OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Původní verze Nové Naděje

Goto down 
+6
Mandalorian
Padme von Kell
Gralen
Darth Eternal Hatred
Potan von Kell
McWinsch
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 21:56

Ahoj, nejsem si jistý, jestli zakládám topic ve správný sekci, ale snad jo. Sháním kdekoliv na internetu úpě první verzi Star Wars : New Hope (ano, správně,tehdy ještě bez číslovky), která šla do kin v roce 1977, tj. úplně nejprvnější nejpanenštější Hvězdné Války. Hledal jsem na e-bayi, v obchodech, na warezu, torrentech...nikde nic, úplně mrtvo. A když někdo napíše, že má theatrical verzi z roku 77, kecá Smile . První verzi poznáte např. tak, že z blasterů nejdou střely, ale jen prskají jiskry. A světelné meče jsou bílé (i Vaderův)...prosííííím....
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 23:34

Kategorie je správně Wink

No ale asi ehm, nenajdeš Very Happy

Maximálně co jsme viděl, tak byl originalni 77 trailer ...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 10:22

Mě se pořád nechce věřit, že to někdo doma nemá....staarou VHS kazetu, kterou bych pak převedl to digitální podoby, nebo přímo kotouče z kin, to všechno někde musí být....
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 11:18

obávám se že ty, co to měli to vyhodili protože " k čemu by byla ta stará verze když je nová"... no a kdo to teď má tak to vydat někomu prostě nechce.
taky jsem akorát kdysi viděla trailer (ale bylo to česky dabované) na Novou naději, ale původní verzi, to fakt nevím.. snad jedině kdyby si Lucas chtěl zase namastit kapsy a vydal by limitovanou edici původních filmů v původní verzi Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 11:26

Tak a teď v tom udělám ještě trochu větší bordel Laughing . Tak jsem sehnal verzi filmu, kterou v tom topicu "Rozdíly mezi jednotlivými edicemi Smile" označují za původní. Problém je, že i tato verze není asi úplně tou první. Protože už i v této verzi mají světelné meče barvu a blastery střílí červené paprsky. Takže pokládám otázku: Není možné, že by ty "původní" upoutávky byly nedodělané? Protože jedině tak si dokážu vysvětlit, proč nikde na světě není k sehnání ta nejpůvodnější verze....protože taková, jako je v upoutávkách prostě neexistuje...je to možný?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 11:44

Jo tak to nevím. Světelné meče měly mít původně stříbrnou barvu pokud se nepletu... ale otázkou je pokud to je tak jak ty píšeš, že původně fakt tak měly být, ale pak se řeklo že ne a ve filmu už měly barvu Very Happy to je moc přemýšlení na mě. ale za tím, že měly být původě stříbrné, si stojím.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 11:53

No právě, já jen bych nerad celej život hledal Godota, kterýho stejně nenajdu, protože ani neexistuje:) Tak kdybyste měli po ruce nějakého pamětníka, který byl na premiéře, tak se ho poptejte a já zatim budu prohlašovat, že mám v rukách opravdovou první verzi filmu Smile
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 13:50

No, mám takový neblahý tušení že za soudruha to tady asi premiéru nemělo Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 13:55

ja mam doma na kazeze návrat Jediho, ale ktory rok netusim. viem ze sa niejak da dat z kazety na dvd, ale vonkoncom netusim ako a co k tomu potrebujes. viem ze kamaraz z gramafonovej plantne nahral hudbu na komp z ktoreho nasledne napalil CD
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 15:44

McWinsch:
no, asi takhle, jak to vidim ja...pokud shanis uplne prvni verzi, jeste navic s originalnim dabingem, tak hledej spis v zahranici...tady to bude mit fakt malokdo..
preci jen, jak uz tu bylo receno, melo to premieru v dobe, kdy u nas byly filmy z ciziny dost cenzurovany a buhvi co jeste..
pokud hledas puvodni ceskou verzi, tak tam netusim, jestli uz byly barevny mece nebo ne, mela sem od potana pujcenou epizodu VI. se starym dabingem a tam byly ukazky ze 4, jeste s tema nebarevnejma mecema..nebo ta modra byla tak vyblita, ze to tak vypadalo..
takze nevim no..
myslim ze fakt hledas godota..
a ze i v zahranici bude problem to sehnat..
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 15:57

O dabing mi vůbec nejde, stejně koukám na Star Wars v originále. Jak říkám, vypadá to, že úpně první premiéra se už lišila od těch upoutávek, který tady někde byly, nebo který jsou v bonusech. Podle mě se musely lišit od filmu, který šel nakonec do kin...
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 16:46

taky je otazka, jestli to vubec kdy na kazete vyslo..
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:21

byly v ty dobe masove rozsireny kazety?
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:27

Ale no tak Laughing Mluvíme o 70. letech a ne o 15. století Laughing V 70. letech to naopak bylo něco jako DVD před osmi lety...chtěl to mít každýSmile). Ale ikdyby nebyly, každý kino kotouč se tehdy ukládal minimálně v jedný kopii do archivu daného studia. Nevěřím, že nějaký snažinec si neodnesl kopii domů a nerozšířil ji mezi přáteli...
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:28

Tak, pokud by bylo přece jenom několik "snaživců" co by čorovali kinokotouče, kolik z nich by to převedlo do digitální podoby, a ještě to pak nahodilo na net? rofl
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:32

VHS se masove rozsirili o neco pozdeji
chtel to mit kazdy? mozna ze jo, ale taky tam bylo jakesy soupereni technologii
a kolik lidi to melo? pochybuju ze to bylo nejak masove rozsireny
to prislo az nasledujici desetileti

a i kdyby si vzaly kotouce, jak to prevedou na VHS?
a jak by si ten kotouc mohli znarodnit?
bavime se o 70 letech 20 stoleti
ty kotouce byly velky a byly celkem hlidany
takze zadny nahodou ztraceny kotouc
a pretocit to?
buh vi jak dlouho by to trvalo...
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:34

no a podle mě to je tahle verze. Hodil jsem ji na uloz.to, tak here. Jinak předem se omlouvám, snad nevadí sem hodit link na něco takového...
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 17:38

hele ja ti nevim..jak sem koukala na ty srovnani, prijde mi ze u nas v televizi bezela naka namichana verze nebo co...protoze par veci, co tvrdej ze byly jen na ty puvodni, mi prislo ze sem normalne videla v bedne...
ale ruku do ohne za to nedam..
natoceny z televize to ma jen bracha, a s tim sem poslednich par mesicu na noze...nehlede na to, ze by to v zaplave kazet ve svym pokoji ani nenasel..
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 19:08

Tak to mohla byt "ta stara" verze ale ne ta "uber stará" Very Happy
Ta v telce určitě nebyla Very Happy

No jiank sem to asi našel Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=ZYnRNBDDVBk

pak jsou tam dalši party už vidět Wink
Nemám nějak tedka čas to sledovat, ale vypada to na tu puvodni 77 verzy Wink
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 19:32

Tak není to ta uber stará, je to "jen" ta stará Laughing jinak přesně tuhle verzi jsem hodil na to uloz.to
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 08:07

stejně tu nejmléčnější a nejstarší verzi má někdo doma (myslím někdo ve světě) dobře ukrytou někde ve skříni no a až se po tom začne shánět víc lidí, draze prodá...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 10:46

spis na to uple zapomel a pak se to vyhodi
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 11:21

Very Happy Very Happy tak nebude jen 1 , pár s ejich ještě najde...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 15:27

no, uplne prvni, tu co byla v kine? myslim ze tehda asi nebyl trend nahravat filmy z kina a hazet na net Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 15:34

to je pravda.. tehdá ty kamery byly hrozně velké a vrčely, táhly se od nich kabely, to by se ten člověk co to chtěl tajně natočit asi prozradil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Původní verze Nové Naděje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Původní verze Nové Naděje   Původní verze Nové Naděje Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Původní verze Nové Naděje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» DVD verze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda IV: Nová naděje-
Přejdi na: