OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pomoc se spuštěním

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeSun Aug 05 2012, 12:15

Nazdar, mám problém se spuštěním hry KOTOR, když se jí pokusím zapnout, vyskočí mi tabulka , co mi na počítači odpovídá a co ne. Nesedí mi OpenGL 1.4, (nemám žádné OpenGL ) , u procesoru mám také failed. ( Mám Vistu, požadováno 98,ME,2000,XP) dálší problém mám s grafickou kartou, mám Nvidia GeForce 6100, u ní mám psáno warning. Když hru zkusím spustit, ihned spadne. Kde bych mohl stáhnout OpenGL1.4, a co s tím procesorem??? Dík za odpovědi
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeMon Aug 06 2012, 10:28

u grafiky, mozna bych zkusila novy ovladace.. A co mas za procesor, ze ti to pise chybu?
Splnuje ti vubec pc sestava hardwarovy naroky hry? Ted netusim, jaky jsou, ale kdyz to zadas do googlu, urcite to najdes.. mozna bych tam dala i to openGL.. Wink
Jinak ja mela u grafiky cervenej puntik a hru sem spustila, bylo to tim, ze sem mela grafiku novejsi, nez hra, tudiz ji to nepoznalo..
A myslim, ze tohle klidne muzes priste hodit sem
a ne tu zbytecne zakladat dalsi topic..
az bude problem vyresen, tak to tam presunu, zatim to tu necham, abys to nehledal..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
czmajkl
Moff
Moff
czmajkl


Poeet p?íspivku : 197
Age : 27
Registration date : 22. 07. 12

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeTue Aug 07 2012, 00:00

Návrat nahoru Goto down
http://www.chucknorris.com/
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeWed Nov 28 2012, 20:55

Dík oběma.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeWed Nov 28 2012, 22:00

S integrovanou grafinkou nForce ti moc vecí nepojede. Drtivá většina her nepodporuje dané chipsety. Co jsem koukal jediné stále podporované karty s označením 6100 jsou z nForce serie tz integrované tj. na hraní her absolutně nevhodné a neurčené.
Jak poznám normální a integrovanou grafickou kartu?
Jednoduše integrovaná grafická karta ma slot pro monitor u ostatních výstupů z motherboardu (kde se dává LAN plug, USB nebo PS)
Stand alone karta je pro změnu usazena ve slotu, takže přípojky jsou kompletně oddělené.

Příklad:
Spoiler:
Tohle je zadek PC který má pouze integrovanou grafickou kartu a dole ve slotech má síťovou kartu. Kdyby byla ve slotech i grafická karta tak tam je některá nebo všechny dnes standartní přípojky DVI, VGA nebo HDMI.

_________________
Pomoc se spuštěním 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeFri Nov 30 2012, 10:52

uprimne, kdyz sem rozjela kotor na integrovany grafice od intelu, tusim 950, tak na tyhle by to melo jet taky ne? Sice sem musela zakazat veskery veci jako trava a tak, ale jelo to, dokonce i na dantooine a v podmesti tarisu, kde je ta trava..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeFri Nov 30 2012, 18:26

Tyhle roztomilé věcičky kterým se říká integrovaná "grafika" jsou strašně osekané, zvláště ty z doby kdy to začalo (cca 08). To žes to spustila je malý zázrak. Nemluvě o tom, že intel má jiné ovladače než Nvidia

_________________
Pomoc se spuštěním 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitimeMon Dec 03 2012, 09:41

No, bylo to na ted uz asi 6 let starym notasu a ani se to nesekalo Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc se spuštěním Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se spuštěním   Pomoc se spuštěním Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc se spuštěním
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
» pomoc v KotORu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: