OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové epizody?

Goto down 
+43
Scipio
Oliver
Jek Porkins
Hyger3
janjanjanx
darth t-error
Vikinger
Cpt.Rak1445
Gregor
Aayla Secura
Renus
HellDarkness
Thrawn
Pavel501st
BazziTroll
Potan von Kell
Cross
Shred Naki
Mandalorian
Terry12
werticalx
Xavier
Dumbass984
Vojta
Satori
Lady Vadra
Monkeyskunk
Padme von Kell
Elinor Yall
Johny Czech
William
Darth Anyt
Syntax
Darth_Radim
Vegi
Darth Loki
Lance Stone
ScorpiO
Aggofan
Kulibrach
czmajkl
Derk Yall
Darth Eternal Hatred
47 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeThu May 14 2015, 17:31

Tak v jiném rozhovoru říkal, že má příběh připravený, a taky to, že bude konec světa Laughing .
Nicméně jeho nelze brát vážně, kdyby jim to chtěl prodat s tím, že nesmějí zasahovat do doby po poslední epizodě, asi by to neklaplo. silent
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeTue Oct 20 2015, 09:06

Uz jste videli novy trailer?



Diky nemu jsem jeste vic zvedava, co se tam vlastne bude dit.. Ale zarazi me jedna vec, to vypada, ze Jediove, Sithove a vubec Sila se snad stalo vse jen legendou, ktery nikdo neveri..
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeTue Oct 20 2015, 14:30

Trailer mě nenadchl, za mě slabší průměr. Neříkám, že měl prozradit děj, ale je to takové nijaké. S Jedi a Sithy to vidím jasně - tahle epizoda bude rozlučkou pro Hana ( Crying or Very sad ), záporáky budou Knights of Re(va)n, ale Sithové budou určitě v pozadí, jak to ve Star Wars bývá. Pokud Luke nedokázal za třicet let obnovit řád Jediů, je to jeho selhání. Ale možná to galaxie nechtěla, kdo ví.
Jinak Nová republika a zůstatek impů se Starkiller Base (další Death Star Very Happy ), to už tady bylo, takže jejich kasání, jak budou mít vlastní děj odlišný od EU, jim nežeru.
Ale do kina na to nejdu, můj bojkot stále trvá. Uchýlím se k temné straně, mým letošním vrcholem byl Mad Max a SW to nezmění. A Boeyga mi není sympatický. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Kulibrach
High Jedi General
High Jedi General
Kulibrach


Poeet p?íspivku : 493
Age : 30
Vyznamenání : za spolikání tepelných detonátorů
Registration date : 29. 10. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeWed Oct 21 2015, 11:50

Musím říci,  že mě ten první teaser okouzlil vice. Naneštěstí jsem si nějak zafixoval dění z Jedi Knight jako kánon (vím že není) a zklamalo mě, že podle traileru neni obnoven řád jedi. Ale přeci jen tam je celkem velká časová mezera, která dává dost velký prostor pro nějakou další katastrofu. Nevím co si mám myslet, asi si počkám na film. Dost by mě rozesmálo, kdyby ten záporák byla nějaká pokroucená verze Galena Marka, to už by bylo fakt moc. R.I.P. EU
Musim na to jít, bych se pak neměl další půlrok o čem bavit.
Návrat nahoru Goto down
http://kulibrach.deviantart.com/
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeWed Oct 21 2015, 20:47

Mno, v období kdy se e7 odehrává už ani ve starém EU akademie na Yavinu neexistuje. Vongové ji zničili a Jediové jsou porůznu po galaxii a děti na Errant Venture.

Fuj, co to říkám Very Happy Žádném starém EU. V tom jednom jediném - pravém. Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Kulibrach
High Jedi General
High Jedi General
Kulibrach


Poeet p?íspivku : 493
Age : 30
Vyznamenání : za spolikání tepelných detonátorů
Registration date : 29. 10. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeWed Oct 21 2015, 22:53

Díky za info, já žiju hlavně z filmů a her. Sorry za neznalost, knihy jsem nečetl. Pro mě od mala SW znamená hlavně hustý efekty a akce.
Nějakou dobu se na SW četbu přesvědčuju, ale zatím výtězí jiné žánry.
Ale jak naznačuješ, ono to asi bude jinak Smile


Naposledy upravil Kulibrach dne Fri Oct 23 2015, 01:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://kulibrach.deviantart.com/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeThu Oct 22 2015, 22:01

Jezis, Galen Marek? Very Happy Ten me teda nenapadl no Laughing
Ale uz sem nekde videla i verze ze prej "by bylo husty, kdyby to byl Revan" Laughing Laughing Laughing
Ja osobne doufam, ze to bude nejaka nova postava a ne treba Luke na temny strane.. Nejak ho vubec neni videt.. Laughing No, jsem fakt zvedava, co to bude... Mozna se bojim o malinko min nez na zacatku, ale i tak si radsi nechavam strizlivej odstup, at me muzou jedine prijemne prekvapit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kulibrach
High Jedi General
High Jedi General
Kulibrach


Poeet p?íspivku : 493
Age : 30
Vyznamenání : za spolikání tepelných detonátorů
Registration date : 29. 10. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeFri Oct 23 2015, 01:41

Počkej, počkej počkej....cože? Ono se to bude jmenovat Revan? Shocked  Some Serious Shit  Nebo je to jen nějaký zdejší vtípek, dlouho jsem byl off.
Edit: ty jsi mi dala, musel jsem se podívat na vlastní oči.. no...what to say..to bude úlet
Návrat nahoru Goto down
http://kulibrach.deviantart.com/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeFri Oct 23 2015, 09:44

Revan - nic oficialniho, jen proste nekterym fandum by to prislo husty Laughing A jista podobnost v outfitu by tam byla.. Nicmene myslim si ze Revan tam fakt nebude Laughing  Spis uz bych verila, ze Kylo Ren bude nejaka postava z Rebels, srovnavajici obrazek je docela vymluvnej, ale vzhledem k tomu, ze ten serial jsem nevidela, tak netusim co je ten typek zac.. No, uvidime Very Happy

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeFri Oct 23 2015, 11:24

Ty vole Evil or Very Mad Crying or Very sad Nejhorší SW postava vůbec, ten Ezra. Tomu bych s chutí sťal hlavu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeFri Oct 23 2015, 13:42

Ja to nevidela, takze vubec nevim o koho jde Laughing
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSun Oct 25 2015, 07:49

Tak jestli to bude temný Luke, tak to už bude fakt něco. To už by bylo lepší, aby to byl Revanův prasynovec nebo poručík Kettch. I když to, jak v traileru mluví se spálenou Vaderovou maskou, možná o něčem vypovídá.
Jinak kámoš, který nový film obhajoval, viděl trailer a nechápal, proč, když rebelové porazili Impérium, je Impérium pořád při síle, mají nového Sitha (samozřejmě s nutnou maskou) a v Jedie a Sílu nikdo nevěří.

Kulibrach napsal:
Díky za info, já žiju hlavně z filmů a her. Sorry za neznalost, knihy jsem nečetl.
Blesky Burn the heretic Blesky
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSun Oct 25 2015, 15:35

Shred Naki napsal:
Tak jestli to bude temný Luke, tak to už bude fakt něco. To už by bylo lepší, aby to byl Revanův prasynovec nebo poručík Kettch. I když to, jak v traileru mluví se spálenou Vaderovou maskou, možná o něčem vypovídá.:

Jo, presne to me napadlo, ze jak mluvi s tou Vaderovou znicenou maskou by mohlo evokovat Luka na temny strane, ale doufam ze ne no.. Zaroven taky doufam ze neumre v tom filmu nekdo dulezitej :/
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSun Oct 25 2015, 17:26

Myslím, že určitě někdo umře, tak to v prvních dílech vždy bylo. Tipuju Hana, obětuje se pro ostatní. A Bubba dostane nakládačku.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSun Oct 25 2015, 21:09

Žádný spoiler. Hmm, to že Han umře už snad tajemství neni, ne? Very Happy Já dokonce myslím, že to byla Fordova hlavní podmínka účasti na filmu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeMon Oct 26 2015, 06:44

Ford chtěl Hana nechat zemřít už v Návratu Jediho a Luke si měl nasadit Vaderovu masku a přejít na temnou stranu.
Podle mě by ale někdo důležitý umřít mohl. Třeba Filoni.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeMon Oct 26 2015, 17:13

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeMon Oct 26 2015, 17:22

lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeTue Oct 27 2015, 11:23

Shred Naki napsal:
Podle mě by ale někdo důležitý umřít mohl. Třeba Filoni.

Made my day rofl rofl rofl
Návrat nahoru Goto down
Kulibrach
High Jedi General
High Jedi General
Kulibrach


Poeet p?íspivku : 493
Age : 30
Vyznamenání : za spolikání tepelných detonátorů
Registration date : 29. 10. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeMon Nov 09 2015, 23:32

Very Happy Smile Very Happy Indeed
Návrat nahoru Goto down
http://kulibrach.deviantart.com/
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 41
Registration date : 28. 02. 11

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Kdo a co a jak...   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSat Nov 14 2015, 08:20

Tak ono to celé vypadá, že sice se to už nevrátí k atmosféře původní trilogie, ale taková pitomina pro děti jako je nová to taky nebude. Koneckonců, Disney uměl v minulosti točit docela slušný brutality (Kdo si vzpomene na Černou díru?)

Na druhou stranu, pořád nechápu, proč Lucas tolik let buzeroval s kanonovánim a tvrdým dohledem nad každou věcí, co se v EU objevila, na točení filmů kašlal (prachů měl dost a neříkejte mi, že si nedovedl napsat nebo si nechat napsat dobrej scénář) a na starý kolena to pak všecko zahodí LA prodá Disneymu, řekne že EU nikdy neuznával a je mu jedno, co se tam stalo, protože pro něj jsou kanon jenom filmy.

To už bylo rozumnější to vyjádření těch lidí od Dysneyho.

Jenže ony jsou ty restarty sérií docela v módě... pale
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSat Nov 14 2015, 13:29

Já to taky nechápu a jsem z toho zdrcen Sad Zachovat EU jako regulérni canon a novou trilogii napasovat treba do deje po ére Legacy, nebo treba pred OR do expanzni ery, do období Rule of Two, to je jedno, ale tohle? Lucas asi zešílel na starobu, jinak tomu nechápu. Celý léta na EU dával majzla a ted ho proste odstrihne scratch
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeSun Nov 15 2015, 18:33

Lucasflim na staré fanoušky kašle, já kašlu na ně. Jsem rád, že EU nebudou dále prznit Aladdinem, Boyegou, ezrou, Driverem a dalšími ksichty, ať si dělají, co chtějí. Vy*ebáním s dlouholetými fanoušky se z nich stala jen další bezduchá společnost ve spárech Disneyho, každý rok vysypou film a přiblblý seriál a noví fans budou spokojeni.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeMon Nov 23 2015, 22:56

Tak, lístky do kina nakoupené jenom se nevím rozhodnout jestli pudu na premieru o pulnoci nebo až večír protože mezi tím mám školu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitimeWed Nov 25 2015, 19:31

Já si přečtu děj a to bude tak všechno (ať jsem v obraze). Možná to někdy odněkud stáhnu, nebo za sto let kouknu na premiéru na Nově, ale spíš ne jocolor
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové epizody? - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové epizody?
Návrat nahoru 
Strana 14 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VII: Síla se probouzí-
Přejdi na: