OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zrada (An-Drew Deer)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Dec 01 2011, 12:30

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Obrana separatistů je silnější než jsme předpokládali pane," oznámil klonový velitel tvým směrem.
Zatímco jsi naslouchal poznámkám velitele, dělostřelectvo republiky nepřesnými zásahy likvidovalo prastaré hradby města.
Starý palácový komplex, dominanta města, rozléhající se uprostřed města na kopci, ležel v plamenech. Republikové letectvo ho vybombardovalo na výstrahu, když starosta města odmítl vydat separatistické vojáky. Obyvatelstvo města, místo toho, aby se schovalo před republikou, pozvedlo zbraně, chlapci, dívky, starci, všichni popadli blastery, či dokonce i pouhé kamení a zarputile bránili svůj domov. Prapor CIS vlál z každé budovy města.
To byl i důvod, proč jsi byl odvolán z mise na Felucii, tvým úkolem bylo nahradit předchozího velitele, který byl za nastalou situaci odpovědný.
"Frontální útok budeme moc provést za dva dny, jakmile dorazí posily," suše poznamenal klonový velitel.
Nedaleko od vás ve vzduchu explodovalo LAAT a s jekem pasažerů se řítilo k zemi.
Kloni kolem tebe na to nijak nereagovali. Neměli to v popisu práce.
"Vaše rozkazy pane?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Dec 01 2011, 18:48

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Bylo tomu teprve pár dní co jesem byl převelen. Na předchozí misi na Felucii to bylo tedy o dost klidnější. Bojovalo se jen občasně a hlavně planeta byla prakticky neobydlena a jeden se nemusel zrovna zamýšlet na tím co dělostřelectvo trefí a co ne. Další rozdíl byla také Barriss Ofee, která byla na Felucii se mnou. Dalo se s ním příjemně pohovořit a to o docela zajímavých věcech. Zato tady to moc sranda nebyla a situace byla dosti vážná.
Z přemýšlelní mě vytrhl velitel. Zaposlouchal jsem se a začal přemýšlet nad nejlepší strategií a vlastně vůbec plánem co dál. O situaci sem toho mnoho nevěděl. A obléhání měst plných civilistů kteří nás tu nechtějí nebyla zrovna moje speciality.
V tom náhle vzduchem zasvištěla jedna z mnoha raket a trefila kolem prolétající dělový člun. Začal hořet a rychle padat k zemi. S klony kolem mě to ani nehlo. Po pár vteřinách se ovšem jeden zeptal co dál.
Vyšlete ihned na místo tým vyprošťovacích techniků a zdravotníků a ať taky někdo zajistí okolí havárie. Někdo to rozhodně mohl přežít.
Nakázal jsem klonovi a ten okamžitě začal zařizovat. Pka jsem se otočil na velitele.
Vím že jsem cestou dostal velmi podrobné hlášení o zdejší situaci veliteli, ale abych pravdu řek, jednak jsem ho nestihl celé přečíst, ale hlavně bych chtěl také slyšet váš názor. Přece jen jste tu déle a budete tomu více rozumnět.
Požádal jsem konového velitele a pozoroval přitom jak děla ostřelují město...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 22:03

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Neni co řešit - město ukrývalo separatistické vojáky. Starosta bránil jejich zatčení, tak byl na rozkaz předchozího velitele zlikvidován, město se pak přidalo na stranu naších nepřátel." stroze odsekl klonový velitel. Následně vytáhl datapad a začal číst.
"V první den útoku, letectvo provedlo útok na budovu guvernéra a zcela zničilo komplex budov. Separatisté následně stihli aktivovat protileteckou obranu, a tak nebyly další útoky možné. Následující měsíc probíhalo obléhání, kdy se nám nepodařilo prolomit obranu. V 45-tý den obléhání byl proveden pokus o průlom, který skončil katastrofální pořážkou. o šest dní později, jste přišel vy," dočte podrážděným hlasem, jakoby si říkal, proč ksakru má tohle všechno číst, a datapad téměř pohodí na ovládací panel děla.
"Rozvědka hlásí malou, lae přesto ne zandbatelnou možnost, přísunu separatistických posil," oznámí komunikační důstojník.
""Velitel speciálních jednotek hlásí, že mají plán na průlom obrany," oznámí hklonový velitel.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeSun Dec 04 2011, 10:37

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Z tónu klonového velitele jsem jasně pochopil, že nemá náladu mi něco vysvětlovat. Bylo jasné, že nejraději by nechal město vybombardovat z orbity, ale naštěstí mu to současné rozkazy zakazovali. Ovšem začínal jsem také dostávat pocit, že to jednoduše vyřešit nepůjde. Z postoje obyvatelstva bylo jasně vidět co si myslí o Republice a o možnosti být zase její součástí. A možnost, že po té co zničíme posledního vojáka CIS řeknou:"Tak fajn my na to kašlem a budem v Republice, není problém."
V tom komunikační důstojník zahlásil zprávu od velitele spec. jednotek.
Veliteli pokračujte v ostřelování. Ať rozvědka jistí víc o těch možných posilách pro separatisty. Já se spojím s velitelem speciálních jednotek, mohla by to být dobrá příležitost.
Oznámil jsem veliteli a obrátil se na radistu.
Spojte mě s velitelem speciálních jednotek. Chrvvvv uííízzz BLP. Veliteli tady An-Drew Deer. Jaký je váš plán? Hodilo by se nám nějak dostat do města, co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeMon Dec 05 2011, 18:10

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Ano, hodilo by se nám dostat do města...," odvětil velitel speciálních jednotek přes vysílačku otráveně, pod helmou obrátil oči v sloup. "Podařilo se nám geotermálními skenery odhalit dutá místa pod městem, některé sahají i mimo město. Nejspíše se může jednat o pozůstatky obraného komplexu z doby Velké obchodní války, která zde probíhala. Komplex sloužil jako poslední útočiště obyvatelstva před orbitálním bombardováním. Nemohu zaručit, že je komplex nepoužívaný, ale je zde možnost se prokopat k některým oblastem, které jsou před hradbami. I kdyby byl komplex stále využíván, otevřeli bychom další frontu a obránci by museli rozdělit síly. Rozhodnutí je na vás pane," domluvil velitel a čekal na odpověď.
Mezitím co rozmýšlíš o plánu se k tobě otočí komunikační důstojník.
"Pane, mám zde pro vás veškeré informace o možných posilách," začal a na konzoli spustil holografickou projekci obchodní lodi. "Antigua, původně loď na dopravu vytěžené rudy, v posledních měsících ale figuruje v celkem sedmi zmizeních naších eskortních fregat. Byla naposled spatřena půl světelného dne od nás," důstojník přejel rukou přes ovládací panel a objevil se nový obraz, malá flotila složená z různé směsky obchodníc lodí, torpédových člunů a eskortních fregat. "Liga nezávislých obchodníků, pocházejí ze zdejší soustavy a dá se předpokládat, že se přikloní k obráncům města, tedy k separatistům," důstojník přepne na další obraz, před tebou se objeví holografická projekce muže ve středních letech v uniformě republikového admirála, "Admirál Fonzi, pochází z téhle planety a silně usiloval o její vstup do Republiky, zpráva o útoku na jeho rodné město by mohla způsobit jeho defekt k separatistům, mám přeposlat zprávu republikové rozvědce o jeho preventivním uvěznění?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeMon Dec 05 2011, 20:01

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Velitel speciálních jednotek zjevně neměl smysl pro humor. To bývá zvykem co sem si všiml za svou dobu působení v armádě. Zřejmě si myslí že sem blb snad se mi povede si reputaci napravit...
Dobrá dobrá, veliteli. Zahajte práce na vybudování tunelu. Až budete hotovi dejte mi vědět. Připojím se k týmu.
Předal jsem rozkazy a začal se zabývat problémem s posilami.
Kdyby se stal ten nejhorší scénář a to že separatisté dostanou posili a my ne, mohlo by to znamenat i neúspěch celé akce. Při příletu k planetě ve své lodi jesem zpozoroval jeden křižník třídy Venator a jeden Acclamator. Snad je v systému i několik dalších lodí.
Poručíku co se týče admirála: osobně doporučuji pouze domácí vězení nebo jen něco na ten způsob, ale jinak asi pošlete zprávu. A co se týče posil. Máme nějakou možnost aspoň omezené blokády planety. Efektivní alespoň v blízkosti města? Nebo něco proti Antiguie? Separatisté nesmí dostat posily, jinak to tu bude na hodně hodně dlouho...
Oznámil jsem komunikačnímu důstojníkovi a doufal v aspoň v nějaou dobrou zprávu...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 15:02

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Pokud dle plánu dorazí naše posily, měli bychom k dispozici dvanáct lodí třídy Acclamator, dostatečný počet ke srovnání města do základů," bez emocí oznámil důstojník. "Jestli ale separatisté přiletí s alespoň větší flotilou, může nás čekat těžká chvíle. Očekávaný přílet naších posil je stále za dva dny." Komunikační důstojník se odvrátil zpět ke své konzoli. Slovo převzal klonový velitel.
"Mohu přidělit více mužů k proti-vesmírným dělům, alespoň do té doby, než dorazí naše posila. Nemohu ale zabránit separatistickým útokům na naše linie," velitel se na chvilku odmkl, aby ti poskytl čas se připravit na další informace.
"Průzkumníci, které jsme rozeslali zjistit situaci v ostatních městech se buď nevrátili a neozývají se, nebo se vrátili se zprávami, že většina zdejších měst následuje příklad Askoru. Jestli naše proti-letecká děla dokáží stěží udržet Askorské stíhače v hangárech, tak proti sjednocenému útoku nemáme šanci," poznamenal bez okolků.
"Nemáme dost mužů, abychom mohli zneškodnit nepřátelské síly v jiných městech, proto je nezbytné zlikvidovat veškeré snahy obránců města o kontakt s vnějším světem - kdyby uspěli, je to náše smrt," připustil velitel bez jediného zachvění v hlase.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 15:22

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Situace byla opravdu vážná. Zřejmě asi nejvážnější do jaké jsem se kdy dostal. A to hlavně díky tomu že nikdy předtím jsem neodpovídal za životy tolika lidí. Ať už našich klonů nebo civilistů. Protože věřím, že kdyby to bylo jen na klonech, jediné co by po městě zbylo by byl doutnající kráter a oni by ani nemrkli.
Dobrá dobrá veliteli, posilte proti-vesmírnou obranu. Musíme udržet pozice a to za každou cenu. Nesmí odletět žádná loď z města a ostřelujte všechny možné únikové cesty. Já se připojím k týmu speciálních jednotek a pokusíme se dostat do města a popř. otevřít další frontu. Až dorazí posily bude mít jasnou převahu, ale rozhodně jsem proti vyhlazení města. Nepřijeli jsme sem dobýt planetu plnou hořících kráterů s nulovou populací nebo aspoň doufám že ne. Bez mého rozkazu rozhodně nezahajujte obitální bombardování města.
Odpověděl jsem klonům a vydal se na místo kde už speciální jednotky začali kopat tunel do podzemí. Měl jsem s sebou comlink takže se se mnou komunikační důstojník mohl kdyžtak spojit. Speciální jednotce se právě podařilo dostat dovnitř...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 19:01

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Bohužel generále, je to slepá šachta," oznámil ti voják, který právě vyšel z tunelu. "Zkusíme ještě několik vytipovaných míst, ale tenhle výkop nejspíš bude osamocený kryt."
Rukou ti naznačil přibližnou lokaci dalších výkopů. Velitele speciálních sil jsi spatřil dvě stě metrů od své stávající pozice, o vteřinu později jsi zahlédl záblesk v místě kde stál, do tváře tě udeřila sprška odlétající hlíny a kamení, která tě srazila na zem, obloha potemněla černí. Ohlušující dunění proti-leteckých děl tě částečně zbavilo sluchu. Potácel jsi se po kolenou v mazlavé, kašovité hmotě. Nic jsi necítil, neslyšel, viděl jsi jen mihotavé objekty. Zdálo se, že tvá dýchací maska byla poškozena.

_________
Tak ted se s tím zkus poprat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 20:28

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Tlaková vlna mě smetla na zem... V hlavě mi hučlo a skoro nic jsem neviděl, mě jsem asi poškozené jak brýle tak dýchací přístroj. Vzpoměl jsem si na meditační cvičení s mistrem Koonem. Vyprávěl mi jak se mu jednou pokazil dýchací přístroj a musel na dlouhou dobu zaržet dech. Díky síle vydržel několik hodin a byl schopen sehnat nový přístroj.
Tohle bude něco podobného...musím se soustředit, soustředit svou mysl...
Nabral jsem do plic poslední zbytky helia a zadržel dech. Se zrakem to bylo taky špatné. Pomocí síly jsem viděl jen s obtíží. Ale bylo mi jasné že díra v místech kde dřív stával velitel odkryla tunel. Rukou jsem naznačil zbývajícím klonům aby se tam schovali. Zpět k velitelství to bylo daleko a cesta nebyla pro hluchého a poloslepého bezpečná a proto jsem následoval kony do krytu. Musel jsem doufat, že tu bude něco co mě zachrání. Comlinkem jsem poslal vzkaz na velitelství s tím aby poslali jednotku a s ní i mého astromecha, který by mohl pomoci masku opravit...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Dec 08 2011, 19:27

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Nemůžeme k vám droida dopravit pane," zachrastilo z komlinku. "Stále zuří silná nepřátelská palba."
"Velitelův stav neni stabilizovaný, musíte ho dostat do bezpečí co nejrychleji," převzal iniciativu nejvýše postavený klon v krytu.
"Rozumím pane." Klonový voják se odmlčel.
Čekali jste několik minut, tobě se to ale zdálo jako hodiny. Burácení děl jsi neslyšel a pomalu jsi ztrácel vědomí. Dopadla na tebe sprška prachu, uvolněná ze stropu krytu, když nepřátelská palba dopadala nedaleko. Viděl jsi mihotavé obrazy... obličeje klonů zahalených maskami... neviděl jsi nic.

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor - polní nemocnice:

Do očí ti pronikalo slabé světlo...
___________________________
Rozepiš se pokud chceš aby tvá postava měla nějaké snění, zatímco byla/je v bezvědomí, případně to můžeme přeskočit a pokračovat v tom, že tvá postava vstala. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Dec 08 2011, 20:00

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Meditaci jsem se nevěnoval již dlouho. A bylo to poznat... Zhruba po pěti minutách už mi docházel dech. Vše se začalo zatemňovat a hučet až jsem nakonec upadl do bezvědomí...
Pak jsem se náhle ocitl v chrámu. Meditační místnost a v ní já a můj zesnulý mistr. Byla to jedna z mých prvních meditací...
Musíš se ponořit sám do sebe můj padawane... řekl potichu mistr. Odprosti se od okolího světa a pokus se vnímat život pomocí síly... Nech sílu at k tobě promlouvá... nabádla mistr. Já se snažil, ovšem moc mi to nešlo. Byl sem moc malý a bylo pro mě těžké udržet pozornost. Ovšem nakonec se mi to podařilo. Vnímal jsem mistra předemnou i ostatní bytosti v chrámu, bylo toho tak moc a takového hluku...
Pak obraz potemněl. Zamrkal jsem a viděl jak mě dávají na nosítka. Zase jsem omdlel...
pak se mi zjevilo něco jako vize...
Bylo tam město... v něm právě probíhala bitva.. nad městem prolétala jednotka klonů vedená nějakým jediem. Jeho letoun byl s modrými pruhy... Pak se náhle něco stalo, cítil jsem to a věděl jsem že i jedi ve své stíhačce to cítil. Klony lehce zpomalili a velitel formace vypálil rychlou dávku na jedie. Jeho letoun dostal přímý zásah a narazil do blízké budovy... Ale měl jse tušení že jedi se z toho nějak dostal...byl na tom špatně ale žil...
Pak jsem se plně probudil. Ležel jsem v polní nemocnici v hlavním táboře před Askorem. Vedle mě stál můj droid R4-P4.
Bíííp tíí tí tí tí chrump. Zabroukal droid a radostí se rozkýval. Moje maska i brýle byli opraveny a to díky memu astromechovi. Jinak až na pár menších odřenin jsem byl v pořádku.
Taky jsem rád že sem naživu. A to hlavně díky tobě R4. Poděkoval jsem a vztal z lůžka. Vydal jsem se hned na velitelství.
Podařilo se nám prokopat se do podzemních tunelů pod městem? Zeptal jsem se, ale stále mě lehce znepokojovala moje nedávná vize...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 06:58

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

"Bohužel pane, nepodařilo se nám nijak postoupit," bez emocí oznámil klonový voják který vyslyšel tvůj dotaz.
"Při ostřelování jsme ztratili velitelský vůz s celou osádkou, mezi padlými je i velitel speciálních jednotek," pokračoval.
"Dokud nedorazí posily, nemlžeme nic podniknout," zkonstatoval klon a vyčkával jestli nemáš další dotaz.
Přehlušila tě nečekaná palba protileteckých děl a koutkem oka jsi zahlédl, jak z Askoru vylétla velká pomalá nákladní loď. Neměla šanci uniknout a turbolaserové výboje se jí zarývali do boku, až se loď ve vzduchu rozpadla na dvě poloviny.
"Zoufalci," poznamenal některý z klonů stojící kolem tebe. Palba turbolaserů ustala a obecenstvo bílých masek sledovalo pád lodě a její posádky k zemi, kde je čeká jen smrt.
Náhlý záblesk uvnitř padajícího vraku všichni pokládali za obyčejnou explozi. Z vnitra vraku vyletěla malá stíhačka, s motory naplno zmizela do bezpečné vzdálenosti dřív, než se překvapení kloni dokázali vzpamatovat.
"Pane, separatisté prolomili naší blokádu," konstatoval klon zjevné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Dec 15 2011, 17:18

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Zprávy byly snad jen špatné a pak ty ještě horší. Hledání tunelů trvalo už příliš dlouho a jelikož to byla prakticky jediná věc, která nám mohla do příchodu posil pomoci nevyvíjela se situace nijak dobře. Ztráta trénovaného velitele speciálních jednotek patřila taky k těm spíše horším zprávám, ovšem proražení blokády byla ta takzvaná příslovečná kapka. Jestli dostane Askor pomoc dříve než přiletí naše posili, budeme to my kdo bude pro změnu obléhán. A prohrát bitvu o planetu, když už dobýváte hlavní město není zrovna dobrá vizitka. Nehledě na to že nikoho nezajímají okolnosti...
Po prolomení nastal docela zmatek. Někde jsem sehnal komlink a kontaktoval komunikačního důstojníka na velitelství.
Poručíku tady generál Deer. Vyšlete malou letku, aby sestřelila ten letoun. Jestli dostane Askor pomoc, mohlo by to pro nás znamenat to nejhorší. Pokuste se kontaktovat flotilu s posilami a vysvětlit jim naši situaci. Třeba dorazí o něco dříve. Pokračujte také v hledání podzemních tunelů...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Jan 10 2012, 20:23

Garoda Prime:

Pilot nepřátelského stíhače se pousmál, kloni sice zareagovali rychle, ale ne natolik, aby ohrozili pomalejší stíhač v nejbližší půl hodině. Dost času na to dostat se z pásma rušení a vyslat signál.

"Zde velitel stíhací letky," z sluchátek se ozval šum. "Hlásím kontakt, dva neznámé objekty na kurzu 280 ve výšce 200, rychle se přibližují."
"Aetha 7 rozumím, přecházíme do šípovité formace."
Dvanáct klonových stíhaček zaujalo příslušnou formaci.
"Vzdálenost od cíle 1800 a snižuje se, neznámé kontakty se přibliž... čtyři neznámé kontakty na kurzu 250, další tři na 315."
Velitel letky se na chvilku odmlčel.
"Tady velitel letky Aetha základně, mise neuspěla. Opakuji, mise neuspěla, nepřátelům se podařilo navázat kontakt. Žádám o nové instrukce."

Sektor Charass - Bojová skupina Concordia - Bitevní loď Tanhauzer:

"Komandére Shelkdone, zadejte hyperprostorové souřadnice bojové skupině Concordia, provedeme skok na Garoda Prime za tři minuty."
"Zajisté pane, všechny lodě skočí dle Tanhauzeru do hyperprostoru na váš pokyn."
O tři minuty vydal admirál Tarcha povel...

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:
"Obránci spustili ofenzívu pane," vykřikl jeden z klonů. Na zdůraznění jeho slov zaplavila velitelské středisku sprška naváděných raket.
"Pane! Velitel eskadry Aetha hlásí těžké ztráty! Nepřátelské kontakty 40 plus."
"Navázali jsme kontakt s flotilou, odhadovaný čas příletu je za den a půl, hrozí spoždění."
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitimeWed Jan 18 2012, 21:48

Garoda Prime: V okolí hlavního města Askor:

Únik nepřátelského stíhače dosti zkomplikoval situaci. Posili nepřítele přišli mnohem dřív a je jich mnohem více...možná se budeme muset i stáhnout.
Veliteli pokračujte v ostřelování nepřátelských pozic. Musíme se snažit udržet linii nebo nás úplně vytlačí. Odvolejte muže z těch orbitálních kanónů a povolejte do vzduch stíhače. Osobně podpořím leteckou obranu.
Vydal jsem rozkazy veliteli a vydal se se svým droidem ke stíhačce. Droid zapípal a zahrčel, nasedl dovnitř a nastartoval. Bylo to už dlouho co jsem se účastnil nějakého leteckého střetu. Naposledy nad Corusantem a to nedopadlo nejlépe... Pomyslel jsem a podíval se na svůj suvenýr ve formě mechanické ruky. No nic. Nasedl jsem do stíhačky a zavřel kokpit.
Tady Zelený 42. Připojuji se do akce plukovníku. Mám tu nepřátelský kontakt na 2 hodinách; výška 600 rychlost 250.
Oznámil jsem a stočil letoun mírně vpravo. Byla to menší letka o čtyřech stíhačích. Nabral jsem výšku a mírně je nadletěl. Pak ostře vlevo a pověsil se za jednoho z nich. Vypálil jsem rychlou dávku a měl štěstí...Po průletu ohnivou koulí jsem zjistil že formace se rozpojila. Dva se snažili dostat se mi za ocas a další se pověsil za jednoho našeho.
Beta 06, máte jednoho na 6 hodinách, točte ostře vlevo... Varoval jsem klona a zahájil manévr na setřesení vlastních pronásledovatelů...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zrada (An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrada (An-Drew Deer)   Zrada (An-Drew Deer) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zrada (An-Drew Deer)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» An-Drew Deer
» Oddesa (mise pro An-Drew Deer)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: