OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové epizody?

Goto down 
+43
Scipio
Oliver
Jek Porkins
Hyger3
janjanjanx
darth t-error
Vikinger
Cpt.Rak1445
Gregor
Aayla Secura
Renus
HellDarkness
Thrawn
Pavel501st
BazziTroll
Potan von Kell
Cross
Shred Naki
Mandalorian
Terry12
werticalx
Xavier
Dumbass984
Vojta
Satori
Lady Vadra
Monkeyskunk
Padme von Kell
Elinor Yall
Johny Czech
William
Darth Anyt
Syntax
Darth_Radim
Vegi
Darth Loki
Lance Stone
ScorpiO
Aggofan
Kulibrach
czmajkl
Derk Yall
Darth Eternal Hatred
47 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSat Nov 30 2013, 19:34

Něco s Walt Disney ne?
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSat Nov 30 2013, 20:08

No coment Some Serious Shit 
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 18:44

Proč bez komentáře jsi mi to sám říkal Smile Suspect 
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 18:46

Zase si něco skomolil, nebudu se dále k tomu vyjadřovat........Some Serious Shit Some Serious Shit 
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 20:04

STOP OT!!!
Tohle je seriozni forum tak uz prosim beze spamu.

To Secura: no vždyť jo, Disney koupili práva na SW od Lucase, proto taky budou delat ten film oni.
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 11:12

Aha, ok díky za vysvětlení Smile Já a Jek si "rveme vlasy" Na tomto foru se asi moc nemusíme... To samé s Gregorem. Doufám že 7 E bude dobrá Smile
Návrat nahoru Goto down
Gregor
Temný Jedi
Temný Jedi
Gregor


Poeet p?íspivku : 127
Age : 25
Vyznamenání : Separastický sympatizant
Registration date : 20. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 21:05

Já bych si přál, aby byla, ale podle mého názoru to Disney zesloní... Crying or Very sad 
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 22:07

nu, dobra bude...
ted jen co si o tom budou myslet fanousci
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Cpt.Rak1445
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi



Poeet p?íspivku : 100
Age : 26
Registration date : 10. 02. 14

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Feb 10 2014, 17:54

Je už známé datum premiéry, nebo celkově, jsou k dispozici nějaké novinky?
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 19:45

Zacinaj natacet v kvetnu, ep. VII se bude odehravat 30 let po ep. VI...

http://www.theforce.net/story/front/Its_Official_Star_Wars_Episode_VII_Rolls_Cameras_May_2014_157059.asp
Návrat nahoru Goto down
Cpt.Rak1445
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi



Poeet p?íspivku : 100
Age : 26
Registration date : 10. 02. 14

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 19 2014, 20:29

"star a trio of new young leads"  Suspect 

Jarjar na třetí Very Happy

Nezbývá než si počkat a uvidíme..
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeFri Mar 21 2014, 07:15

Líbí se mi, že chtějí více reálných kulis a to že natáčení začíná v británii je výzva pro zdejší maniakální fanoušky  Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
darth t-error
High Jedi General
High Jedi General
darth t-error


Poeet p?íspivku : 1386
Age : 30
Registration date : 05. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSat Apr 05 2014, 23:01

Ahoj kluci a holky, po milionech letech jsem se vrátil mrknout na starý dobrý fórum a tato debata mě velmi zaujala. Tak jsem se rozhodl taky přijít se svou troškou do mlýna. Osobně si nemyslím, že to bude nějak zlé. A jaké jsou mé argumenty? No zaprvé se tady hodně řeší disney a jak je hrozné, a točí jen sračky typu Hannah Smotaná. Tady si musíte uvědomit jednu věc. Disney je mašina na peníze, o nic jiného jim v současné (a trošku v tomhle ohledu smutné) době nejde. Díky tomu má disney jednoduchou politiku, házet psovi takovou kost jaká mu chutná aby přišel zase, to platí pro všechny jejich filmy seriály apod. Ty co jsou stupidní jsou stupidní protože je disney točí pro pitomé americké děcka, kterých je tam jak máku a maminka a papínek jim cokoliv koupí a zaplatí. Prostě zaměřilo cílové publikum a dalo jim přesně to co chce. Teď když to vezmu z pohledu star wars tak je to jen dobře. Star wars byl vůbec první kult pokud to tak mohu říci a jeho základem a taky motorem (i finančním) byli fanoušci. A to stálí fanoušci, ti praví starwarsáci. Takže pokud disney za něco zaplatí 4 miliardy dolarů a plánuje já nevím kolik her, filmů, knížek koncertů, seriálů a co já vím ještě, tak určitě nebude riskovat, že si hned u prvního filmu odradí ten starwarsácký motor v podobě skalních fanoušků. Druhým důkazem by mohl být sám Abrams, který nejen píše ale i točí nové SW. Osobně jsem nikdy dřív nesledoval star trek a ani nic od abramse, ale čistě náhodou jsem s k obou dostal v podobě nových star treků a z těch jsem byl nadšený, a co víc, po prohledání příslušných webu jsem zjistil, že i treckiees byli nadšeni, jak to krásně nově vyvedl a přitom nezesral kanon (kdo viděli tak ví- vypomohl si parádní kličkou, když Spocka poslal černou dírou do paralelní minulosti, čímž nezmrvil kánon a zároveň si udělal skvělej velkej rybník na filmové čabrání).Takže krása, a co víc? Sám Abrams je obrovský SW fanda, sám to vždy tvrdil a mnozí skalní treckiees tvrdí, že se to otisklo i do nových star trecků, takže můžeme čekat, že si dá záležet. Osobně věřím, že si vymyslí kličku i pro to naše sw univerzum, aby byli všichni spokojeni. Další bod. Hudba. Pokud se přislíbil Johny, tak je to skvělé a pro mě jako fanouška star wars hudby a vážné hudby obecně to je poloviční úspěch filmu. Už se těším až další generaci dětí vytvoří jejich Soundtrack of childhood, jak to řikají v JÚ.ES.EJ. Původní herci zde budou všichni tři, k čemuž mám neutrální postoj, bude hezké je zas vidět, ale stejně nevěřím že budou mít velkou roli. No a na závěr k novým filmům všeobecně. Jsou tací kteří tvrdí, že to jen zkazí staré dobré star wars.... nesouhlasím, tohle se říkalo a vlastně se to říká i teď o epizodě I,II,III. Jak je to zdaleka horší... apod. To není otázka kvality filmu, ale toho jaké pouto si k němu uděláte, je jasné že děti co hltaly starou trilogii, nebudou jakožto dospělí nadšení z nové, to je jako by jim někdo šlapal na dětské hrdiny. Ale já osobně vyrostl v době kdy začala epizoda I. a dodneška je to moje nejoblíběnější epizoda, protože si u ní vzpomenu jak jsme ji s klukama v lese napodobovali neustálým mečováním. Samozřejmě mě to pak dotáhlo ke starým dílům a i ty miluji, ale už to nebyla ta jiskra v oku dítěte, co by mi rozbušila srdce. A to se stane s novou sérií, zase rozsvítí jiskru mladý generaci a vytvoří jejich dětské hrdiny, ke kterým se budou nenápadně a tajně upínat i jako dospělí.

Všem co to četli až dokonce děkuji za pozornost a za prostor pro názor. I když jsem na tomhle fóru už roky nefiguroval, občas sem zajdu a pročítám co se kolem mého oblíbeného světa děje, a za takovou možnost vám děkuji. :-)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:06

Hm, ja bych tak optimisticka nebyla, protoze kdyz se zamyslis, tak to, ze Disney je tovarna na prachy, je mozna spis ku skode, protoze budou chtit, aby se to zalibilo co nejvetsimu poctu lidi, takze tam urcite strci i nejaky kraviny, co do SW nepatri Sad
Jinak ep. I-III sice byly natoceny pozdeji, ale ten pribeh byl nejak danej, aspon ta zakladni linka, uz tim, ze co bylo po nich, uz bylo davno natoceny.. Ted je spousta EU veci, ale ne ve filmu a tezko rict, jak velkou si s tim budou delat hlavu, kdyz se clovek podiva na TCW, tak je logicky, ze z toho ma velkej strach, ne ze by za nej mohl Disney, ale je tam videt nejakej pristup ke stavajicim vecem, takze tezko rict, zda ho napodobi a nebo ne...
A k novym Star Trekum, mam pocit, ze spousta skalnich trekaru je prave moc nemusi, ale mozna se neco od prvniho novyho ST zmenilo, to nevim. Kazdopadne fakt bych nerada, aby v SW vznikla takovahle alternativni realita... U ST mi to nevadi, tam to az tolik nezeru Smile I kdyz osobne mi taky prijde divny koukat na novy filmy a na Kirka kdyz si vzpomenu, ze sem koukala na toho staryho a ma to byt jedna a ta sama postava..
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:09

tak alternativa by byla asi to nejmensi zlo...
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:25

to prave nevim, protoze uz vidim ty debily, co budou rikat, ze ta stara linka neplati a plati jen nova... bych se asi vztekla...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:35

pokud to bude alternativa, budem si "moci" jet podle svyho...
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:36

To sice jo, ale nemam nervy na ty co budou puvodni pribehy ignorovat a hadat se o tom  Laughing 
takze radsi at vymyslej neco smysluplnyho hodiciho se do stavajiciho canonu Wink
Návrat nahoru Goto down
janjanjanx
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 14
Age : 31
Registration date : 18. 06. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:38

No nemyslim si, ze maji duvod delat to jen jako alternativu, to zadne prachy navic neprinese, naopak budou chtit, aby bylo okolo novych epizod co nejvic novych knih a vzajemne se tak knihy a filmy (a mozna i hry) podporovaly a propagovaly.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:48

no, udelaji si odbocku a "nechaji" stavajici veci byt
a pojedou si v tom novym a dle svyho
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
darth t-error
High Jedi General
High Jedi General
darth t-error


Poeet p?íspivku : 1386
Age : 30
Registration date : 05. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 00:58

Jen bych rad doplnil, že jsem v žádném případě nemyslel, že i ve star wars budou dělat nějakou časoprostorovou alternativu, když se nad tím zamyslíte tak to ani moc nezapadá do fyziky tohoto universa, jen jsem tím chtěl říct, že když to šikovně nějak vymyslel jednou, mohl by to i šikovně naroubovat teď, samozřejmě jiným způsobem, který si momentálně opravdu nedovedu představit. S tím proti argumentem, že to bude chtít nalákat všeobecnější publikum, možná částečně souhlasím, ale tady to jsou jen spekulace. Na druhou stranu, udržet v pozornosti spíše menší kroužek ale po razantně dlouho dobu by se jim asi vyplatilo více, přece jen 4 miliardy ty filmy asi dohromady nedají, ale dlouhodobé "vycucávání fandů" by jim vydělat mohlo, ostatně od roku 77 už to mají odzkoušeno. A lidi se toho stále drží. A mimochodem s tím, že je na dnešní filmografii něco špatně (tím že jdou jen po penězích) je opravdu hodně pravdy. Vždyť se podívejme jak to funguje, cokoliv vydělá má automaticky 3 a více dílu, a pokud něco vydělávalo v minulosti tak to oživují jak na běžícím pásu, přesto, že jsou to většinou propadáky. Tak snad to nebude případ star wars. No každopádně i přesto, že jsem ateista věřím, že modlitby od sw fanoušků budou tak silné, že je zkrátka musí někdo slyšet :-D
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 01:04

Ja to taky myslela jako priklad, ze ani tak se to nemusi skalnim fandum libit.. A ja se za skalniho fandu SW povazuju  Very Happy 
A propos, prijde mi ze dneska se na budoucnost moc nemysli, co ti vydela prachy ted, tak to bude... A o TCW si vetsina SW fandu taky mysli svoje, ale u decek to treba funguje...
Návrat nahoru Goto down
janjanjanx
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 14
Age : 31
Registration date : 18. 06. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 01:10

No kdyby to nejak chytre vyresili, bylo by to super, ale jak jsem psal, nevim v cem by to pro ne bylo vyhodne. Budou chtit soustredit praci autoru kolem novych epizod. Takze to asi utne Legacy of the Force.
Kazdopadne si lidi musi uvedomit, ze SW zije v jejich hlavach a zadny Disney jim ho nevezme. Bohuzel Disney na druhou stranu muze vzit autorum moznost nechat se zaplatit za napsani SW knihy (diky dementnimu copyrightu...). Jedine za co se (taky jako ateista Very Happy) modlim je, aby zachovali alespon 0-25 ABY, mam to obdobi hodne rad, a bylo by hezke videt jeste nejake knihy, ktere na nem zakladaji. Jestli znekanonizuji Vongy, vubec mi to vadit nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
darth t-error
High Jedi General
High Jedi General
darth t-error


Poeet p?íspivku : 1386
Age : 30
Registration date : 05. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 01:11

No o TCW si svoje také myslím, akorát nevím jestli se jako fanda nemám stydět. :-D já je mám docela rád a zrovna teď jsem skoukl skoro celou 6 sérii :-D. Ale než se do mne pustíte rád bych pár věcí dodal. Zaprvé nikdy jsem nebyl velký fanda do literatury sw z období klonových válek (kromě RC samozřejmě), takže u mě odpadá naštvanost z pokažení canonu. A za druhé koukám na ně jen kvůli clonům. Pokud v nějaké epizodě nejsou, tak hned vypínám, ale jinak je tam žeru :-D.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Apr 06 2014, 01:11

a co fellovo imperium?
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Nové epizody? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové epizody?
Návrat nahoru 
Strana 10 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VII: Síla se probouzí-
Přejdi na: