebyla podobná, jako jakési vnuknutí Síly.
Naklonila jsem se k mistryni a řekla jsem jí: "Tamta Togruta," kývla jsem směrem k neznámé. "Je nejspíš Jedi."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diamonds of The Universe (Tann Vao) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diamonds of The Universe (Tann Vao)   Diamonds of The Universe (Tann Vao) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diamonds of The Universe (Tann Vao)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Family Guy - Ultimate Power Universe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: New Jedi Order-
Přejdi na: