OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSun Mar 02 2008, 12:03

Nad Kesselem

Právě seš ve svém firesprayi, a chystáš se letět na Nar Shadaa, kde si mužeš kdykoliv kupovat nové zbraně a lodě za nejnižší cenu. V kaspe máš 10 000 cr, a loď která ti už dlouho sloužit nebude. Taky vlastníš jednu polorozpadlou zbraň, která si už zažila své nejlepší časy. Ty lepší časy byly ale asi tak před 10 lety, a tak se nesmiš divit, že když jsi si s pistolí hrál, tak ti upadla spoušt. Trocha lepidal pomohla, ale když jsi zkušebně zmáčkl spoušt, tak ti jemně zasičela, a vydala jenom malej paprsek, kterj tě sice zasáhl do nohy, ale ani kalhoty ti nepoškodil. Tak si tak sedíš ve své lodi, máš nastaven kurz Nar Shadaa, a chvilku než tam doletíš, tak usneš. Těsně nad Nar Shadda se probudíš, a nahlísíš se na přistávácí plochu, která je celá zdarma, jenom ten smrad zdarma by nemusel být v ceně. Přistaneš a jdeš k nejbližšímu obchodníkovy s loděmi a ten ti nabídne čtyři lodě.
YT-1200 - 5900 cr
YT-1760 - 10000 cr
YV-666 - 3000 cr
Ghtroc 720 - 4000 cr + Juma Juice zdarma
Zbraně už nám zabavily, přidjou prej zejtra.
Vyhrkne na tebe obchodník.
A taky když si koupíte nějákou loď, tak dostanete mapu Nar Shadaa, s vyznačenýma oblastma grátis.
Dodá a dál si čistí součástky...

Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSun Mar 02 2008, 13:22

Nar Shaddaa: obchod

Sakra, ta pistol byla památka na bráchu, jediný co mi po něm zbylo...tu nikdy neprodám, ale budu si muset koupit novou... Vrátím se myšlenkami zpět do obchodu. Ta YV-666 je hodně dobrá nabídka, za 3000 cr, velkej nákladní prostor a dokonce i malej hangár, spousta místa a snadno modifikovatelná, prostě krása...
"Vezmu si tu 666ku...A rád bych si u vás pronajal jeden dok, slyšel sem že já máte docela levně...Potřeboval bych si tam s tou lodí trochu pohrát. Jo mám ssebou taky jednu hlídkovou a útočnou loď Firespray, věřim že v ní nějakej místní lovec najde zalíbení...Měl jí i slavnej Boba Fett. Co byste řekl na výměnu? Firespray za 666ku a jednu čtyřhlavňovou otočnou věž co máte tamhle vzadu? Namontuju si jí klidně sám. Neprohloupíte..."
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSun Mar 02 2008, 13:51

Nar Shaddaa: obchod
A takže pán chce být vtipný...Prodám vám 666, když mi dáte firespray. Vidím že ta loď nemá cenu ani 500 cr. Takže buď 666 a tvá loď za 4000 cr nebo nic.
Obchodník se snaží využít situaci.
Nebo tady máme ještě jednu loď, ale ta se vám asi líbit nebude. Je to ještě loď která přežila z Velké Hyperprostorové války. ( Very Happy ) Kraksna - 500 cr tu vám vyměním na firespraye...
Ukáže ti loď.
A nebo přijďte až budete mít prachy. Možná budu mít nové lodě. Když přijdete zejtra s asi 20 000 cr. tak vám mužu prodat speciální balik Loď+zbraň+2-hlavňová_věž+juma_juice+sex s madam Ellesarovou. Je to twilečka.
A opět leští součástky...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSun Mar 02 2008, 20:08

Nar Shaddaa: obchod

"Ten váš frachťák nestojí ani za půl mýho po zuby ozbrojenýho Firespraye, ale že ste to vy tak je vyměníme... Za tu věž vám mužu dát 1000 cr na ruku. A zejtra si přídu pro nějakej ten blaster tak mi tu nějaký šikovný lehký schovejte...a ten dok volnej máte?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeMon Mar 03 2008, 17:16

Nar Shaddaa: obchod
Dobře dok vám pronajmu. Bude to asi 10 cr/den.
Nabídne ti obchodník.
A s tou lodí nepočítejte...
Když chce obchdoník doříct to co začal, tak mu do řeči skočí příchozí, který místo obchodníka(říkejme mu Pitt-bude to obchod u Pitta) křikne na tebe.
Ty seš Felth, že. Jo tebe poznávám. Hele jsem kámoš Pulcina (ten jak ti dal poslední práci v tr) a ten mně poslal abych ti nabídl práci. Je jich tady víc. Tak si vyber tu kterou chceš.
podá ti do ruky datapad.
Hele zejtra budu dělat novou nabídku, tak si přijď, jestli už dostaneš prachy. Budu tady mít super frechťáky, tak si pro ně mužeš skočit. Ceny budou odpovídající. A nesmlouverj se mnou.
Skočí ti do řeči Pitt.

kód:
Nabídka:
Pašování koření - 2 000
Pašování exotických druhů - býložravci - 12 000 - nutno velká nákl. prostor s vysokou ostrahou ***
Pašování exotických druhů - dravci - 20 000 - Nutný prostor pro klece a izolované místo ****
Pašování twi'leků - 50 000 - nutný MOC velký nákladní prostor! *******
(* - možnost objevení poldů)
Vyber si. Tohle bude na chvíli k dispozici. Když budeš chtít práci tak se koukni na tenhle výběr. Každej je jinak obtížnej a i když těch padesát zní lákavě, vypadá to že tohle pašování bude sledovat PD i piráti! Jestli se ti něco bude hodit, muže být Pulcin tvuj zaměsnavatel. Těďka musím jít. MYslím že po mně někdo jde.
_________________________-
PD jako poldové - od police department...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeMon Mar 03 2008, 17:56

Nar Shaddaa: obchod:

"Dobře, beru ty dravce, a poletim s nima ještě ve Firesprayi, ten je stavěnej pro převoz vězňů, je tam dost klecí dobře zabezpečenejch, a je rychlej a myslim že s bezpečákama by problém mít neměl..." usměju se na onoho kámoše. "Můžu vědět tvoje jméno?" Otočím se na Pitta a řeknu mu:
"Až to dopašuju budu mít dost peněz a koupim si ten frachťák a pronajmu dok. Zejtra to ale nebude, počítej tak s 5 dny. Snad ti tu ještě něco zbyde." Vyjdu ven s oním přítelem a zeptám se ho, kde mám naložit ty dravce a kam je mám dovézt. Taky mu řeknu ať pozdravuje Pulcina a Adrianu. "Vyprávěl mi, že má skvělou ženu, jenom byla posledně nemocná a nemohla s ním letět a tak mě vzal místo ní." Pozvu ho do kantýny na drink.
_______________________________________
Neboj chodim na jazykovej gympl, anglicky mluvim plynně... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeTue Mar 04 2008, 19:01

Nar Shaddaa: obchod:

N drink s tebou nepujdu, musím už jít. A jeho žena se má dobře. Už s ním znova lítá. Pozdrav určitě vyřídím. zatím se měj.
Odchází kámoš (bude to Bill) a nechá ti tam v deníku zápis, kde máš uvedeno místo, kde si máš vyzvednout dravce. Doletíš tam, a pak si je necháš naložit. Podepíšeš dokmistrovy papíry, a chceš vzlétnout...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeWed Mar 05 2008, 07:00

Nar Shaddaa, ve Firesprayi:

Tadle loď mi nikdy nepřirostla k srdci a ani sem jí nedal jméno. Snad mi to nepřinese smůlu...Teď pro ní mám ale poslední úkol, pro kterej je jako stvořená. Zahájim startovací proceduru a po chvilce se už zvedám z horizontální polohy zpět do vertikální, dravci v superbezpečné kleci pod sedativy ani nemuknou...Přidám rychlost a už se loď, kterou sem před chvilkou pojmenoval Predator žene vzhůru dopravou zaplněnou atmosférou Nar Shaddaa. Poporpočítání údajů navigačním počítačem skočím do hyperprostoru směr cílová planeta...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeWed Mar 05 2008, 17:41

ve Firesprayi:

Letíš si tak vesmírem a už myslíš na svojí novou loď, když vtom tě přeruší Pd a chce po tobě vědět co vezeš a tvé identifikační číslo. Cílová planeta Ryll je už kousek od tebe, tak moc blízko že už ji vidíš...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeThu Mar 06 2008, 07:02

Nedaleko Ryllu:

A kruci, novorepubliková hlídková korveta... Podívám se na taktický displaye a vidím že jsou ode mne ještě 5 kilometrů, ale směrem k planetě. Mám rychlejší a obratnější loď, ale cesta k planetě povede pouze přez ně. Beztrestný ID tadle loď teda určitě nemá a tak jenom vypnu vysílačku a ignoruju stále naléhavěji se opakující zprávu celní bezpečnosti. Ani nezrychlím, ani nezpomalím a stále po stejné trajektorii pokračuju kupředu a doufám, že si budou myslet že pilotovi se něco stalo nebo že má autopilota a spí. Útočit by neměli a jestli se budou snažit dostat na palubu snad už jim dokážu utéct...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeThu Mar 06 2008, 19:00

Nedaleko Ryllu:

Ty stále letíš dopředu k planetě, a nevšimaje PD jim pomalu unikáš. Oni tě stále ale sledujou, a na pomoc jim přiletě i jeden větší křážník. Dávají to poslední výzvu k tomu, aby sji se vzdal a nahlásil co vezeš, nebo tě sestřelí. Taky ti přijde zpráva od Billa, že se v tomto regionu často pašuje, a PD střílí lidi hned když se jim nenahlásí. Už je tam na tebe 3 PD fightery a jeden křižník.
____________________________-
Ty hele napiš v jaký seš době...nemužu říct jakej typ lodí, protože nwm v jaký seš době...Smile

*edit by Vooj-tae: No mám v přihlášce že sem se narodil 10 BBY a teď je mi 20 (10 ABY), tzn. že Nová republika počátek...(rok po Thrawnově smrti Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeThu Mar 06 2008, 20:53

Nedaleko Ryllu:

No 3 starý X-Wingy neni nic co by mělo dělat Firesprayi problém, a křižníku snad už nějak upláchnu... honí se mi hlavou plán na následující vteřiny. Stále čekám a dodržuju trajektorii, musej vidět že se nehýbu, a až když jsou stíhačky na dostřel a ve vysílačce slyším že mě tedy sestřelí, udělám prudký loop a sestřelím nic netušící 1. stíhačku zepředu. Ještě zbývají 2...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSat Mar 08 2008, 14:12

Nedaleko Ryllu:

Drohou stihačku rozbijí trosky té, kterou jsi zestřelil. Třetí stihačka odletí pryč, a na tebe zbývá jen ten křižník. Ten jenom stojí, bohužel tobě v cestě, a ty zatím držíš odstup.
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeSat Mar 08 2008, 17:24

Nedaleko Ryllu:

No zbavit se 2 stíhaček neni to samý jako sestřelit křižník...já nejsem vrah a oni jenom dělají svou práci. Ten křižník mě nechytí, musím jim utýct na planetu. Vypustím ven všechen odpad co mám na lodi a s ním nenápadně i jednu sonickou(zvukovou) nálož. Když se křižník začne neohrabaně sunout mým směrem, odpálím nálož, která rozmetá všechen odpad a naprosto zmate křižník. Já se nepozorovaně ztratím vedle jedné z mnoha automatizovaných nákladních lodí letících k planetě a připojím se k ní kotvícími rameny. Vypnu raději všechny nepotřebné systémy a nechám se pomalu unášet k planetě...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeTue Mar 11 2008, 18:18

Nedaleko Ryllu:

Doletíš tiše k planetě, a tam už jenom doletíš k tvý spojce, které máš přčšdat náklad. Ten si ho od tebe vezme, ale už ti nechce dát prachy. Vytáhne na tebe blaster. Taky vidíš jak se na tebe kouká z dálky jeden větší muž s dalšíma dvěma za sebou...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeWed Mar 12 2008, 07:27

Nedaleko Ryllu:

Hej, co to má bejt ty hajzle?! Todle si pašeráci nedělaj. Koukej navalit moje prachy cestou sem musel zdrhnout i bezpečnosti takže tohle neni fér!" ale překupník se jenom dál směje a míří na mě blasterem. Zamyslím se a napadá mě jediné východisko:
řeknu "No dobře převezl si mě, nech si peníze, ale tvoji necháš mě odletět žejo?" zeptám se ho poraženym a odevzdanym hlasem. Odpoví: "Tak si leť ty nulo a..." ale nestačí doříct a vyjekne překvapením. Po té co sem se ho zeptal jsem se otočil směrem k lodi a čekal až mi odpoví. To byla jeho chvilka nepozornosti. Rychle jsem vykopl nohu dozadu a vyrazil mu blaster z ruky. Než stačil zareagovat, vytáhl jsem svůj blaster co mi vypůjčil na cestu Bill místo mýho rozbitýho. Chytl sem ho pod krkem a pravou rukou přitiskl hlaveň blasteru k jeho spánku. Řekl sem mu, ať poručí svejm kumpánům složit zbraně a vyplatit mi 25000 cr (5000 za potíže) jestli chce zůstat naživu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeFri Mar 14 2008, 18:58

Ryll

O ne, já tě zabít nechci. Jen mně zajímalo co uděláš s tím rodiánem uděláš. Tady 23 000. Ani o credit víc ti nedám. Radši si to vezmi a odjeď. Jestli jedeš na NAr Shadaa, tak by sji mi tam mohl vzít toto zboží. Tam jsoiu ty krabice. Měl by jsi za to dsotat něco okolo 2 000. Tím řekněme vyrovnáme tvojá výplatu na 25 000 jak jsi chtěl. Ber to jako dorovnání. Už musím jít. A dej to Billovy. Tý tvý spojce. Zatím se měj. Ještě se uvidíme.

Když odchází, tak se mu trochu odhrne jehi dlouhý plášť a ty uvidíš jeho světelný meč...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeFri Mar 14 2008, 21:32

Ryll: U lodi:

Na nic se neptám, pořád s pistolí v ruce vezmu peníze, naložím ty bedny a nastoupím do lodi. Nastartuju motory a za chvíli už stoupám atmosférou vstříc vesmíru a pak skočím do hyperprostoru směr Nar Shaddaa... To byl teda podivnej chlápek...a co ten oválný předmět? Jsem si skoro jistý že je to světelný meč...ale todle přece nebyl Jedi. Nebo ano? Musím si ještě promluvit s Billem... Položím se do křesla a dám ho do ležaté polohy. Za chvilku již spím. Cesta zpět bude dlouhá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeMon Mar 17 2008, 15:43

::Doletíš na Nar Shadaa::
_____________________________-
Sem to nechtěl zbytečné protahovat..bylo by to zbytečné...
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeWed Mar 19 2008, 13:34

Nar Shaddaa:

Přistanu s Firesprayem v kosmoportu nedaleko mého pašeráckého obchodu a s penězi se vydám za svým obchodníkem Pittem také tam snad bude Bill...musím s ním mluvit pomyslím si. Také bych si rád koupil nějaký slušný blaster a slíbil mi že bude mít dobrý frachťáky... Vejdu do obchůdku, který se nachází přibližně ve středních patrech Corellianského sektoru Vertical city. Obchod je na svojí poměrně malou velikost přeplněn nejrůznějším starším i novějším lodním a jiným vybavením a je spojen s poměrně velkými lodními hangáry s nabídkou lodí na koupi či pronajmutí, také četná volná dokovací místa k pronájmu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeThu Mar 20 2008, 15:04

Nar Shadaa:

Vítej, nechť se ti u nás líbí, a nechť jsou ke mně tvé kredity přínosem.
Hned u dveří tě přivítá slušně vypadající muž, který tady nejspíše prodává. (Nebo zabil prodavače, a jenom tam stojí...)
Mám pro vás skvělou nabídku.
Co by jste si přál?
____________________
Dodávám že první ukol jsi uspěšně splnil, ale pokračujem dál v jednom kuse...takže tady je suma sumarum
-máš cirka 33 000 :cr:
-loď -firespray
-zbraň -rozbitá památka na rodinu
-Nová Dovednosti -vyjednávání lvl 1 : I když js iměl u xichtu bouhačku, a v ruce jenom maketu, tak jsi dokázal všechny poslat do pr**le. =lepší cena komponentů, a lepší nabídak prace.
-Popularita -zatím by ti svěřily jenom převoz zmrzliny na Hoth...
Postup: X
(*-postup X-velký postup)
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeFri Mar 21 2008, 08:23

Nar Shadaa: Obchod:

"Zdravím, no sháním nějakej slušnej frachťák, bylo mi slíbeno že tu teď budou v nabídce, co máte?" Usměju se na něj a v duchu si řikám: Lepší loď, trocha zkušeností a vyhranejch bitev, a bude ze mě legenda jako Han Solo...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeFri Mar 21 2008, 09:01

Nar Shadaa: Obchod:

Něco bych tady pro vás měl. Tady máte několik nákladních lodí, které by se vám mohli líbit. Sjou trošku dražší, ale jinak jsou uplně nové.
YT-1300 - výborný stav, 2x4 laserové kanony, velký nákl. prostor - 80 000 :cr:
Dinamic-class freighter - téř výbporný stav, rychly, 1x4 laserové kanony, velký prostor, z druhé ruky - 70 000:cr: :cr:
B-7 light freighter - 1x1 laserové dělo, vysoká rychlost a manevrovatelnost - 39 000 :cr:
GX-1 short hauler- velká loď největší cargo, mizerně ozborjená, pomalá, silná pancíř - 30 000 :cr:
TL-1800 - malá pašerácká loď, vysoká rychlost, mizerně ozborjený, low-mid cargo - 26 000 :cr:
A ještě tu máme něco ze zbraní.
Blasterpistola - malá, kompaktní, náchylná na přehřívání - 5 000 :cr:
Merrson-44 - ničím neviniká, lehce upgradovatelná. - 9 000 :cr:
T-749 - jedna z nejlepších zbraní co je k dostábní, nepřehřívá se, vysoká kadence, vysoká přesnost a poškození. - 35 000 :cr: (1ks)
Prohlížíš si zboží, když do obchodu přijde Bill.
Nazdar vole.
Přivítá tě.
Tak jak jsi dopadl. Hele vím že je práce mizerně placená, takže jsem ti přišel oznámit, že je tu otevřena nová banka. Je tam jenom 40% urok. Když nemáš prachy tk se to hodí. Jinak práce platí z minula.

Nabídka:
Pašování koření - 2 000
Pašování exotických druhů - býložravci - 12 000 - nutno velká nákl. prostor s vysokou ostrahou ***
Pašování exotických druhů - dravci - 20 000 - Nutný prostor pro klece a izolované místo ****
Pašování twi'leků - 50 000 - nutný MOC velký nákladní prostor! *******


A volala mi spojkla, prej mi máš něco předat za 3 000 :cr:. Tady je máš, a dej mi tu bednu. A zatím se měj. Tady máš ukazána kde je ta banka. Jmenuje se to "Okrádal a radian" Takže zdar, Felthu. Ještě se uvidíme.
Odejde a má tvojí bednu co jsi mu měl předat v ruce.
Návrat nahoru Goto down
vooj-tae
501st commander
501st commander
vooj-tae


Poeet p?íspivku : 426
Age : 33
Vyznamenání : imperiální hvězda za statečnost :P
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeFri Mar 21 2008, 21:18

Nar Shadaa: Obchod U Pitta:

Hm to Ytéčko stojí za to, až budu mít dost peněz, koupim ho...zatim mám 36 000 Usměju se na něj a řikám:
"Tak mi schovejte to YTčko, pak si pro něj přijedu...Ale vezmu si ten Merr-Sonn, je to ale lehkej blaster za ten vám dám 5000 a to buďte ještě rád, je to stará šunka... Takle kdyby ste měl nějakej BlasTech, to by bylo jiný...
Návrat nahoru Goto down
http://www.msc-clan.eu
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitimeMon Mar 24 2008, 12:27

Nar Shadaa: Obchod U Pitta:

[použití schopnosti "vyjednáváni"=>] Ale jistě, vám to dám rád, dejte mi pět klacků, a dohodnem se!
usměje se na tebe obchodník, a ty se mužeš pokochat jeho žlutýmy zuby. Respektivě jedním zubem. Co by sji taky na Nar Shadaa chtěl. Podává ti zbraň, a ty seš rád, že máš alepoň něco. Když vycházíš z obchodu, tak uklouzneš po lejnu a spadneš na schod. Několikrát zakřičíš slovo podobné ženskému přirození, pak se zvedneš a uvidíš opět toho jednoho se světelným mečem. Stojí před tebou, a čeká až se zvedneš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup   Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise pro Vooj-tae Felth - Vzestup
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mise pro Potana
» Mise 2 - Pro Knight
» Mise pro stona

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: