OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nová licencia na komiksy

Goto down 
+3
Darth Soren
Potan von Kell
Oliver
7 posters
AutorZpráva
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Jan 03 2014, 22:14

Dark Horse po dvoch dekádach stráca práva na vydávanie novych SW komiksov. Disney ich predal Marvelu. Nové komiksy od Marvelu budú od roku 2015...  Crying or Very sad No 
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Jan 03 2014, 22:18

http://www.newsarama.com/19945-star-wars-comics-go-to-marvel-in-2015.html

Samé "dobré" zprávy. Je to škoda, bojím se, že osud sérií Dark Times a Legacy je tímto zpečetěn. Snad se jim to podaří alespoň nějak částečně důstojně ukončit, pochybuju, že Marvel to po nich převezme. Nicméně Marvel se bude muset hodně moc snažit, protože Dark Horse nastavil hodně vysokou laťku. Budu doufat, že nebudou z rukávu sypat další komiksy z doby klonových válek nebo pozoruhodné příběhy Dartha Vadera, ale rozjedou nový příběh okolo chystaných filmů.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeMon Feb 10 2014, 19:40

Tak bude to něco nového, nějak nechápu ale tu celkovou fanouškovskou hysterii, která kolem toho propukla.

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Feb 15 2019, 16:06

Cool Cool Cool

Trvalo to roky, ale máme zde malý přírůstek do EU. Staré marvelovské komiksy Marvel Star Wars, kterých bylo celkem 107 dílů a které jsem dosud nečetl, dostanou v březnu 2019 díl s pořadovým číslem 108 (ČTI ZDE).
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Feb 15 2019, 16:52

Ano, taky jsem o tom slyšel... a vypadá to, že znalec Matt W. je z toho totálně u vytržení Laughing  I když si myslím, že to, co se týče EU, zůstane jenom u té jednorázovky, je hezké po tak dlouhé době slyšet, že expandované univerzum ještě celkem neumřelo. Jak řekl Matt, teď je potřeba se ukázat, podporovat a kupovat, a přinutit ty zmetky aby na EU ne*rali. Je to malý krůček pro lidstvo, ale velký skok pro EU.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeMon Feb 18 2019, 15:36

Přesně tak, malý krůček, ale pořád krůček Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeTue Feb 26 2019, 12:37

kód:
https://nordic.ign.com/marvel-comics/22730/feature/its-about-time-lucasfilm-brought-back-the-star-wars-legends#disqus_thread

Vypadá to tak, že Jesse Schedeen, sloupkař IGN Nordic má na věc obdobný názor než Matt Wilkins. Z jeho článků (co jsem měl možnost číst) je cítit respekt k EU a vzrušení nad novým komixovým přírustkem. Kéž by bylo víc takových žurnalistů... Nicméně musím zmínit, že tohle není první článek od IGN adorující nápad vrátit se k Expanded universe. A je to důležitý novinářský portál, který má ve světě nějakou pověst (myslím tím, že to není web založen založen fanoušky EU plný fanfikce, nepodložených správ, dohadů a fantazírování - tedy jako OSW Laughing ) Tlak na Lucasfilm je zjevný. Žeby se konečně chytli i médiá a věci se začali konečně posouvat "správným" směrem?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Mar 01 2019, 19:02

Jo, vybavuji si, že tam byl před pár lety článek, který navrhoval pokračování EU univerza, což byla oproti většině portálů spíše výjimka. Na nich to bylo obvykle papouškování názorů Disney oficírů o tom, jak bude nový kánon lepší a kohezní.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Mar 15 2019, 12:04

No uvídíme čo čas prinesie
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeSun Jun 02 2019, 23:52

Před pár dny vyšel nový komiks z expanded universe #108 u příležitosti 80 let Marvel comics. Máte někdo? U nás se o něm totiž zatim dost mlčí, ale v anglicky mluvících zemích je kolem toho docela hype. Já jsem si jeden výtisk právě dnes objednal z UK (shipping vyšel na dvojnásobek ceny komiksu Very Happy ), když už pro nic jiného, tak abych alespoň podpořil rozšířené univerzum. Ono to zas ani není snadno k sehnání, projel jsem kupu online obchodů než jsem #108 našel. Co jsem se ptal po fb, tak většina lidí si to nechala objednat v kamenném obchodu, ovšem zde sehnat takový obchod je umění ne ještě je přinutit aby ti to objednali Smile Ti, co nemáte - koupíte si? Nebo zvažujete?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeWed Jun 05 2019, 23:42

Hmm, vidíš, to mě nenapadlo, zajít do comics pointu a objednat si to tam. Very Happy

Zatím jsem se k tomu nedostal. Každopádně z mé strany to bude asi jen podpoření Legends. Ty staré příběhy od marvelu jsem moc nečetl, takže nostalgie nula.

_________________

Nová licencia na komiksy Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeThu Jun 06 2019, 11:33

Já jsem ty marvel komiksy taky nečetl, tak nějak přibližně vím o co v nich šlo, protože na ytb sleduju M. Wilkinse - recenzuje všechny SW publikace v chronologickém pořadí - ale nečetl jsem žádný z nich. Takže i já jsem to koupil hlavně z důvodu podpořit Legends; ale kdo ví, jestli se mi #108 zalíbí, možná si zpětně dokoupím předešlé komiksy od marvelu, některé se ještě v pohodě dají sehnat.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 66
Registration date : 31. 01. 18

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeThu Jun 06 2019, 18:33

Tak já mám české omnibusy od BBartu, ale třeba by mohl vzniknout precedens a marvel by mohl občas vydat nějaké legends Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeSat Jun 08 2019, 21:30

Rhaegar napsal:
Tak já mám české omnibusy od BBartu, ale třeba by mohl vzniknout precedens a marvel by mohl občas vydat nějaké legends Wink

Zatim to zůstává u #108 jako jednorazovky. Nicméně v případě, že se bude tenhle komiks dobře prodávat (co se zatim myslím daří, na fb a twitteru se lidi předhánějí, kdo koupil víc kusů - #108 má zatim asi 6 různých obálek a má přibýt minimálně ještě jedna), v budoucnu by mohli přibudnout i další kousky. Komiksový průmysl totiž skomírá a Marvel se jednak snaží oslavit 80 výročí, ale na druhou stranu může jít o jakýsi "průzkum" prodejnosti Legends komiksů. Jestli tohle vyjde, možná budeme i svědky zmrtvýchvstání EU, nejdřív v komiksové podobě, pak možná i knižní, kdoví? Ja již netrpělivě čekám až mi přijde moje objednávka, jsem hodně zvědavý a tak nějak vzrušený z nových Legend Laughing

EDIT:
Nechci se nějak chvástat, nebo tak, ale... je to tady Laughing  Práve mi ho přivezli, mýho miláška.

:
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeMon Oct 28 2019, 20:46

Pěkně. Já měl nějak jiné starosti, ale asi bych to měl taky podpořit, i když nejspíše jen digitální verzí.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Dec 20 2019, 16:40

hmmm, no hodilo by sa, uvidíme čo čas prinesie
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitimeFri Dec 20 2019, 17:04

21. ledna prý vychází paperbacková sbírka komixů série Forever Crimson. Bude obsahovat čísla 16, 27, 29, 50 a nejnovější 108. Není to nové EU, ale určitě potěší. Já ty staré komiksy třeba nemám, takže si tu sbírku určite koupím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová licencia na komiksy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová licencia na komiksy   Nová licencia na komiksy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová licencia na komiksy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: