OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet Empty
PříspěvekPředmět: Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet   Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet Icon_minitimeSun May 22 2011, 23:21

Ty časový linie moc neumim nebo spíš je vůbec nechapu takže sem ani žádnej takovej časovej údaj psát nebudu jinak děj se odehrává přibližně pár let před prvním kotorem třeba 3 nebo 4 to je jedno.S tim pravopisem a těma slovama to vim mno v češtině nejsem zrovna dobrej Smile

Arlen se vzbudil s hroznou bolestí hlavy.Otevřel oči a začal pomalu rozpoznávat obrysi svého bytu.Bylo mu 24 let.Byl to obyčejnej lovec odměn,nic zvláštního.Nikdy neměl ženu ani děti a ani je zatím neplánoval.Vztal z postele a rozsvítil světlo,Byt byl málí jednomístný,sotva se sem vešla postel se stolkem a menší skříní do které se vešli sotva triko,kalhoty a boty.Oblýknul se vzal si ze stolku svoje dva jednoruční blastry a vyšel ven z bytu.Vylezl z budovy a vyšel na ulici Corusantu.Bylo brzské ráno a Arlen rovnu vyrazil rovnou za Wogou Huttem.Prošel tři ulice rovně a pak zabočil rovně.Šel uličkou kudy chodí jenom málo lidí,pak když jí po pár minutách prošel,zabočil doprava a pak asi půl hodin y šel pořád rovně.Protože bylo brzské ráno nenarazil skoro na nikohoˇ.Když konečně Dorazil ke vchodu do Huttova sídla,strážily ho dva Gamorreáni kteří ho pustily rovnou dovnitř.chvíly šel chodbou kterou strážil jeden Gamorreán a dostal se až ke vchodu do přijímací síně kde byli další dva Gamorreáni a jeden Trandoshan.Arlen si nemohl vzpomenout na jeho jméno.Vlastně mu bylo úplně jedno jak se menoval stejně to bylo jedno.Stejně jako přikaždý návštěvě mu Trandoshan pokynul aby dal zbraně Gamorréanovi po Trandoshanově levici.Když tak udělal Gamorreán ho ještě prošacoval a až pak ho pustily dovnitř k Vogovi.Vogga seděl nebo spíž ležel na konci místnosti a po jeho stranách stáli dva Zabrai s vybročepelema a u pasu dva jednoruční blastry s těžkou zbrojí a Arlen cítil že v rozích kam nedosáhlo světlo stojí další dva strážní nejspíš zabraci.Vogga pokynul aby šel Arlen k němu.Když od nej stál asi 2-3 m,tak Voga řekl:Jestli chceš mám pro tebe práci.Neni to nic zvláštní ho jeden chlap,člověk,myslim že se menuje nějak Durzo Stern nebo tak nějak.Znásilnil a zabily dceru jednoho z mých obchodních partnerů a ten chce abych se o toho chlapa postaral.Odměna za něj je 80 kreditu.řekl Vogga
100 řekl jsem a Voga na to:80 nebo nic,sou tu i jiný lovci co tu práci vezmou.
Fajn řekl jsem nespokojeně a zeptal jsem se ještě Vogi kde bych měl začít a ten na to:Došlo k tomu v uličce vedle kantýny Modrý Pstruh.(nic lepšího mě nenapadlo Smile )Tamní štamgasti mohli něco vidět,ale většina byla nejspíš tolik opilá že ti to k ničemu nebude.
Přikývl jsem a odešel zpět na ulici.
šel jsem zpět uličkou,okolo obytných domů,náměstím až jsejm asi po 30 minutách došel až ke kantýně.Uviděl že v postraní uličce kde nejspíš došlo k aktu stál jeden republikový voják s jedním z vyšetřovatelů.Arlenovi došlo že ten chlap kterýmu zavraždily dceru musí bejt důležitější než mu Voga řekl,zvlášť když mu o něm neřekl skoro nic,ale toho nezajímalo.Arlena zajímal jenom výdělek a tak šel přímo k vyšetřovateli.Voják co tam byl s ním Arlenovi zastoupil cestu a řekl:Je mi líto pane,ale probíhá zde oficiální vyšetřování Republiky.Prosím odejděte.
Přes vojákovo rameno jsem se zeptal vyšetřovatele jestli už vědí kdo to udělal.Vyšetřovatl se na mě podíval jako bych byl úplnej idot,ani se mu moc nedivim ale za pokus to stálo pomyslel jsem si.Vyšetřovatel pokynul hlavou k vojákovi a ten mě odvedl několik metrů od místa činu a řekl mi abych se do toho radši nepletl a pak odešel zpátky.
Sám sem šel do kantýny.vyhazovač byl Bothan.Nevěděl sem proč si majitel najmul jako vhazovače bothan.Rozhodně nikoho nevystraší tolik jako naštvanej trandoshan nebo třeba wookie.Vešel jsem dovnitř a hned mě do nosu zasáhl hrozný smrad kouře a buh ví čeho všeho ještě.Snažil jsem se co nejméně dýchat a přišel jsem k lidskému barmanovi a zeptal jsem se ho jestli neví něco o Durzo Sternovi.Ten se na mě podezřívavě podíval a řekl:Možná vim možná ne.Proč chcete ho snad zabít?
I kdyby jo tak to neni váš problém řekl jsem.
Barman vypadal že ho ta odpovědět trochuz naštvala ale nakonec řekl:Chodil sem skoro každej den,ale moc nepil.Hrál tu hlavně pazzak.Docela se mu dařilo až před asi dvěma možná třema dny prohrál obrovskou částku a zadlužil se.Ten večer se vážně dost opil a pak když to vypadalo že chce vyvolávat potyčky sem ho nechal vyhodit a pití sem mu připsal na účet.Nic víc vo něm nevim ale měl tu jednoho dobrýho kámoše.Pokynul hlavou k jednomu twilekovi ze zelenym odstínem kůže.
Menuje se nějak Fredson nebo to bylo Fred Sun?No zkrátka ostatní hráči Pazzaku mu řikaj štístko a asi vám už došlo proč.Možná byste s nim měl promluvit jestli se chcete o Durzovi dozvědět něco víc tak je to váš člověk,nebo spíš twilek.
Barmanovi sem podekoval a šel rovnou k twilekovi a zároveň cítil že se na něj barman zezadu dívá a je naštvanej že mu za informace nedal žádný peníze.Štístko zrovna sledoval jednu partyi Pazzaku s vysokejma sáskama.Když jsem k němu přišel chvíli se ještě díval na Pazzak a pak na mě a zeptal se co chci.Zeptal sem se ho na Durza a on řekl:Durza sem už několik dní neviděl.Lidi říkaj že to byl on kdo zabil dceru toho obchodníka,ale proč by to dělal dyť je to Republikovej velitel a ten chlap kterýmu zavraždily dceru je pro republiku důležitej.Zbystřil jsem a zeptal jsem se jeastli ví kde Durzo bydlí a on řekl:Že hned přes ulici proti kantýně,ale teď tam neni je na RTepublikový základně a podává hlášení z vyšetřování.Zeptal jsem se ho jestli vý komu se Durzo zadlu žil a řekl:Byl to jeden trandoshan menuje se nějak divně. . .nemůžu si vzpomenou ale vim že pracuje pro Vogu.Poděkaval jsem mu a promluvil jsem si ještě s několika štamgastama ale ty už o něm nevěděli nic důležitýho a tak jsem šel zpátky k Vogovi.Když jsem vycházel konečně jsem se pořádně nadechl a uviděl jsem že vyšetřovatel s vojákem sou už pryč tak jsem to tam šel prozkoumat.Byla to malá ulička.Na zemi byla zaschlá krev a o kus dál hromada špíny,nic víc.
Šel jsem jí prozkoumat a našel jsem tam vybronůž zašpiněný od krve.vzal jsem si ho a podíval jsem se ještě jednou do špíny,ale už tam nic nebylo,tak jsem šel za VogouKdyž jsem přišel znovu až ke vchodu do přijímací místnosti,Opět tam stál Trandoshan se dvěma Gamorrenama.Přišel jsem k nim a Trandoshan mi řekl abych počkal.Stál jsem tam nco kolem 15-20 minut až vyšel ven Twilek v těžký zbroji a s opakovacím blastrem v ruce.
Po hcvíly mě Trandoshan pustil dovnitř a já šel přímo k Vogovi.
Ah Arlene to už si Durza zabil?Řekl Voga.
Ne.Řekl jsem.Ale potřebuju abys mi řekl komu z tvejch Trandoshanů se Durzo zadlužil.
Voga se na mě dábelsky usmál a řekl:To bude stát menší příplatek.
Vždycky sem nesnášel ten žabí ksicht pomyslel jsem si a řekl jsem:Ani náhodou Vogo jestli nechceš abych řekl Republice že chceš nechat zabít jednoho z jejích velitelů.
Vogův úsměv pohasl:A jak to chceš asi dokázat?
A já na to:Ne všichni z těch tvejch tupejch Gamorreanů sou tak tvrdý jak vypadaj a daj se snadno podplatit.
Fajn řekl Voga.Byl to Hu Gibet.Před chvílí šel domu bydlí jenom tři bloky odsud v jednom z obytnejch domů s číslem 23 ve 2 patře.
Přikývl jsem na znamení že rozumým a odešel jsem.
Šel jsem za Hu Gibetem Když jsem ho uviděl jak vchází do domu a zakřičel jsem na něj.
Trandoshan se na mě podíval a zamračil se:Co chceš řekl.
Já na to:Ty si Hu Gibet?
A co když jo?Řekl Trandoshan.
Vim že se ti Durzo zadlužil.Chci vědět jestli nevýš kdy kde by moch teď bejt řekl jsem.
A Hu na to:Co za to.
To že nebudeš mít v břiše díru po mim blastru.
Trandoshan se zasmál:Tobych chtěl vidět.A začal vytahovat svůj vlastní blaster.
Chytil jsem svojí levačkou jeho ruku s blastrem a vykroutil sem mu ho a zároveň jsem svojí volnou rukou vytáhl vlastní blaster a přitiskl jsem ho Huovi rovnou na krk.
Ptám se naposled kde je teď durzo.Řekl jsem.
Trandoshan přidušeně z toho jak jsem mu tlačil hlaveň blasteru proti průdušnici řekl:Zejtra odpoledne pude do kantýny.Vydal ze sebe Trandoshan.
Přikývl jsem a praštil jsem Hua to týlu.Ten se svalil na zem a já šel zpátky do svího bytu se trochu vyspat.

***

Další den sem se probudil kolem 9 ráno.Sněd sem něco co se trochu podobalo chlebu,oblýk jsem se vzal si blastry a vyšel ven.Šel jsem ke Kantýně.KIdyž jsem se tam dostal počkal jsem v uličce vedle kantýny kde došlo vraždě,sednul jsem si as čekal jsem na Durza.
Po přibližně 2 hodinách. jsem viděl jak miří ke kantýně.Byl to vysoký muž.Vyšší než Arlen,u pasu se mu houpali dva jednoruční blastery.Vyděl že tam má i pouzdro na vybronůž,ale bylo prázdné.
Počkal až půjde okolo uličky.Rozhlédl se.Poslední štamgast zašel do kantýny a byl tam jenom vyhazovač.Počkal až Durzo projde.Připlížil se k němu zezadu chytil ho levou rukou za pas a pravou přitiskl k jeho ústům.Odtáhl ho to uličky,ale když ho chtěl podříznout vybronožem tak se mu vysmekl a vyrazil mu vybronůž.Arlen rychle sahal po blastrech ale ty mu Durzo vykopl a jëmu nezbyly žádný jiný zbraně než jeho vlastní tělo.Vrhl se na Durza ale ten mu chytil pěst,přitáhl si ho blíž.Arlen ztratil rovnováhu a začal padat.Durzo mu třemi prsty chytil průdušnici a zmáčkl.Arlen nemohl dýchat a po chvíli byla všude kolem Arlena tma.

Zatim toho neni moc,tak příště to bude snad delší.


Naposledy upravil Aggofan dne Mon May 23 2011, 16:11, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet   Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet Icon_minitimeSun May 22 2011, 23:40

jako zacatek to neni zle Smile
no, akorat si teda dej fest pozor na pravopis, tohle je hruza.. Laughing
pokud ti dela potize, tak pis treba ve wordu, a nech si to projet kontrolou pravopisu.. plus mel by sis to po sobe precist, mas tam hodne preklepu, plus nekde se ti dost opakuji slova a tak.. Wink
Návrat nahoru Goto down
 
Aggofanovo nevim co a nechci nic vymejšlet
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: