OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 mandorian elite tvorba.

Goto down 
+8
Darth Eternal Hatred
Lance Stone
Potan von Kell
Gralen
Elinor Yall
Xavier
Padme von Kell
mandorian elite
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:09

to uz si tusim rikal

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:19

Ale ted opravdu zítra už bude.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:39

hmmm, ti naťahuješ ešte viac ako ja. ja možno pridám pokračovanie zajtra. No holt, mám kopec práce s svojou starou mamou, ktorá večinu dňa vylehuje v posteli
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:41

Já to dělám protože mi to trvá dělat 17 hodin.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:47

to sis dal nejaky plan?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 20:48

ne, meril cas u predchozich pokusu, jasny ne? lol!

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 21:55

Ků li příběhu to dělám do detajlu voriaty stormtrooperů aqatic assault stormtrooper a swamptrooper pročítám wikipedia.
mandorian elite tvorba. - Stránka 6 180px-Swamptrooper


Naposledy upravil mandorian elite dne Wed Jun 08 2011, 22:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 22:17

no nemusíš popisovať kolko vecí mal totožný vojak na opasku, alebo z kolkých dielov sa skladala jeho zbroj. takto do puntíku to popisovať nemusíš. Inak som rád že si si vybral niečo čo už bolo aspoň prostredovo, poprípade dejovo sfilmované.
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 13:29

The last clone wars battle.

Pane právě jsme ztratili spojení se stíhací skupinou číslo 2, a útočná jednotka číslo 7 byla zničena. Řekl bojoví droid a otočil se k taktickému droidovi který o kousek dál pozoroval bitvu o Kashyyk ale jak to uslyšel tak se otočil. Tak zavelte 5 záložní divizi at potpoří oddíli v sektoru 14789 musíme zničit republikové ostřeloveče. Řekl a zpádky se otočil aby zase sledoval bitvu. Tahle bitva se pro ně nevivíjela dobře zatím co republika přišla jenom o 300 něco vojáků a jenom o 2 vozidla oni ztratili 15 tanků, 23 supích droidů a 457 bojových droidů. zvedl dalekohled a podíval se jak útok probíhá na pravoboku to vypadalo dobře zatímco frontalní utok na střed ne. Chtěl vydat další rozkaz ale pak si něčeho všiml droidi se začali vypínat a tanky taky celá armáda se začala vypínat. Vydejte rozkaz k ůstupu. Řekl ale pak si všiml že všichni droidi kolem něj se taky vypnuli a po 10 sekundách se taky vypnul a skácel se na zem . Pokračuje to další částí jménem Rebélie a ten taktickej droid vypadal jako K2 B4 akorád měl místo fialový černou.


Naposledy upravil mandorian elite dne Sat Aug 20 2011, 16:24, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 13:31

Tentokrát jsem se rozhodl pro kradší díli ale bude jich mnohem víc. omlouvám se za spam
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 14:28

to není spam, ale Doublepost, či príjme ospravedlnenie tak je to na admínoch. inak niečo si si vzal k srdcu ale stále to není ono. Aj keď asi vieme kedy sa to odohráva, ale netušíme nič čo sa presne deje okolo. Inak droidov nevipínajú postupne ale naraz. teda ten droid by sotva zaznamenal, že sa droidi vypínaju. Nebodaj že by ešte čakal že vydí ako sa mu zotmieva. Inak k tým taktickým droidom, ak se nemílim, niesu riadení ako B1, teda by ich priamo zrušenie prenosu rozkazov nemalo odstaviť, s vypnutím si ale niesom istý.

K tomu tá strana. Pravobok sa ak sa nemílim používa buď k udelovaniu rozkazu, natočenia, alebo čo sa týka výhradne u plavidiel. inak Droidi aj kloni ak mohli vyznačovali územie ako sektor s číslom, aby boli konkrétny, kám páliť a podobne.
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 14:38

něco jsem teda z toho opravil.
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 21:00

Tohle je vylepšená verze.



The last clone wars battle II Epizoda 1 bitva na planetě.



Les Kashyyyk.



Najednou se zpoza stromu vynořil klon a trefil droida do hlavy. Kryjte se ! Křikl velící droid a trefil klona do hrudi. Ach jo proč se musíme plahoč touhle džunglí. Řekl jeden z droidů a přitom zakopl o kámen. Po chvíli se vynořilo 10 dalších klonů a k tomu 5 woookiu a začali nemilosrdně ničit droidy B1. Droidi neměli žádnou šanci ubránit se blastrovým střelám a proto bylo za 6 minut po všem.

Kontaktuju velení že jsme zničily droidí průzkumnou jednotku. Řekl klon s leskle zlatým označením a vyndal komlink. Pane zničili jsme nepřátelskou jednotku budeme potřebovat po… Sakra máme společnost! Křikl klon do komlinku a snažil se vyhýbat se blastrovým střelam. Potřebujeme nutně podporu! Řekl a vypnul komlink a střelil do místa odkud přicházeli střeli ale jeho se jen neškodně odrazila od pancíře droida B2 těch napočítal skoro 3 tucty k tomu 2 tucty droidů B1. Střílel jak zběsilí ale stačil sundat jen tři droidy ne mu střela vyrazila blaster z ruky potom schytal 10 střel a padl na zem.Byl to masakr než kloni ustoupily o 10 kroků 6 z nich už padlo a proto než se dostali k zákopu všichni padli. Wookiové měli větší štěstí 3 z nich se dokázali ztratit droidům v korunách stromů.



Opačná strana řeky od wookieského města.


Pane 4 prapor dobyl sektor 144715 ale přišli o průzkumnou jednotku a 3 vzdušný prapor úspěšně bombarduje sektor 24785 ale frontální se dobře nevyvíjí protože se tam stále setkáváme s tuhým odporem. Řekl droid a podíval se na hnědočerveného taktického droida který pozoroval bitvu a zdálo se jako by si ho vůbec nevšímal pohnul hlavou a podíval se na něj. A co ztráty ? Zeptal se tvrdým klučičím hlasem. Droid se na chvíli odmlčel a podíval se na technický panel. Ztratily jsme 18 praporů takže 150 tanků, 470 droidů B2, 980 droidů B1 a 200 commando droidů a zbylo nám 12 praporů. Řekl droid a čekal co udělá jeho velitel. A co posily. Na pomoc nám posílají 3 lodě typu Lucrehulk a 20 droidích praporů. Řekl droid a dál se díval do technického panelu. Pane volá nám Nute Gunray. Řekl další droid. Spojte mě. Řekl taktický droid a připravil se na rozhovor najednou se předním oběvil Gunray. AP 24 říkal sem ti abys nenařizoval frontální útok říkal sem ti abys přistal na pláži a udržel se tam a neposílal jednotky do džungle. Máš se sousředit jen na město a né na nějakou džungli ale co ty uděláš útočíš na džungli.Řekl Gunray velice rozzlobeným hlasem. Ale pane ta džungle je právě klíčová. Namítal AP 24. To mě nezajímá já chci abys ty průzkumy v džungli zastavil a všechno poslal na město ! Řekl Gunray a zmizel. Frontální útok . nařídil AP 24 hodně uraženě a znovu se otočil a sledoval bitvu.



Wookieské město.



Kryjte se ! Křikl kloní komandér a trefil droida B1 do nohy. Droidů bylo hrozně moc a tak nutily klony vyklízet jeden zákop za druhým až se ocitly v hlavním centru města a pouhou 100 klonů a 3 vozidly AT-OP sice měli podporu Wookiů těch bylo 500 ale i přesto měli droidi trojnásobnou přesilu a pomalu se dostávali ke stromu u kterého měli wookiové domovy.

Potřebujeme posily ! Křikl major do komlinku a zničil droida B2 který po něm střílel. Vaše posily dorazí za 2 hodiny ale máme zprávy že separatisté taky posílali posily a budou tady první takže se budeme muset probít skrz blokádu Coruscant konec. Řekl klon a zmizel. To je šílenství za 2 hodiny budeme už všichni mrtví. Pomyslel si major a skočil do zákopu a vypálil naslepo 3 střeli zhruba směrem k nepříteli. Najednou vedle něj skočil do zákopu commando droid a rozpřáhl se svým mečem aby ho zabil major ale reagoval rychle a 3 trefil droida do hrudi. Najednou se za ním ozvalo mohutné zařvání jak wookie vypálil raketu a zničil jeden tank. Tohle bude hrozná bitva. Pomyslel si major a dál vydával rozkazy.



Pokračuje epizodou bitva na orbitě. Vaše názory?


Naposledy upravil mandorian elite dne Thu Sep 08 2011, 20:54, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 22:09

No osobne som si to prečítal a vydím zlepšenie. snaď nebudem jediný kto tento pokus ohodnotí. scratch
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 22:36

Díky za pochvalu.
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 27 2011, 09:16

To nebyla pochvala, to bylo konstatování. Wink
Ten pokrok je skutečně vidět. Dobrá práce.

(ale napíšu něco, čím ti zkazím radost - ono by bylo hoooodně smutné, kdyby ses nezlepšoval či přímo zhoršoval. rofl )
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 27 2011, 10:25

To se snad nestane.
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Aug 27 2011, 14:39

tak nemělo by, ten kus práce je totiž fakt znát Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 19:16

Poněkud netradiční. Wink

Prolog
Nejprve abych vám trochu pomohl ponořit se do děje:
Království Myrtana vedeno králem Rhobarem II Innosuv rok 1026.
Válka se skřety
Začala před několika lety v Nordmaru severní části království bylo to takhle:
Asi před 20 až 30 lety se odněkud ze severu vynořili a zaútočili na Myrtanu neboli prostřední království a nejbohatší ze všech. Zaútočili tak nečekaně že než se armáda nadála ztratily jsme 3 menší města a několik vesnic. Armáda ztrácela jednoho muže za druhým a brzo ztratila skoro všechny nejlepší muže ze začátku války protože bylo na jednoho skřeta potřeba 20 mužů a to nebyli nějací jako z pána prstenů tihle měli přes 2 metry, obrovskou sílu a měli taky spoustu šamanů kteří uměli kouzlit. Proto chodí normální vojáci na jistou smrt a tak ubývalo dobrovolníků a museli se odvádět lidi násilím Tak se dostáváme k příběhu je o jednom vojákovi který byl odvlečen násilím a ted bude v první linii. Doufám že se vám bude příběh líbit. Wink

Otázka oddanosti
Mé jméno je Laros byl jsem lovec zvěře z okolí města Faring tedy až do chvíle kdy mě odvedla domobrana byl to nejhorší den v mim životě na mojí farmu přišlo asi 12 domobránců a řekli že všichni muži kterým je víc než 18 musí nastoupit do armády. Odjakživa jsem nesnášel domobranu jsou to ti nejhorší lidi jaký mohla Myrtana potkat jen udělaj výcvik a daj jim zbroj a rezavej meč řeknou. "Ted jste členy domobrany nasadte si zbroj a noste jí s úctou". To je všechno potom se naparujou a rabujou farmy Ale nikoho to nezajímá! a tak to dělají furt. Ted je to ale jedno protože jsem daleko od Faringu a daleko od domobrany ted jsem na lodi a jedu někam kde je válka nejhorší.



Epizoda 1.Příběh začíná Innosuv rok 1026 13.Listopad.
Sedím na jedné z beden kterých bylo ve skladišti kam nás nahnali spoustu, díval jsem se po ostatních kteří tam byli se mnou bylo nás asi 50 To bylo šílený oni se vůbec zajímali koho odváděj nějací byli možná silný ale většina byla slabá ty by přemohli jeda tak mrchožrouta obřího ptáka akorát bez křídel s obrovským zobákem. No to je už krutá skutečnost. Řekl jsem si a opřel si hlavu o ruku, měl jsem štěstí že jsem měl aspon trochu klid ostatní byli namačkaný na sebe a měli jen trochu místa já jsem měl štěstí že jsem se spokojil s málem a nechtěl místo u louče kde se všichni tlačili. Pluli jsme asi už 4 hodiny a tak jsem se opřel o stěnu a usnul.
Innosuv rok 1026 14.Listopad
Kupodivu spal jsem celou noc( To jsem poznal protože ve skladišti na lodi byli okna)a pořád plujeme asi to bude hodně daleko Ale víc jsem si všiml toho co mě probudilo do místnosti vstoupil jeden voják byl vysoký měl černé vlasy, modré oči a kolem pusy vousy. Měl na sobě těžkou vojenskou zbroj vypadala jako těžká zbroj domobrany ale měla místo červené modrou.
A měl u pasu krátký meč."Vstávejte"! Zakřičel na celou místnost až někteří nadskočili.
"Rychle rychle nemám na to celej den"! Zakřičel když jsme vybíhali z místnosti, cestou jsem uviděl několik dalších vojáků a námořníků. Nakonec jsme vyběhli z podpalbí a uviděli místo kam míříme bylo to pobřežní město nevím na jakým ostrově jsme byli ale byl zelený a měl až skoro stříbrné utesy jak byli hrozně moc bílí až to skoro oslepovalo. V tom jsem si vzpomenul na svoje 2 bratry kteří byli taky ve válce první se jmenoval Borok byl výborný lučištník ten mě naučil jak stahovat kuže ze zvířat jak brát zuby a něco málo ze šermu a tak dál. Taky ho odvedli násilím bylo mu 2 roky víc než mě když ho odvedli v armádě vydržel ale jen 3 měsíce, umřel v bitvě když se svojí jednotkou 50 vojáků bránil v Myrtaně přístavní město Silden. Skřeti je zničehonic přepadli bránil se statečně a skolil jich asi 5 ale pak ho zabili měl jsem ho rad. A 2 To byl hrdina ten stále žije udržel se v armádě 4 roky! To je neuvěřitelné jmenuje Murdock. A je o 6 let starší než já odvedli ho když mu bylo 19 ten je ale pořád v Myrtaně a je už velitel jednotky která bojuje v první linii a tak od něj nemám žádné zprávy ale pořád mě ujištojou že žije. Konečně jsme dorazili vyhnali nás z lodi a šli s náma dál po ulici to bylo určitě poslední město před liniemi a bylo to vidět poničené domy občas skřetí mrtvola proti nám do přístavu běhají vojáci s raněnými a tak jsme museli se trochu protlačit ale když jsme se procpali na náměstí pocítil jsem šok! Bylo tam asi 200 vojáků a to náměstí bylo úplně nacpaný strkali nás k výdeji zbrojí neodvažil jsem se zastavit určitě by mě ostatní ušlapali a to jsem nechtěl nakonec jsem k výdeji dostal tam nám dali lehkou vojenskou zbroj no to ani nebyla tak zbroj vypadala zase jako Lehký zbroje domobrany ale zase měli místo červený modrou a pak jsme ještě dostali rezavý meč vzal jsem to a potom do nás zase začali stouchat abychom šli k bráně ven z města. To je naprosto šílený. Pomyslel jsem si cestou jsem viděl obličeje vojáků který taky tlačili k bráně všechny byli vyděšený nebo naprosto otlučený. Nebylo to vůbec nic příjemného jak nás tlačili k bráně tam jsme uviděli pár stanů a řekli nám že se máme v nich převléct tam jsem si ulevil mohl jsem se v klidu obléknout když jsem vyšel měl jsem zbroj na sobě nechápal jsem jak nás může ochránit proti skřetům a jak můžu bojovat s tímhle rezavím mečem.
Konec první části.

Tohle je povítka z německé hry gothic budou další části určitě znáte 4 a možná i 2
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 19:38

no ak si to písal, a nielen skopíroval, tak je to dobré.
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 19:39

a co příběh?
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 19:48

a co iné?! myslím fakt ten príbeh
Návrat nahoru Goto down
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 21:33

Jo jen bych chtěl upozornit že tohle je jen taková ukázka opravové jméno hrdiny a opravdoví příběh výjde až za pár dní tohle vás jen mělo dát trochu do děje takže příběh bude trochu jiný a postava taky.
Návrat nahoru Goto down
Kukulín
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Kukulín


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 08. 08. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 21:39

Slyšel jsi už někdy o interpunkci? Docela fajn věc, fakt.
Návrat nahoru Goto down
http://ecliptica.4fan.cz
mandorian elite
Sithský lord
Sithský lord
mandorian elite


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Poslední tactical droid po Muscafaru
Registration date : 14. 05. 11

mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 21:44

Ale ted je to jedno to bylo jako na nečisto až začnu dělat příběh budu se o odělování čárkou snažit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: mandorian elite tvorba.   mandorian elite tvorba. - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
mandorian elite tvorba.
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fan tvorba
» Koubiho tvorba
» Tvorba Syntax
» Esme du Feu Tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: