OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 6 týdnů se Star Wars

Goto down 
+11
anonymas
Derk Yall
Vojta
Darth Loki
Malasorte
Padme von Kell
Gralen
ScorpiO
Lance Stone
Darth Eternal Hatred
Darth kini
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSat Jul 07 2012, 20:12

Čaute lidi Smile je mi jasné že to asi všichni víte ale dnes ve 20:00 na nově (takže film začne asi tak ve 20:12) začne dávat první díl Star Wars a všem je jasné co z toho vyplývá Smile no přeci že teď 6 sobot za sebou budou dávat celou ságu Star Wars takže se jistě máme na co těšit Smile ....přeji příjemnou zábavu a snad odpustíte český dabing Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSat Jul 07 2012, 21:59

český dabing mi neva, ale vadí mi, že když se koukám na jaký koli film v telce, tak jsou tam reklamy... rozuměj: 5 minut film, 10 minut reklama... takže to nemá smysl.
Jinak dnes jsem zapoměla že jsou v telce, ale ted už je to fuk.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 00:23

Viděl reklamu když jsem procházel kolem TV a znovu jsem se utvrdil v mé nevoli k dabingům. Navíc jaksi nemám potřebu když mám všech šest filmů na dosah ruky a počítadlo shlédnutí poblíž trojcifry u každýho z nich...

_________________
6 týdnů se Star Wars 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 00:35

každopádně jestli jste si také všimly těch bonusových částí které mluvili jiní dabeři např. závod na kluzácích jak tam uváděl některý závodníky a najednou tak skočil jiný český daber což mě celkem zaskočilo a zmátlo Smile ale jak přibližně řekla DEH ,,ty reklamy sou k posrání'' a na nově je dávají nejčastěji ale jinak to bylo celkem hezké Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 09:20

teeda, tak podle toho co rikas davali na nove BD verzi a tedy tu rozsirenou, kde je vice zavodu a tak, to se divim. Mno a duvod jineho dabingu je v tom, ze to je dabing na puvodni kinoverzi a pridane sceny sou dodabovane pozdeji...ne vsude stejnymi dabery... Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 10:54

je to ale divný když tam chvíli mluví tak a pak tak ....měli tam dát stejného dabera, takle mi to občas přišlo jako kdyby mluvil anglicky a pak zase česky Smile

EDITED by ScorpiO - poslední post se necituje Wink
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 13:16

ale tak vis jak, nekdy je problem sehnat stejneho dabera tak se hold musi vzit jiny.
Návrat nahoru Goto down
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 14:13

však jo ale tak aspoň kdyby tam dali podobného a né úplně jiného Smile ale i tak sem si to užil protože jsem to viděl poprvé v HD kvalitě a oproti normální to je sakra pořádnej rozdíl Smile
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 14:26

tak ako novu chytám na satelit, ale čo sa tíka reklám v televízii tak je to horor. veď aj keď už pozerám film, film už je na konci, možno ešte také dve minutky. Nie televízia tam dá reklamu min 5. minútovú a potom poustia tie posledné 2 minúty. na konci dajú na necelú polminútku meno filmu, hlavné postavy, atď a znova ide reklama. Takéto reklamy sú hodné pokúsiť sa vraždiť.
Návrat nahoru Goto down
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 15:09

Gralen napsal:
tak ako novu chytám na satelit, ale čo sa tíka reklám v televízii tak je to horor. veď aj keď už pozerám film, film už je na konci, možno ešte také dve minutky. Nie televízia tam dá reklamu min 5. minútovú a potom poustia tie posledné 2 minúty. na konci dajú na necelú polminútku meno filmu, hlavné postavy, atď a znova ide reklama. Takéto reklamy sú hodné pokúsiť sa vraždiť.
souhlasím s tebou ty reklamy to je hrozný Mad a nejhorší je že to vždycky dají v ten nejlepší okamžik a t člověka dokáže tak vytočit že pak mlátí do televize a proklíná novu a primu a mnoho další stanic....měla by se jim vyhlásit válka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 20:18

Tak jsem nakonec koukla na konec Very Happy s tátou a bratrem jsme se koukali. Duel of the fates jsem si nemohla nechat ujít Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 20:23

ještě aby sis ho nechala ujít bych pochyboval o tvém zdravém rozumu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 20:41

No a co se reklam týče, jak dlouho trvaly to jsem neměřila... ale stihla jsem poslední várku reklam. Škoda že jsem neměla víc peněz, to bych na Skrytou hrozbu jak bylo v kině šla i několikrát Very Happy
Jsem si vzpoměla, jak jsem se před asi 10 lety koukala na Imperium vrací uder, ale na nějakém německém kanálu, tudíš vader šprechtil Very Happy a tam to bylo s reklamama tragedie, to opravdu, co 5 minut to přes 20 reklam. Počítala jsem jsem to, přesné číslo si nepamatuju,a le přes 20 spotů to bylo. Nedalos e na to koukat. Ne kuli němčině, to jsem rozuměla, ale kuli reklamám. takže ještě zlatá Nova, nebo kde to dávali.
Kdysi dávali Návrat jediho na čt 2 a tam nebyla ani jediná reklama...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 20:56

tak na ČT při filmech nedávají reklamy a to je moc dobře Smile ....já sem to měřil a pokaždé to vyšlo že každých 20 minut šla reklama která měla 6 minut Sad ....ty bláho ty umíš německy ? já se jí učím 2 roky pořád nic Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 21:00

kini: to s němčinou máš v PM.
No kvůli reklamám se nerada koukám na filmy. To tak jako všeobecně. Ale ted se to dalo, šlo mi jen o duel Very Happy další díl oželím, měla bych být na chalupě, kde není televize.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 21:47

tak stejnak o nic nepřijdeš protože to nejspíš znáš nazpaměť že by jsi všem mohla ukázat u hrané divadlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 21:54

Leda bych jim to mohla nakreslit nebo zahrát s loutkama protože takovéhle akrobatické fígle nezvládám Very Happy
Ale ty jo Very Happy pokaždé když jsem duel dokoukala, jsem si říkala" Ted maul určitě přežije.. ted přežije... nikdy se mu to nepovedlo, až někdy letos v únoru se konečně zadařilo Very Happy (to když bylo jisté že maul bude v TCW živý)
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 22:06

no jasný Very Happy já jenom když vidím jak se točí ve vzduchu a nebo jak padá dvě patra dolů tak si tam představím sebe a chce se mi blít Very Happy ...maul je borec jen nechápu proč mu říkali sith když on přece nebyl sith Question
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 22:11

Protože tou dobou bylo ustanoveno, že sith je. Změnili to až nedávno
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 22:24

jaj ahá Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 22:35

Teda doufám, že neplácám až takové nesmysly. Prostě ve skryté hrozbě se objevil jako Sidiusův učední a tedy sith. Ty dathomirské žvásty a podobné věci vymysleli až teď do tcw a podle toho, co jsem pochopila, Maul vlastně ani kloudným sithem nebyl.. nevím, někde je to tu probírané, v jiném tématu, tady se bavme o filmech v telce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeSun Jul 08 2012, 22:44

ok bavme se tedy o filmech v TV Smile ....ty TCW jsou pěkně trapný Smile nelíbí se mi jak je to kreslený a ta ashoka tano mě celkem překvapila v tom že je anakina padawanka když on není ještě mistr ale nýbrž je pořád ještě učedník že jo ?
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeMon Jul 09 2012, 14:44

Maul Je Sith, Anakin v tcw, neni Mistr, je Rytíř a tedy může mít učedníka - stejně jako v EP I dostal Obi ihned po pasovani na Rytiře (rytiře, ne Mistra) za učeníka Anakina. Maul je stále Sith, jen se zmenilo jeho pozadi (puvod, vyvoj atd) a bylo ustanoveno, ze Plagueis o jeho existenci vedel, protoze Maul nebyl trenovany jako "Pravy" Sith, byl spise trenovany jako Sith Assasin a ne Sith Lord, o vetsine temneho uceni mu Sidious vubec nic nerekl a Maul tak pokud jde o Silu, mnoho znalosti nemel....proto je picarna, ze zrovna on prezil rozpuleni, ale Jinn - Mistr Jedi, znalec Léčení, nepřežil "pouhe" probodnutí.

jinak osobně sem si nechal SW na nove ujit a stejne to planuji pro nasledujici dily - na telku nekukam a ani nebudu. ja chci koukat to co já chci a né aby mi nějakej on dával kukat co on chce Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth kini
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Darth kini


Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Vyznamenání : Mistr nechutnosti
Registration date : 22. 09. 10

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeMon Jul 09 2012, 17:47

ale i tak je to divný, on a mít učedníka ? to mi nejde moc dohromady Smile je na to příliš mladej....jak už jsem řekl DEH: stejně nepřijdeš o něco co by jsi neznal nazpaměť, ale když si vezmu že to v TV nedávali víc jak 5 let tak přeci se o to nepřipravím, páč to pak nebudou zase jakou dobu dávat a v TV nepůjde nic co by mě nějak moc extra zajímalo Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitimeMon Jul 09 2012, 17:53

a neni lepsi se na to vys... a kuknout si to kdy chces sam a bez reklam? btw Obi nebyl o moc starsi, kdyz zacal trenovat Anakina Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





6 týdnů se Star Wars Empty
PříspěvekPředmět: Re: 6 týdnů se Star Wars   6 týdnů se Star Wars Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
6 týdnů se Star Wars
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: