OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co si myslíte o darth Maulovi

Goto down 
+17
metalomaniak
Darth_Radim
Darth Republic
Juan111
Mandalorian
Darth Minder
Lance Stone
Super Trooper
Cross
bane
Xavier
Ireas
Darth Eternal Hatred
Darth Anor
Padme von Kell
ScorpiO
Aggofan
21 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 15:36

Podle mě to byl docela zkušenej šermíř no spíš víc než zkušenej Smile ale příde mi trochu divný že dokáže na konci zabít Qui-Gona což je mistr jedi a zabije ho Obiwan což je učeň jasně Maul to nečekal že Obi z tý díry vyskočí a přeřízne ho ale i tak.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 16:08

jednoduche, byl to nezkuseny, ucednik ktery fatalne podcenil sveho soka a zaplatil za to svym zivotem (teda zatim za nej zivotem zaplatil, CloneWars vsak mozna ukazou, ze za to zaplatil jen zmrzacenim)
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 20:02

Je pravda že myslim že to řikal darth Sidious že byl až příliš ambiciozní ale doufám že v clone wars zustane mrtvej protože řekněte mi kdo dokáže přežít úplný rozseknutí a pak pád z docela velký vejšky aspoň myslim já nevim jak přesně to bylo hluboký.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 20:04

mno Sidious to rohodne nerekl jelikos to absolutne neni pravda, Maul ve sve podstate nikdy nebyl pravym sithem, jelikoz nepochopil zaklady Sithske filozofie. Jemu slo jen a jen o to, aby se zavdecil svemu pánovi, kteremu fanaticky slouzil a netouzil po nicem vice, nez se mu zavdecit. toto je v primem rozporu se Sithskou filozofii.
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 20:10

No vym že v nějaký knize někdo řek byl to určitě sith ale bohužel nevim jakej že:Maul a Assaj byli až příliš ambiciozní ale dál si to už nepamatuju a nevim ani jaká to byla knížka.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 20:45

tak to si urcite pletes, o Maulovi toto nikdo rict nemohl (tedy alespon podle me) knih sem precetl velkou vetsinu a nevybavuju si, ze by toto nekdo rekl, navic ve spojitosti s Asajj, kera ani neni Sith. (ale ambiciozni, to rozhodne je)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 00:00

Nedalo by se to priste hodit do postav, do topicu o Maulovi? prijde mi to jako duplicitni tema a pokud se chcete bavit jen o smysluplnosti konce souboje maul vs. qui-gon a obi, mame tu na to taky topic..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Anor
Adept
Adept
Darth Anor


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 05. 01. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 13:55

No Maul byl hrozná korba a borec.Boužel mu to stouplo do hlavy a tak ho podkal jeho neslavný konec.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 15:13

nemyslím si že by mu něco stouplo do hlavy Very Happy ač moje nejoblíbenější postava tak si taky myslím že ze všech sil sloužil svému mistrovi, no a ani ho nenapadlo že by byl někd yporažen
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 16:19

No vim že o Maulovi to někdo řek i ve spojení s Ventress určitě to bylo v nějaký knížce mě osobně to bylo taky divný když Ventress nebyla sith jenom Dookův vykonavatel.
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:32

Mno sith a dookuův vykonavatel to si je hodně blízké každopádně nebyli ani jeden z nich sith se vším všudy. O tom že celkem mistrně vládli zbraněma se asi přít nemusíme, spíš tam asi šlo o to že Maul ncítil sílu, nebo ji alespoň prakticky nepoužíval. Přece jen kombinovanej útok mečem i silou by byl daleko účinnější než jen útok mečem i když opravdu hodně IMBA...
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:36

hm, v tom pripade by me zajimalo, cim teda se mu povedlo telekineticky odhazovat ty veci na zacatku duelu, kdyz podle tebe nepouzival silu Suspect Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:36

Nepoužíval Sílu????? Co to plácáš??
A Maul BYL Sith.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:41

mno byl no ale nejhorsi sith. (ne ze by za to mohl, palpi si ho tak vysvicil) a Silu musel pouzivat uz jen k tomu, aby mohl bojovat v souboji se svetelnym mecem (tyci)
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:44

ScorpiO napsal:
mno byl no ale nejhorsi sith.
Počítáš do toho i Bratrstvo temnoty a podobné parodie? Přeci jen, ty byli také oficiálně sithové.
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:45

všimněte si že jsem požil slovo prakticky která v mé větě znamená že sice sílu používal ale dle mého názoru ne dostatečně Smile měl jsem tím na mysli že nepoužíval sílu tak jako Dooku nebo palpi on byl spíš...abych využil takové té herní hantýrky tak on byl spíš sith assasin, kdežto lordi byli spíš to druhý :p
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 20:47

pocitam, i kdyz to byli noobove nehodni titulu sith, porat byli vice Sith nez maul z jedineho prosteho duvodu. Ctili KOdex. chteli moc, chteli aby oni sami meli moc, vedla je touha po tom mit moc a vladnout. Maul????? jedine po cem touzil bylo slouzit svemu mistrovi a delat vse co mu na ocich uvidi. Dyt ani nestal o to ho zabit a nahradit. V tom je Maul unikat, zadny jiny ucednik se takto nechoval, alespon ja o zadnem nevim ( a to si troufnu rict, ze o sithech toho vim fakt hodne)
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 21:22

Napadá mne učedník Finna (ze SW Tales 17 Apprentice) ten také nejevil sebemenší snahu být skutečným sithem, i když se na něj cvičil.
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 23:29

Tak daleko už jsem nedošel přece jenom knížky jsem neřetl takže to nemůžu tak moc posoudit...každopádně podle toho co jsem viděl na netu a ve filmech tak si myslím že ho Palpi prostě mučil trošku víc a Maulovi přeskočilo...
Návrat nahoru Goto down
Ireas
Padawan
Padawan
Ireas


Poeet p?íspivku : 93
Registration date : 20. 04. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 23:46

hele jako chtěli ste ať napíšu do nějakýho topicu a jen nespamuju off-topicy tak co Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeThu May 12 2011, 23:51

no, jen takova poznamka, SW Tales sou komiksy snad ne?

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bane
ARC trooper
ARC trooper
bane


Poeet p?íspivku : 348
Age : 29
Vyznamenání : Best killer of 3,976-3,960 BBY
Registration date : 18. 07. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeTue Jul 19 2011, 00:22

Darth Maul používal Sílu k boji se světelným mečem a moc nepotřeboval používat sílu nějak jinak.

Byl to Sith tak nějak na půl jak už tu bylo řečeno byl sběhlý v používání Temné strany Síly ale nectil kodex Sithů nýbrž svého mistra Lorda Sidiouse.

A v boji prohrál nejspíš z arogance a zaslepenosti že se nesoustředil na okolí jen na to pohrát si s Jedim kterého má v pasti, a navíc Obi-Wan byl naštvaný že mu zabil mistra a použil hněv k tomu aby ho zabil (tady je aspoň vidět jak mocná je Temná strana Síly) a jak použil Temnou stranu místo Světlé Maul to nevicítil a nedával pozor tudíž ho to stálo život.

Jinak to byl fantastický bojovník s dvojtým světelným mečem a kdyby měl trochu větší ambice a ctil kodex mohl z něj být i podle legendy Sith'ari, to je můj názor na báječného šermíře své doby.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeTue Jul 19 2011, 09:46

Maul jako Sith´ari, to mě nikdy nenapadlo, zajímavá myšlenka, ale pod vedením starýho Sida na to fakt neměl.. jinak s tím zbytkem souhlasím, hodněkrát se probíralo že ho porazila jeho vlastní pýcha
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeTue Jul 19 2011, 15:14

Maul Sith´ari byt nemohl z jednoho prosteho duvodu....Stih´ari BYL Darth Bane, kery zil tisic let pred Maulem. Navic, Maul by nemohl byt nic vic nez nástroj, presne proto, že nectil kodex, jak říkáš, a neměl ambice být svým vlastním pánem.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitimeWed Jul 20 2011, 19:07

...nečetl jsem o něm knížky nic,vim jenom z webu a z filmu...ale jen tak dotaz.věděl,že podstata Pravidla Dvou je,že učedník musí mistra zabít??nezatajil mu to třeba Palpatine...aby si Maul třeba nemyslel,že pravidlo je o tom,aby Mistrovi jenom sloužil???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co si myslíte o darth Maulovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co si myslíte o darth Maulovi   Co si myslíte o darth Maulovi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co si myslíte o darth Maulovi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Darth Maul = Darth Revan
» Darth Vich
» Darth Wyyrlok

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epioda I: Skrytá hrozba-
Přejdi na: