OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Maul

Goto down 
+56
Gryfin
Vojta
Pavel501st
metalomaniak
Juan111
simca-anakin
Jacen Solo
Anakin solo
Vegi
Cross
ScorpiO
Daniel Beneš
Elinor Yall
oryl
Esme du Feu
Prophet
Darth Vedrem
Orita-kill
Vikinger
Jakkob Killer
Jaldithas
Darth_Radim
Kiaayla
pitris
Mandalorian
Muuurgh
revan
elinor
Wrait
Padme von Kell
Gralen
Rocko
William
carbon
Lance Stone
Darth Eternal Hatred
Darth Anyt
Ruplikon
Xavier
Pahnrak
Darth Gryat
Checkman
Shred Naki
Darth Jojo
Cody
darth t-error
Horox
vooj-tae
An-Drew Deer
Derk Yall
atat
Delta-38
Cynamon
Darth Assmondeus
Potan von Kell
Koubi10
60 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
AutorZpráva
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:51

Darth Eternal Hatred napsal:
jak jsem psala u odpovědi k mandovi, jistě ho i ty tajně ve skrytu duše obdivuješ, jen si to nechceš přiznat Wink nemyslím tím že jsi do něj zamilovaný, ale přece jen si říkáš že na tom týpkovi něco je...

Nee, to se opravdu pleteš holka Wink Nějaký ty Sithy obdivuju, ale Maula rozhodně nee - nic moc toho oproti jiným nedokázal... A jak řikám rozsekal ho padawan... To třeba Exar Kun, nebo Darth Revan - to byli borci na svém místě... Nějakej Maul se jim nehrabe ani po kotníky! Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:52

Exar a Revan byli mistři. Maul byl učední a nedostal čas ukázat co je v něm.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:52

nesnasim v SW hodne postav, ale ktera z nich ma muj obdiv?
to by byl hodne kratky seznam
ale ujistuji te vjednom, Moula tam neni
a premyslim, ze bych si mohl pustit scenu jak pada jako pulcik do hory osudu, er do nejake sachty, jemu osudove
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:54

Kdyby dostal víc příležitostí, strčl by je do kapsy - o tom nepochybuju.
Ale přiznej si, můj synu že když ses prve koukal na ep. 1, a dveře se otevřely, tam stál Maul - no tak jistě ti u toho přeběhl mráz po zádech, nebo sis aspon v tu chvíli řekl, že ten týpek má grády.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:55

Cody napsal:
Exar a Revan byli mistři. Maul byl učední a nedostal čas ukázat co je v něm.

Aji oni byli jednou pouze učedníky, ale vzali příležitost do svých rukou, to platí hlavně pro Exar Kuna, kterej potom brutálně rozsekal svího mistra!!! Každopádně to vůbec nehraje roli - Maul promrhal potenciálem... Mohl bejt někdo, ale nestal se jím...


Darth Eternal Hatred napsal:
Kdyby dostal víc příležitostí, strčl by je do kapsy - o tom nepochybuju.
Ale přiznej si, můj synu že když ses prve koukal na ep. 1, a dveře se otevřely, tam stál Maul - no tak jistě ti u toho přeběhl mráz po zádech, nebo sis aspon v tu chvíli řekl, že ten týpek má grády.

Tak já o něm už chvíli před tím věděl a nebyl mi sympatickej už na obrázkách, natož ve filmu... Stál tam - no, další Sith, kterej potom ostrouhal... Grády u mě nikdy v životě neměl - jiní ano, ale on opravdu nee...!


Naposledy upravil Jakkob Killer dne Tue Nov 17 2009, 00:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:56

DEH, maul mel styl diky svemu obourucnimu meci
nic vic na tom nebylo
+ ocekavani tuhe bitky
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:58

Mandalorian napsal:
DEH, maul mel styl diky svemu obourucnimu meci
nic vic na tom nebylo
+ ocekavani tuhe bitky

A to ještě ani nebyl ten, co ho vymyslel Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:58

JK: Tak proč jsi o Exarovi začal ty? Very Happy
Sidovo vina, špatnej výcvik, ale na druhu stranu s tebou tak trochu souhlasim.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 00:59

JK: jo
ale byl prvni co se s nim objevil ve filmu a rozpoutal manii v roleplay hrach obourucnich svetelnych mecu
i kdyz ja mamradsi jine typy
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:00

Cody napsal:
JK: Tak proč jsi o Exarovi začal ty? Very Happy

Protože Exar Kun je u mě Sith, kterej má můj obdiv a u jehož činů se mě tají dech, nikoli Maul... Proto Wink

Mandalorian napsal:
JK: jo
ale byl prvni co se s nim objevil ve filmu a rozpoutal manii v roleplay hrach obourucnich svetelnych mecu
i kdyz ja mamradsi jine typy

Tak já mám snad dojem, že Exar Kun byl v té době dávno již na stránkách komiksu, ne? A tam se dvojitým lightsaberem oháněl...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:03

Heh, Opět zaparafrázuji cimrmana: "maul byl dokonalý a hodně dobrý. Můžete o tom pochybovat, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak jediné, co proti tomu můžete dělat."
- myslím, že tohle hovoří o všem. Myslete si co chcete, maul měl úžasné charisma, temnota z něj sálala, má můj obdiv a co z něj mohlo být kdyby tak hloupě nezkončil. Ale na druhou stranu ho zabil budoucí mistr darth vadera a Luka Skywalkera, velký válečník, takže to je vlastně velmi úctyhodná a ctnostná smrt. lepší než kdyby ho zabil jinn.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:05

JK: exar kun byl uz mel bt davno predtim
ale do podevodmi se obourucak dostal az diky maulovi

DEH: jinn je mistr mistra darth vadera
tedy zadna socka
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:07

ale zabil ho obi, nikoli Jinn. Razz
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:07

Darth Eternal Hatred napsal:
Heh, Opět zaparafrázuji cimrmana: "maul byl dokonalý a hodně dobrý. Můžete o tom pochybovat, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak jediné, co proti tomu můžete dělat."

Tak už jen proto, že to řikáš ty mě to nijak nebolí a neberu to kdo í jak vážně Wink Ono Cimrman je beztak postava vymylšená a nebere se vážně, zrovna jako to tvrzení, víš?

Bylo před a aji po něm hafo další, x-krát lepších, co dokázali více a on se mezi nima tak maximálně ztratí, to je vše... Tolik o velkém moulovi Maulovi...


Mandalorian napsal:
JK: exar kun byl uz mel bt davno predtim
ale do podevodmi se obourucak dostal az diky maulovi

Jj, já vím, je to tak... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:09

DEH: to byla reakce na zminku o pripadnem zabiti mouly jinnem
btw. mel sem sen, kde Lucas predelal konec jednicky a nechal maula zabit jar jarem
to byl konec hodny jeho vyznamu
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:13

Mandalorian napsal:
btw. mel sem sen, kde Lucas predelal konec jednicky a nechal maula zabit jar jarem
to byl konec hodny jeho vyznamu

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:18

Nevím o tom, že by se maul nějak "ztratil", nepřijde mi to a přiznej si, že ty rozhodě nepatíš mezi ty, co by o maulovi neměli ani páru.Jistě, snažíš se ho "degradovat"mezi jakés řadové sithy (mimo jiné netuším kdo je řadový sith, maximálně tak banda kolem Krayta) jenže jaksi maul není nevýrazný sith a rozhodně - se neztratí Wink
A to, že to nebereš vážně protože to píšu já - kdyby to co píšu já psal kdokoli jiný, tak to taky vážně brát nebudeš. Máš svou pravdu a s ní nehneš i kdyby proti tobě - což se ani omylem nestane - stál Lucas. že je to tak, můj synu? Cimrman je sice vymyšlená postava, ale to "moudro" o něm na maula prostě sedne, i z toho důvodu že je to také smyšlená postava.

A budu za maulem stát a budu ho bránit - Piš si co chceš, pro mě to nic neznamená, maximálně mě to posílí ve vědomí, že maul je stále aktuální a diskutovaná postava, o které se vedou živé debaty a jen takze srdcí star wars fanoušků nezmizí. A že se ho můžu zase před nějakým "povrchním skeptikem" zastat Very Happy
tolik (prozatím) maulofanatik Razz

Mand: tak tomu nevěřím, to se jen snažím oblafnout Jk. Je to jen vymyšlená domněnka, protože se ti nelíbí že jsem o maulovi pronesla že zemřel rukou úctyhodného muže.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:27

Darth Eternal Hatred napsal:
Nevím o tom, že by se maul nějak "ztratil", nepřijde mi to a přiznej si, že ty rozhodě nepatíš mezi ty, co by o maulovi neměli ani páru.Jistě, snažíš se ho "degradovat"mezi jakés řadové sithy (mimo jiné netuším kdo je řadový sith, maximálně tak banda kolem Krayta) jenže jaksi maul není nevýrazný sith a rozhodně - se neztratí Wink

Řadovej Sith je u mě ten, co zkrátka nix extra nedokázal, jen plní stále tu ohranou úlohu učedníka a sám se na nic většího nezmůže. A Maul takovej byl... Byl to jen učedník, kterej byl maximálně zajímavej tím pomalovaným obličejem a tím to opravdu končí - nic extra se od něho člověk za celej jeho život nedočkal... Pro svůj potenciál to bylo spíše zklamání...


Darth Eternal Hatred napsal:
A to, že to nebereš vážně protože to píšu já - kdyby to co píšu já psal kdokoli jiný, tak to taky vážně brát nebudeš. Máš svou pravdu a s ní nehneš i kdyby proti tobě - což se ani omylem nestane - stál Lucas. že je to tak, můj synu? Cimrman je sice vymyšlená postava, ale to "moudro" o něm na maula prostě sedne, i z toho důvodu že je to také smyšlená postava.

To není ani tak kvůli Tobě, jako spíše proto, že si tohle myslím už hodně dlouho... A ano, kdyby to psal někdo jinej, psal bych tohle zrovna tak, jako to píšu Tobě... Mám k tomu své důvody, ale na rozdíl od Tebe na to jdu nezaujatě a ty jsi holka ruku na srdce hodně zaujatá - když bys ho skutečně porovnala s jinejma, zjistíš že byli dávno takoví, jako on... S tetováním, s dvojitým mečem... To vše tu už bylo, ať už dříve, nebo potom - nějakej unique důvod si ho pamatovat není - krom jeho úloze ve filmu, ale to je docela málo... A to přirovnání od Cimmrmana je stejně bráno jako sranda, nikoli jako vážná věc a to, že se podle Tebe sem hodí nemění nic na tom, že je to zcela zcestné tvrzení a pojí se jen s Cimmrmanem a nikým jiným... Wink

Darth Eternal Hatred napsal:
A budu za maulem stát a budu ho bránit - Piš si co chceš, pro mě to nic neznamená, maximálně mě to posílí ve vědomí, že maul je stále aktuální a diskutovaná postava, o které se vedou živé debaty a jen takze srdcí star wars fanoušků nezmizí. A že se ho můžu zase před nějakým "povrchním skeptikem" zastat Very Happy
tolik (prozatím) maulofanatik Razz

Si klidně stůj, ale děláš ze sebe hlupáka, když z něj děláš to, čím nebyl Wink Ale tak dělej... mě to nevadí - proč taky? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:43

Maul měl tu čest po tisíciletích ukázat galaxii, že sihové jsou opět zpátky. Což nebyla zrovna nějaká ubohost. Ano, měl větší potenciál - jenže mu nebylo dovoleno ho plně využít. Ale malá ukázka toho bylo v komixu "darth maul" a v knize "darth maul, lovec ze stínů" . nevím zda jsi to četl, předpokládám že ne, ale plně se tam ukázala jeho mazanost a síla. začneš hned na něj nahlížet jinak než na týpka co se nechal přepůlit "zelenáčem". Myslím si že o něm mnohé nevíš. Já také mnohé nevím o jiných postavách, proto je neodsuzuju (pár ovšem ano ale to sem nepletme)
ano, jeho slabinou bylo že byl až moc oddaný svému mistrovi. ale který sith by neměl nějakou tu "slabinu"?

Nepřijde mi, že na to jdeš nezaujatě. jsi zaujatý -druhým směrem, protože kdybys nebyl, nediskutuješ živě a necháš to být hnedka na začátku. ano já vím, jsem maulovi velice nakloněná, to ví každý, tak se ode mě očekává že se ho budu "na všech frontách" zastávat. A ty jsi ten co Maula rád nemá, což není neutralita. Ale beru to. Nějaký oponent být musí, jinak by to ani nešlo.

Hlupák je ten, kdo zná věci jen z povrchu a dělá rychlé soudy. Klidně jím buď alespoň "nebudu jediná".
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 01:52

Darth Eternal Hatred napsal:
Maul měl tu čest po tisíciletích ukázat galaxii, že sihové jsou opět zpátky. Což nebyla zrovna nějaká ubohost. Ano, měl větší potenciál - jenže mu nebylo dovoleno ho plně využít. Ale malá ukázka toho bylo v komixu "darth maul" a v knize "darth maul, lovec ze stínů" . nevím zda jsi to četl, předpokládám že ne, ale plně se tam ukázala jeho mazanost a síla. začneš hned na něj nahlížet jinak než na týpka co se nechal přepůlit "zelenáčem". Myslím si že o něm mnohé nevíš. Já také mnohé nevím o jiných postavách, proto je neodsuzuju (pár ovšem ano ale to sem nepletme)
ano, jeho slabinou bylo že byl až moc oddaný svému mistrovi. ale který sith by neměl nějakou tu "slabinu"?

Jenže kdyby místo něho byl kdokoli jinej, výsledek by byl pořád stejne... Kdyby místo něho byl Nějakej Twi'lek, nebo třeba Rodian... Prostě by to pořád bylo o tom samém... Odkaz po sobě nezanechal žádnej - skutečně pouze oživil ten koncept dvojitého lightsaberu, ale to je vše... Skutečně neměl vysloveně nějaké přednsoti, které by ho v tej záplavě následovníků vyvyšovaly výše - já si žádných nejsem vědom. V ničem mi unikátní nepřijde... Zbraně, povaha, vzhled... To vše tu bylo x-krát... Jinak mám o něm přelousknutej článek na wookieepedii, kde to je všechno, pěkně spořádané, byť strušnější, ale je to tam - jinak bych se o tom nebavil...

Darth Eternal Hatred napsal:
Nepřijde mi, že na to jdeš nezaujatě. jsi zaujatý -druhým směrem, protože kdybys nebyl, nediskutuješ živě a necháš to být hnedka na začátku. ano já vím, jsem maulovi velice nakloněná, to ví každý, tak se ode mě očekává že se ho budu "na všech frontách" zastávat. A ty jsi ten co Maula rád nemá, což není neutralita. Ale beru to. Nějaký oponent být musí, jinak by to ani nešlo.

Rozhodně proti němu nic nemám - jak sem řekl, je to Sith jako každej druhej, ale není v pořádju z něj dělat to, co z něj děláš ty - to opravdu nee... Ano, Tobě to všechno přijde jako plus, ale nezajímá Tě už kopa dalších, kteří byli stejní v tom či onom, jako on... Když ho postavíš so řady spolu s ostatníma Sithama, nebude nijak vyčnívat ať už v rámci schopností, povajy, nebo vzhledu... Proto tu diskutuju - né proto, že ho nemám rád, ale proto že on skutečně nic extra nebyl!


Darth Eternal Hatred napsal:
Hlupák je ten, kdo zná věci jen z povrchu a dělá rychlé soudy. Klidně jím buď alespoň "nebudu jediná".

Já si četl článek na wookieepedii a tam je to všechno - ty sis ho asi nečetla, páč anglicky neumíš, nebo snad ano? Sme do věci zasvěcen dosti na to, abych mohl tvrdit co tvrdím a k tomu všemu nezatsřenýma očima...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 02:06

Tobě vyjímečný nepřijde, mě ano, ale to už je vyloženě úhel pohledu. Já hlavně nepotřebuji, aby moje oblíbená postava milionkrát zachránila nebo zničila galaxii. Mě stačí, když mě něčím zaujme - Maul má pro mě jakési charisma, které ty bohužel nevidíš, ale třeba ho vidíš u jiných postavco zase nic neznamenají pro mě. Nechápu, proč lidi jako své vzory potřebují hrdiny, co dokáží první poslední. asi proto že oni sami v životě nic nedokázali?

Ten samý článek, co je na wookieepedii je i na wikipedii, jenže přeložený do češtiny. tudíš se neboj, vím o něm všechno co ty + mnohem víc. Z článku na netu, ať anglickém nebo českém, vyčteš jen fakta. Ale už ne ty pocity, nálady, detailní popisy zajímavých situací... to ti všechno unikne a okud to nepochopíš, nemůžeme se o tom jinak než takto bavit.
no taky bych si mohla přečíst recenzi na všechny díly star wars, aniž bych to viděla jako film a hnedka se vydávat za borce Wink který o sw ví první poslední. to by také nebylo ono, že?

Jistěže jsou tu jiní a daleko lepší. To nikomu neberu, to vím. Jenže já mám prostě ráda Maula. Tvůj názor na něj prostě není nezaujatý, ale zase ne že bys ho nenáviděl - vidíš jen jakousi nulu bez významu, a já ne. Možn že ho přeceňuju, ale ty ho podceňuješ.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 02:27

Darth Eternal Hatred napsal:
Tobě vyjímečný nepřijde, mě ano, ale to už je vyloženě úhel pohledu. Já hlavně nepotřebuji, aby moje oblíbená postava milionkrát zachránila nebo zničila galaxii. Mě stačí, když mě něčím zaujme - Maul má pro mě jakési charisma, které ty bohužel nevidíš, ale třeba ho vidíš u jiných postavco zase nic neznamenají pro mě. Nechápu, proč lidi jako své vzory potřebují hrdiny, co dokáží první poslední. asi proto že oni sami v životě nic nedokázali?

Ale ty z něj po celou dobu právě takového hrdinu pro nás všechny ostatní děláš! Děláš jako by byl jedinej v tom a onom, přitom jde jen a pouze o to, že Tobě právě on přijde v tomhle vyjímečnej a to je ruku na srdce subjektivní pohled. Pokud chceš být objektivní, nezbývá než uznat pravdu - zdá se Ti vyjímečný, ale není vyjímečný... Jinak tvoje teorie proč má kdo koho rád... Je to možný, ale na druhou stranu to je jen další "tvůj názor" - sama jsi toho třeba taky moc nenadělala, co já vím? Krom toho od toho jsou hrdinové, aby si z nich člověk vzal příklad, tak co? Razz


Darth Eternal Hatred napsal:
Ten samý článek, co je na wookieepedii je i na wikipedii, jenže přeložený do češtiny. tudíš se neboj, vím o něm všechno co ty + mnohem víc. Z článku na netu, ať anglickém nebo českém, vyčteš jen fakta. Ale už ne ty pocity, nálady, detailní popisy zajímavých situací... to ti všechno unikne a okud to nepochopíš, nemůžeme se o tom jinak než takto bavit.
no taky bych si mohla přečíst recenzi na všechny díly star wars, aniž bych to viděla jako film a hnedka se vydávat za borce Wink který o sw ví první poslední. to by také nebylo ono, že?

Tak na ten článek v češtině se rád podívám - hodíš link? Wink Sem fakt zvědavej, co všechno tam bude a co nee... Jinak fakta jsou fakta a o těch se tu baví - pocity a nálady... Myslíš že kvůli nějakým jeho pocitům si sednu na zadek? Co to zde má dělat? Pokud vím, jde o to, že z něj děláš heroese a úpa mega super postavu a chceš mi namluvit že kvůli "pocitům a náladám"? No prosím, ale potom to neúpodávej jako danej fakt...
Jinak recenze k filmům a články o postavách se nadají porovnávat - články o postavách vycházejí z toho, jak to bylo. Recenze je hodnocení snahy, články o postavách nikoli!


Darth Eternal Hatred napsal:
Jistěže jsou tu jiní a daleko lepší. To nikomu neberu, to vím. Jenže já mám prostě ráda Maula. Tvůj názor na něj prostě není nezaujatý, ale zase ne že bys ho nenáviděl - vidíš jen jakousi nulu bez významu, a já ne. Možn že ho přeceňuju, ale ty ho podceňuješ.

Podceňuju? V čem přesně ho podceňuju? Řekni... Že to byl dobrej bojovník? Byl, ale byli lepší, jak u jediů, tak i Sithů... Že neměl charisma? Měl, ale o5 ho měla kupa dalších a to ani nemuseli mít počmáranej xicht... Že se nepostavil mistrovi, když mohl a spousta jiných se postavilo? No nepsotavil se mu... Tak v čem mu teda křivdím?
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 02:51

No, nevím kdy jsem z něj hrdinu dělala, já z něj dělám tragickou postavu lol! máš vlčí mlhu nebo sis něco někde špatně vyložil. Zdá se mi vyjímečný ale není - to přeci píšu, ale asi jsem se nevyjadřila dostatečně čitelně a polopaticky, aby to pochopil i ten, co přes oči nevidí.Jde o uhel pohledu! Ale v rámci svých omezených možností toho udělal dost.
Já si z nikoho příklad brát nepotřebuji - svět nikdy nespasím ale ani nezničím, ty snad ano? Můžeme se zmoci maximálně na něco "skromnějšího", ale ráda si počkám až něco zajímavého uděláš. Třeba něco hezkého přeložíš nebo napíšeš Wink

Pocity - ano, záleží mi i na pocitech, protože tuto postavu mám ráda. vesměs se ale jedná o moje "pocity" k němu a jaké mám u čtení knihy. Ovšem člověk s praktickým a přímočarým uvažováním tyto věci postrádá. ale to není můj problém. A z pocitů z něj superhrdinu nedělám, prostě už nevíš co by tak na mě nechceš nechat jedinou nitku suchou. Co to má zde dělat? hm, že třeba diskutujeme o mojí oblíbené postavě, ke které chovám nějaké city, jako třeba ty ke Kylovi? Jestli ti to tak přijde, jak jsi psal, tak to už je tvůj problém, já ti do hlavy nevidím - nebo jsem se holt blbě vyjádřila.

Podceňuješ, to jsem zmínila o příspěvek výš, ale když to potřebuješ vědět znovu, proč by ne, ráda zopakuji a rozšířím. děláš z něj zbytečně nulu. Připouštím že nebyl nejlepší, ale rozhodně si nezaslouží aby o něm někdo psal jako o ubožákovi co nic nedokázal a pak se nechal hloupě zabít. Jako o někom, kdo zcela zapadl, nikdo ho nezná a nikdo o něm neví. Ač se ti může jevit jako tupý, rozhodně nebyl neschopný. Ale to až si o něm zjistíš víc, než jen z článků na netu, tak můžeme pokračovat v debatě.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Darth_Maul
- tady je ten článek, někde doma mám detailnějí "esej" tuším že od Shade (taková slečna co neoficiálně přeložila DM -saboter, Dm- lovec ze stínů - tu esej pak někde přednášela na Festivalu fantazie) ta se mi ted nechce hledat...kdybys měl tu potřebu, můžeš si to vygooglit pokud to ještě bude na netu, ale to než překlad spíš byl popis maulova života jak to viděla ta shade.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 03:21

Darth Eternal Hatred napsal:
No, nevím kdy jsem z něj hrdinu dělala, já z něj dělám tragickou postavu lol! máš vlčí mlhu nebo sis něco někde špatně vyložil. Zdá se mi vyjímečný ale není - to přeci píšu, ale asi jsem se nevyjadřila dostatečně čitelně a polopaticky, aby to pochopil i ten, co přes oči nevidí.Jde o uhel pohledu! Ale v rámci svých omezených možností toho udělal dost.
Já si z nikoho příklad brát nepotřebuji - svět nikdy nespasím ale ani nezničím, ty snad ano? Můžeme se zmoci maximálně na něco "skromnějšího", ale ráda si počkám až něco zajímavého uděláš. Třeba něco hezkého přeložíš nebo napíšeš Wink

Stále z něj děláš něco extra a to stylem, že je to všeobecně daná a neměná věc... A kdokoli napíše opak, hned se bráníš a o5 způsobem, jako by tvůj a jen tvůj názor byl ten zprávný! Ale není. Skutečně se tak nevyjadřuješ, páč pokud by to tak nebylo, asi bych se s Tebou teď nedohadoval... To že si z nikoho příklad nebereš je tvoje věc - já se tomu třeba nebráním. Jak sem psal, hrdinové tu od toho jsou a není nic pšatného uznávat hrdinu, kterej zachrání to či ono. Jinak nejsem prorok, abych věděl, co v budoucnu udělá či ne a to ty taky nevíš - je možný, že někdo z nás udělá něco významného, co může ovlivnit třeba i celej svět? NEMŮŽEŠ říci, že to tak není, ani že to tak je - budounost je nejistá, ale každý člověk v sobě má dost díly na to, aby svět změnil, pokud bude mít příležitost a sám bude chtít...

A pokud vím, Maul zase tak omezné možnosti neměl, ostatně na pouhopouhé zabití Palpatina měl x a y možností. V rámci omezených možností toho vykonal hodně? Co teda vykonal? Já myslím, že dělal jen to, co dělal každej řadovej SIth na jeho místě - jen slepě poslouchal, nic víc! Neměl ani žaludek na to se vzepřít... Pokud tohle na něm obdivuješ, potom to je docela zlé...


Darth Eternal Hatred napsal:
Pocity - ano, záleží mi i na pocitech, protože tuto postavu mám ráda. vesměs se ale jedná o moje "pocity" k němu a jaké mám u čtení knihy. Ovšem člověk s praktickým a přímočarým uvažováním tyto věci postrádá. ale to není můj problém. A z pocitů z něj superhrdinu nedělám, prostě už nevíš co by tak na mě nechceš nechat jedinou nitku suchou. Co to má zde dělat? hm, že třeba diskutujeme o mojí oblíbené postavě, ke které chovám nějaké city, jako třeba ty ke Kylovi? Jestli ti to tak přijde, jak jsi psal, tak to už je tvůj problém, já ti do hlavy nevidím - nebo jsem se holt blbě vyjádřila.

I mě záleží na pocitech, ale jaké měl ten tvůj Maul pocity? Skoro žádné - byla to jen loutka Palpatina... Tvé pocity k němu mě nezajímají, spíše mě zajímají pocity postav a u Maula není pomalu o čem psát - jen to, co do něj Palpatine nabouchal a ze svého rozumu mu nic moc nezbylo... Jinak by asi dávno něco udělal. Ale on nebyl ani s to poznat, že je pouhopouhým pěšákem, loutkou, nic víc... To aji někteří ARC Troopeři s naprogramovaným chováním byli schopní se vzepřít rozkazu 66, protože se jim to prostě nelíbilo a nesouhlasili s tím...

Jinak opakuju, tvoje ódy na Maula mě ani tolik nezajímají, leda by byly objektivní, ale to nejsou... To si klidně pěj v tej svojí tvorbě, ale tady ozkus být někdy objektivní a nepsat jen ty zamilovaný nesmysly o Zebracích a Maulovy a podobný pindy... Potom se opravdu nemůžeš divit, že Tě s tím někdo pošle do háje i s nějakým Maulem...


Darth Eternal Hatred napsal:
Podceňuješ, to jsem zmínila o příspěvek výš, ale když to potřebuješ vědět znovu, proč by ne, ráda zopakuji a rozšířím. děláš z něj zbytečně nulu. Připouštím že nebyl nejlepší, ale rozhodně si nezaslouží aby o něm někdo psal jako o ubožákovi co nic nedokázal a pak se nechal hloupě zabít. Jako o někom, kdo zcela zapadl, nikdo ho nezná a nikdo o něm neví. Ač se ti může jevit jako tupý, rozhodně nebyl neschopný. Ale to až si o něm zjistíš víc, než jen z článků na netu, tak můžeme pokračovat v debatě.

To že to řikáš ty ještě neznamená, že ho fakticky neprávem podceňuju! To ty se stále bráníš faktům, že nic extra nedokázal a že se nechal zabít ajko ten největší moula pod sluncem! Neřikám že nebyl neschopný, ale nebyl ani kdo ví jak schopný a stejně jako on bylo hafo dalších a kdybych je měl porovnat, zkončí jako doela průměrnej Sith - kdyby byl v něčem opravdu tak vyjímečný, jak si ty myslíš, určitě byh ho za to vychválil a nebral mu to, ale on v ničem nevyniká - Tobě se zdá, že o něm mluvíme jako o nule, ale to se Ti jen zdá proto, že je to tvůj "milášek" a nejsi schopna to vidět tak, jako my...


Darth Eternal Hatred napsal:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Darth_Maul
- tady je ten článek, někde doma mám detailnějí "esej" tuším že od Shade (taková slečna co neoficiálně přeložila DM -saboter, Dm- lovec ze stínů - tu esej pak někde přednášela na Festivalu fantazie) ta se mi ted nechce hledat...kdybys měl tu potřebu, můžeš si to vygooglit pokud to ještě bude na netu, ale to než překlad spíš byl popis maulova života jak to viděla ta shade.

Nechtěj mě rozesmát - tenhle pidi midi článek není ani z poloviny tolik, co je na wookieepedii! To si dej tu práci a hoď sem tu tvoji ódu či co to je, ať se poučím z něčeho, co sem ještě neviděl, ano? Tu esej či co... Jinak to v podstatě může bejt to samé co ty - nechci nějakej článek podle někoho, ale fakta! Klidně i fakta o pocitech, ale jeho pocitech a né pocitech nějakých zamilovaných holek, ano?
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 12:18

No ted si se ale opravdu ukázal Wink myslela jsem si to o tobě hnedka od začátku - sebestředný nepřístupný novým názorům a "já mám vždy pravdu". s takovým člověkem jako ty se blbě diskutuje, dokola omíláš to samé a myslíš si, že všichni kolem tebe jsou hloupí, neobjektivní atd. myslíš že si z tebe sednu na zadek a procitnu? promin, ale tady je skutečný svět!

No a co tak mám maula ráda. Je to snad tvůj problém? Myslím, že ti do toho nic není a psát si mohu, co chci a kam chci. ne? Nerozmluvíš mi ho a ani se o to nesnaž Wink no a co tak není dokonalý,já si to uvědomuju - tady zřejmě podcenuješ mou inteligenci, ale z toho si nic nedělám, protože ty si myslíš že každý jiný člověk má inteligenci prvoka.
"Do háje"jsi mě poslal zatím jen ty, co o nečem taky svědčí, že?

Ten článek od shade sem ted nedám, mám ho doma a jesli po něm tak toužíš, doporučuju www.google.com to snad znáš, ne?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Darth Maul - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darth Maul
Návrat nahoru 
Strana 13 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Darth Maul = Darth Revan
» Darh Maul
» Darth Nihilus
» Darth Jadus
» Darth Vader (Anakin Skywalker)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: