OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeSun Apr 20 2014, 21:55

Spoiler:
Nikde tu o tom nevidím ani zmínku tak to sem hodím.
komiksová série odehrávající se dávno před vznikem Republiky a to primárné v systému Tython. Sérii ilustruje Jan Dursema - ta samí dáma co ilustrovala Republic a Legacy takže to vypadá krásně.

Nevím, četl to někdo? já mám soslé zatím všechny díly, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat do dočíst. Příjde mi to takové - já nevím - divné. Zajímalo by mě, esli i někdo z Vás má obdobný problém s tím ten komix dočíst.
Jinak musím uznat, že mě strašně dostalo, že ty pyramidové lodě které přenesli Bendu a ostatní na Tython, vypadají úplně jako monolit Mortis což by znamenalo, že Celestiálové/the Ones jsou do jisté míry zodpovědní za vznik jak Jediů, tak Sithů


Naposledy upravil ScorpiO dne Wed Apr 23 2014, 16:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeMon Apr 21 2014, 13:16

Taky to mám v počítači, ale nemůžu se k tomu dokopat. Já nemám teď čas ani na jiné věci, bohužel. Ale právě z důvodu autorské/ilustrátorské dvojice se na to těším, určitě to bude stát za to.
Návrat nahoru Goto down
josephus
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 24. 03. 14

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeTue Apr 22 2014, 16:50

Já to četl (krom posledních dvou issues, protože v tý době ještě nebyly vydaný) a musím říct, že docela dobrý. Líbí se mi jakým způsobem tam nahlíží na sílu, je to jiné Smile Příběh se mi docela líbil, akorát mě to přišlo míň atraktivní, protože další komixy z týhle doby nejsou (nebo jsem na ně nenarazil).

Navíc parádní forcesabery, který šly zapnout pouze skrze hněv, negativní emoce Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Wrai
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 09. 10

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeWed May 14 2014, 15:14

Mám prečítané všetky tri story-arci, ale mrzí ma, že nebol využitý potenciál toho obdobia a všetky tri čísla sa sústredili len na príbeh okolo Xesha a skupinky Je´daiiov, ktorý s ním puto...Z celého komiksu mám nejaké nejasné pocity, na jednej strane ok....na druhej ani nie.

Trochu mi to rozbíjalo universum...tie Tho Yor bolo niečo ako WTF? Načo? Fajn, museli nejako objasniť ako sa všetci dostali na Tython, ale potom už Ostrander o ne ani nezakopol...teda až na posledné číslo čo bolo zas prehnaná deus-ex machina.

Tie Infinity Gates(kópia Hviezdnych Brán) už bolo zas prehnané na Star Wars.

Ak mali Je´daiiovia forcesabery, ktoré mali interný zdroj energie...prečo potom vyrábali proto-sabery, ktoré mali externý zdroj?

A potom tie drísty celé tri arci čítať len o rovnováhe, rovnováhe a rovnováhe... "Xesh nie si v rovnováhe" , "Sek´nos dávaj pozor si mimo rovnováhy", "Pozor na rovnováhu" ; "Pôjdeš na Bogan ak nebudeš v rovnováhe"...blablabla...už toho bolo veľa, na každej tretej strane tam drístali o rovnováhe.

Celkovo vymyseleli spoločnosť, sústavu, planéty...a bez tak o ne poriadne nezakopli..všetko centralizovali len na Xesha a jeho spoločníkov.



Kresba bola super, príbeh až na pár detailov dal....posledný arc "Force Wars" bol najlepší, aspoň viem, čo sú zač tí Flesh Raiders zo SW:TOR hry(ktovie kam a kedy Tho Yor odleteli, keďže v hre nie su)
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeWed May 14 2014, 17:37

Já to mel pujcený, ale v dobe, kdy nebyl čas číst, tak jsem se k tomu ani nedostal. Nevíte jestli se to dá nekde sehnat? Pač na egmontu to není. Nebo takovej e-book by taky stačil.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeWed May 14 2014, 18:32

muzu ti poslat všechny, esli chces Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitimeFri May 16 2014, 12:01

Skvely, byl bych ti moc vdečný  Smile  Muj skype snad máš, když budu online, tak ti napíšu  Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů   Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dawn of the Jedi - Úsvit Jedijů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Jedi Outcast x Jedi Academy
» My dog is JEDI
» Jedi gym

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: