OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Maul

Goto down 
+56
Gryfin
Vojta
Pavel501st
metalomaniak
Juan111
simca-anakin
Jacen Solo
Anakin solo
Vegi
Cross
ScorpiO
Daniel Beneš
Elinor Yall
oryl
Esme du Feu
Prophet
Darth Vedrem
Orita-kill
Vikinger
Jakkob Killer
Jaldithas
Darth_Radim
Kiaayla
pitris
Mandalorian
Muuurgh
revan
elinor
Wrait
Padme von Kell
Gralen
Rocko
William
carbon
Lance Stone
Darth Eternal Hatred
Darth Anyt
Ruplikon
Xavier
Pahnrak
Darth Gryat
Checkman
Shred Naki
Darth Jojo
Cody
darth t-error
Horox
vooj-tae
An-Drew Deer
Derk Yall
atat
Delta-38
Cynamon
Darth Assmondeus
Potan von Kell
Koubi10
60 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
AutorZpráva
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeThu Jan 26 2012, 22:00

pro mě pokud ta kniha nevyjde v češtině nebo se neobjeví překlad, tak jako by neexistovala Very Happy zkrátka bych si moc nepočetla. Tý jo... jsem zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeThu Jan 26 2012, 22:24

Ja si myslim, ze nejaky ego mel.. TAkhle, vuci Sidovi ho nemel, ale rekla bych, ze vuci ostatnim ano..
V ep. I mi totiz fakt prijde, ze je pysnej na to ze je sithskej ucednik, nebo Siduv, nevim presne jak to popsat no Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeFri Jan 27 2012, 15:21

Dobra tak takhle, mel uznani pro sve schopnosti, Mel skvely bojovy trenink a byl si toho vedom. Cili dost dobre si mohl verit, ze nejake dva Jedie da, to jo. Nicmene, nemel zadnou iniciativu, zadni vnitrni plamen, mel jen svojeho mistra a touhu mu slouzit.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeFri Jan 27 2012, 15:47

myslim ze o to se tu nikdo nehada Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28 2012, 14:30

ScorpiO napsal:
ne, kdyby mel ego, tak se chova jako Sith, a planuje, jak porazit a zabit sveho istra, aby ho nahradil. On Jedie zabijel jen proto, aby se zavdecil svemu milovanemu mistrovi, ktery byl pro nej vsim. To podle me neni ego.

Maulova sacrifice byla formou vážně míněného, u sithů normálního pokusu sejmout mistra. Co si vybavuju, Sid nějakou dobu předstíral oslabení a čekal, co na to učedník. Maul zareagoval sithsky.
(na druhou stranu, píšu o informaci, kterou jsem potkala před nějakou dobou myslím na wookii, nemám to z primárního zdroje, takže mohlo dojít k zkreslení)
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeSat Jan 28 2012, 15:24

no to bylo tehdy kdyz ho poslal sid na tu "okrajovou" planetu, kde mel po sedm dni bojovat s droidy a prezit, to dokazal a tim mel prokazat svou zaverecnou zkousku. Nicmene, Sid ho komfrontoval a rekl mu, ze je nehodny Sithskeho uceni a ze zatim za jeho zady trenoval jineho ucednika, To maula nasralo a zautocil na Sida kousl ho do ucha (s uchem si ted nejsem jisty, ale myslim, ze to ucho bylo, kazdopadne, sida pokousal) Na to ho Sid velmi snadno zneskodnil, a povedel mu, ze testem prosel. Jj uznavam, tady se zachoval, jak se zachovat mel, nicmene i toto byl jen pouhy Siduv plan, jak si Maula omotat kolem prstu. Zadneho jineho ucednika nemel a jedine po cem touzil bylo to, aby mu byl Maul jeste vice podrizeny a aby si ho (lidove receno) omotal kolem prstu. V tomto uspel dokonale....
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeMon Feb 13 2012, 20:00

hele, už jste někdo četl tu novou knihu Hněv Darth Maula? já jsem čuměla na wiki a tam se psalo o jeho mámě, a ona byla normální člověk, pokud jsem to dobře pochopila?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeMon Feb 13 2012, 21:38

není to niejaká fanúšikovská tvorba? ešte som nepočul aby žabrak mohol splodiť potomka s človekom.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 13:44

tak, konečně jsem pochopila, proč byl maul jenom zbraň a né skutečný sith... maulova maminka ho vnutila sidovi a ten nevěděl co s ním, tak se domluvil se svým mistrem a ten mu řekl, aby z něj cvičil jen vraha ale né právoplatného sitha.... a nakonec se dovíme, že se plageius se opil a spadl ze schodů a né že ho palpy zabil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 15:03

no nahodou presne tohle vysvetluje Maulovu osobnost a jeho touhu slouzit. Ihned po jeho smrti si Palpi uvědomil, že jeho novy učednik by měl byt Dooku, kery se přiznal, že si zahrava s Temnou stranou mno a Palpi si hned řekl, že u něj to nebude tak snadne, že jemu musi prozradit všechny Sithské vědomosti, protože on by se s ničim menším nespokojil. Navic Mauluv trenink nebyl tak uplne Plagueisuv napad. Resp. oni potrebovali nekoho, kdo by za ne delal "spinavou" praci, kerou az doposud delal Palpatine - jakozto ucednik, ale protoze uz se stal slavnym a v politice vlivnym muzem, hrozilo, ze by ho nekdo poznal. Tak Plagueis navrhl, ať si najde nějakeho assassina. Palpi už před tim dostal na Dathomiru od Nightsister jejiho syna, protoze ona nechtela, aby se z nej stal Nightbrother (kterym uz vlastne byl, protoze uz mel cele telo potetovane) takze Palpi navrhl, ze pouzije tohoto maleho Maula a to taky delal, Behem celeho Maulova zivota mu Palpi nerekl o tom, ze sam ma vlastniho mistra, a že Maul neni a nikdy nebude ten, kdo by mel sveho mistra nahradit a jednou se sam stat Sithem.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 15:24

A to je v ty knizce o ktery DEH mluvila?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 15:45

takže, on si maula vzal od nightsister jen tak? Když teda až potom mu mistr řekl aby si našel poskoka?
A s tím tetováním mi to pořád neleze do hlavy. Potetovali ho jako miminko, jenže jak člověk, roste tak se kůže napíná a mění, takže ve 22 by měl mít jenom nějaké rozmazané skvrny. Ale otázkou je jak to je u jeho rasy (poloviční zabrak?) nebo jestli mu palpy tetování nějak neupravoval.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 16:00

to co sem psal je z knihy Darth Plagueis. A jj s tim tetovanim je to blbe. Puvodne to totis bylo v kanonu tak, ze to tetovani je Sithske, a ze mu ho udelal Palpi, kdyz uz byl "velky" no CW to zmenily.....

btw ta matka mu Maula dala proto, ze nechtela, aby se stal Talzinym otrokem, aby aspon jeden z jejich tri synu byl "svobodny"
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 16:05

tak to se tý pani skutečně povedlo na jedničku.
A takže jak vlastně sida našla, to dala dítě prvnímu koho potkala nebo se nějak přátelili a on jí sliboval, že se o dítě postará?

o tom tetování vím. Právě že to změnili, no a když ho potetovali v dětství, měl by mít v dospělosti tetování uplně zdeformovaný
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 16:08

Co my vime, treba to tetovani nefunguje stejne jako v nasem svete Laughing
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 16:45

no ona z nej nejak vycitila temnotu ale hlavne jeho obleceni ji prozradilo, ze Palpi nema hluboko do kapsy a tak ho prosila at si ho veme. Palpi nechtel ale nakonec souhlasil a dal maulika na Mustafar, kde se o nej starali droidici a vychovavali ho v Palpiho nepritomnosti
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 17:23

žádný dramatický únos a vyvraždění vesnice, skutečnost je vždy mnohem prozaičtější Very Happy jo to s těma droidama vim... tak jako, když Kycina věděla, že má sid co do činění s temnotou, stejně mu děcko dala Very Happy no možná se víc bála Talzin... jaký jsou pak její osudy, setkala se někdy se synem nebo jí talzin zabila, nebo se to neví?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 18:25

pokud vim, tak se to nevi,

navic je tu toto, jako sith mohl byt maul svobodny mocny a neporazitelny. Kdyby zustal doma, byl by jen otrok, kery musel bojovat se svymi druhy, slouzit a oprcavat svoje panicky a nakonec se nechat zabit pro nejakou picovinku...takhle mel budoucnost alespon nejakou
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 18:27

to je pravda.
No, docela si přeju být Nightsister Very Happy Jsem zvědavá na maula v tcw.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 19:05

a vis ze me to ani neprepkvapuje (ze by si chtela byt nightsister) Razz

Ja spis nechapu, ze v Darth Plagueis, se jasne pise, ze kdyz Sidius vrazdil sveho mistra, ucitil zachvev Sily. Pozdeji zjistil, ze to citil smrt Maula....Jaktoze citil jeho smrt, kdyz to mel prezit? Jak je to mozne, kdyz v CW se ma objevit puvodni maul s novyma nohama????
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 19:08

a už se ví, jak přežil? kdo ho oživil? Mohl umřít, ale pak ho oživili, třeba jeho máma nebo Talzin Very Happy no anebo ten člověk knihu napsal ještě před tím, než se ustanovilo, že maul přežije. Anebo přizabití, teda rozpůlení, taky udělá velký záchvěv Síly.. já nevím, totéž máš jako že proč se mu tetování nedeformovalo Very Happy

jo a ještě k tomu tetování, to je náhoda, že ty sithové jak má Krayt, vypadají jako všemožné verze Maula? nebo dathomirské tetování vychází ze sithského?

pane jo, já coby nightsister, to bych si ve vesnici zabraků přistavěla barák a nevytáhla od tamtud paty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 21:09

Deh a to z akého dôvodu, by si z toho baráku nevišla. žeby je dôvod xxx?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 21:15

No, spíš si myslím, že ty zabraci umí skvěle vařit. Tak bych se cpala a cpala až bych neprošla dveřma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 21:25

tak sem si procital wookinu a uz je tam info z Wrath of Darth Maul......
Spoiler:
.....Da se na to vubec neco rict????
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitimeTue Feb 14 2012, 21:32

tak, spousty důležitých věcí tam chybí, třeba jako jak se dostal do tý jeskyně a kde sakra sehnal ten implantát, jak se o něm Talzin dověděla a mrtě dalších... zní mi to i v celku jako docela slušná konina, to i Planá Růže vyzněla realističtěji Very Happy ted si dělám legraci, ale vážně, jsem zvědavá jak to zaonačej s jeho přežitím.. jako jestli se do tý jeskyně teleportoval nebo tak něco Very Happy

hm a pokud jsem to pochopila dobře, tak v tý knize bude popisovaný jeho život od Naboo až po dobu, kdy ho našel Opress? nebo tam bude i to co bude v TCW?
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Darth Maul - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Maul   Darth Maul - Stránka 21 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darth Maul
Návrat nahoru 
Strana 21 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Darth Maul = Darth Revan
» Darh Maul
» Darth Nihilus
» Darth Jadus
» Darth Vader (Anakin Skywalker)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: