OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sčítání Hrdých Separatistů

Goto down 
+7
ScorpiO
Potan von Kell
Lance Stone
Padme von Kell
Elinor Yall
Mandalorian
mandorian elite
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 15:38

mandorian elite napsal:
Sice to bude znít divně ale byla ještě CIS po zničení Ardeeanu?

Ano, jako Konfederační pozůstatek (něco jako Imperiální pozůstatek)
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
rebus
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
rebus


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 10. 08. 11

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Já jsem hrdý separatista   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 10:02

Jsem hrdý separatista. Jo a mimochodem, bez CIS a Starý republiky by Impérium nemělo ani Hvězdu smrti! Nějací maníci ve Starý republice dostali nápad na bitevní stanici velikosti asteroidu, Sidious o tom řek CIS a Geonosiani vytvořili desing Hvězdy smrti - ve II. episodě je vidět jak Poggle dává na konci plány Dookuovi a ten je zas dal Sidiousovi. Bez Obchodní federace a CIS by nebyl ani Kancléřem ani Císařem. A jak se jim odvděčil, všechny je zabil! Mad
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:10

No to mal Palpatin už vopred v pláne, najme keď spoznal anakina skyworkera. Inak ano, separatisti v projekte DS dosť pomohli, napríklad, aj kryštál pre Superlasér bol ukoristení koncom klonových vojen separatistom, a následne zmizol, až kým sa neobjavila DS.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:14

rebus napsal:
Jsem hrdý separatista. Jo a mimochodem, bez CIS a Starý republiky by Impérium nemělo ani Hvězdu smrti!

Ale jo, ten konstruktér pak dělal i pro Impérium (hodní a spravedlivý rebelové ho pak popravili...) - nevidím důvod proč by ji nenavrhoval pro republiku. Palpatine to spíše dal separatistům, aby to nemusel republice vysvětlovat.
A krystal pro superlaser dodalala až pak "republika" Wink
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Juan111
Temný účedník
Temný účedník
Juan111


Poeet p?íspivku : 106
Vyznamenání : ten, který je krutý
Registration date : 17. 12. 11

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 01 2012, 17:13

Jsem Separatista od kosti. Smile
Návrat nahoru Goto down
roman 22
Padawan
Padawan
roman 22


Poeet p?íspivku : 90
Age : 25
Registration date : 02. 06. 11

Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 11 2012, 21:02

Já mám separatisti ze všech organizací asi nejradši. Takže se za separatistu do jisté míri považuju.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sčítání Hrdých Separatistů   Sčítání Hrdých Separatistů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sčítání Hrdých Separatistů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Galaktický senát :: Státní útvary-
Přejdi na: