OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aggofan-přihláška

Goto down 
AutorZpráva
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Aggofan-přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Aggofan-přihláška   Aggofan-přihláška Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:14

Jméno:Aggofan

Rasa:Mirakula

Pohlaví:muž

Planeta původu:Katarr

Planeta narození:Corusant

Titul:Padawan

Zbraně:Světelný meč

Meč:Jednoruční,ale zvládnu i jiné

Tvar meč:Tvar meče je standartní(rovný)nabarvený na stříbrno se štítem zářiče a místo na držení je potaženo na černo nabarvenou kůží Rancora.

Barva meče:Stříbrná

Styl boje:Druhá forma Makashi, také známá jako Cesta Ysalamiri
Druhá nejstarší forma byla vyvinuta za účelem boje Světelný meč-na-světelný meč. Je to velmi elegantní, silná forma boje vyžadující extrémní cit pro boj, dovolující utočit a bránit se s minimálním úsilím, dokud se nepřítel neunaví.
Vedlejší styl:Čtvrtá forma Ataru, také známá jako Cesta Jestřábího netopýra, nebo Útočná forma
Agresivní forma kombinující sílu a rychlost. Bojovníci Ataru vždy útočili rozmáchlými, rychlými a silnými seky. Často se tyto útoky posilovaly propojením se Sílou, aby efekt byl ještě ničivější (pro tento způsob boje je nutné silné spojení se Sílou). Hodně se využívá skoků běhu a otoček k dodání síly útoku.
Dále se chci naučit:Techniku Wapaad a Djem So

Zkušenosti:Zatím žádné z opravdového boje.Mám základní schopnosti v boji se světelným mečem a nějaké základy v používání síly

Poznámky:Jsem oddaný Jediům a loajální k mistrům,O nějakých částech kodexu mám jisté pochybi i o nějakých praktýkách které jediové používají.

Životopis:Kořeny mích předků začínají několik let před zničením Katarru.Můj otec i matka žily na Corusantu kde mě má matka porodila v jedné z tamních nemocnic.Můj otec byl jedním z Corusantských strážných a matka(i když proti své vůli)pracovala jako jedna z Huttových tanečnic.Nebyli jsme příliš bohatí ale měli jsme dostatek peněz na pronajmutí pokoje ale jednoho dne kdy mi bylo pouhé 2 roky byl můj otec zavražděn Bothanem kvůli urážlivé poznámce.Má matka nebyla schopna nás oba nadále uživit a tak mě odvedla do chrámu Jediů jelikož věděla že Mirakula jsou velmi citlivý na sílu a tak doufaje že mě jediové přijmou mezi své řady.Rada se schodla že jsem schopný se stát velmi mocným pokud budu kontrolován.Jedi který mě navrhl radě jedii se jmenoval Saesee Tinn.
Ještě jsem nebyl v žádné opravdové bitvě a zkušenosti mám pouze s tréninkovými droidy.
Nebyl jsem bohužel mezi studenty příliš oblíbený ale bylo to pouze dobře,protože díky tomu jsem neměl příliš věcí na práci než studium a trénink.

Kontakt:nihilius197@gmail.com


Naposledy upravil Aggofan dne Sat Mar 12 2011, 19:42, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Aggofan-přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Tak co   Aggofan-přihláška Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 19:15

Tak co vezmete mě Smile .
Návrat nahoru Goto down
 
Aggofan-přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: