OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 začínající jedi - přihláška

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
republic assasin
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
republic assasin


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 08. 11

začínající jedi - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: začínající jedi - přihláška   začínající jedi - přihláška Icon_minitimeWed Aug 31 2011, 12:07

Jméno: small Victor


Rasa: Člověk


Planeta/původ: Tatooine


Titul: padawan


Schopnosti: Vyborný sluch a nezměrná obratnost.


Poznámky: Při souboji občas dostávám záchvaty vzteku a způsobým tlakovou vlnu která všechno kolem mně odhodí o několik metrů dál.


Zbraň: dva světelné meče (zelené)


Styl boje: Ataru (když jsem ve formě tak i Niman)


Životopis: Na moje první narozeniny mě unesli najemní lovci na Naboo. Tam se omně dozvěděl Bail Organa a dal vědět radě Jedi. V prvních letech učení jsem se stal nejlepším z mé třídy v zacházení se světelným mečem. jednoho dne se stala nehoda a já omylem, místo abych si vzal cvičný světelný meč zpletl jsem se a vzal si opravdový, čímž jsem si následně usekl ruku (a byla mi přidělena robotická). Po udělení titula padawana mi byl přidělen mistr, který bohužel o dva roky později zemřel... A tak jsem teď tady a zajímalo by jestli by se mě někdo neujal???

Návrat nahoru Goto down
republic assasin
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
republic assasin


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 08. 11

začínající jedi - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: začínající jedi - přihláška   začínající jedi - přihláška Icon_minitimeWed Aug 31 2011, 12:28

Prosim ujmete se me nekdo
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

začínající jedi - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: začínající jedi - přihláška   začínající jedi - přihláška Icon_minitimeWed Aug 31 2011, 14:32

Bohužel tahle hra tady neni moc aktivní ale skus sith academy tam se zabívaj hlavně touhle hrou.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

začínající jedi - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: začínající jedi - přihláška   začínající jedi - přihláška Icon_minitimeWed Aug 31 2011, 14:34

Nemluvě o tom, že nemůžeš čekat okamžité přijetí, když tu neni skoro nikdo z lidí co mají hru pod správou.

_________________
[Only admins are allowed to see this link]

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





začínající jedi - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: začínající jedi - přihláška   začínající jedi - přihláška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
začínající jedi - přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Jedi Outcast x Jedi Academy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: