OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Vader (Anakin Skywalker)

Goto down 
+57
Lady Vadra
Satori
jazzy
Wallon
Vojta
simca-anakin
Darth Martius
Vegi
Cross
bane
Darth Minder
Aggofan
Daniel Beneš
Darth V.
ScorpiO
Elinor Yall
Lauritte
Tyler
Ashoka
J.T.Bansbi
muuurgh2
Jakkob Killer
pitris
Darth_Radim
Kiaayla
Gralen
Jaldithas
Darth Eternal Hatred
Muuurgh
elinor
Padme von Kell
Omalenka
lord mikerrus
Xavier
Mandalorian
Darth Gryat
William
Darth Anyt
Red
Shaf
kapitán Kirk
Horox
Darth Jojo
Checkman
Undertaker
darth t-error
atat
An-Drew Deer
Aksel
vooj-tae
Cody
Ruplikon
LaMpA
Derk Yall
Darth Assmondeus
Potan von Kell
Koubi10
61 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:35

ScorpiO napsal:
...teoreticky se to dá říct protože technicky každý Sith je temný Jedi.

Jestli je třeba takový Darth Maul jen Temný Jedi tak já jsem asi Shmi Skywalker rabbit
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:37

Maul, ale nebyl Jedi, nikdy v životě.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:42

omg, lidi, ctete vubec co pisu??????????????

jeětě jednou. Temny Jedi je každa osoba, ať již měla nějaký předešlý trénink, nebo ne, která používá temnou stranu. technicky se tak dá říc, že každý sith, je temný Jedi. Nicméně to je jen obecný popis. Sithové sou mnohem více než jen obyčejní temní Jediové. Maul, stejně tak jako Vader, byli Temní Páni ze Sithu a Sithští učedníci.

už je to jasne????? nebo mluvim klingonsky???
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:44

Cody napsal:
Maul, ale nebyl Jedi, nikdy v životě.

Já vím, ale Scorpio napsal že každý Sith je vlastně Temný Jedi tak říkám že to je blbost že Maul není Jedi.

Scorpio - Mluvíš Basickem a já jsem Mandalorian Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:48

jee vidět, že v tom máte problémy s orientaci. "Jedi" je osoba, trénovaná Řádem Jedi, uctívá jejich učení, kodex a styl života. Sith je v podstatě to samé, jen na temné straně. Temný Jedi je ale něco úplně jiného. Temný Jedi se tomu říká, protože používa Sílu stejně jako Jediové. Nicméně Temný Jedi nemusí mít s Jedii nic společného. pokud na planetě izolované žije člověk spojený se silou a začne to zneužívat, postupně třeba dobyje tento svět a stane se vládcem. Není to Jedi, Není to Sith, je to temný jedi. Už to chápete????
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 15:54

simca-anakin napsal:
Cody napsal:
Maul, ale nebyl Jedi, nikdy v životě.

Já vím, ale Scorpio napsal že každý Sith je vlastně Temný Jedi tak říkám že to je blbost že Maul není Jedi.

Scorpio - Mluvíš Basickem a já jsem Mandalorian Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Myslím, že říkat, že říkat, že nemohl být sith, protože na temného jediho by musel být jedi, je stejný jako říkat, že někdo nemůže být v TOPm09 dokud nebyl v ODS...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 16:09

Jo, já už to chápu Scorpio, předtim jsem právě myslel že je to jiank. Tak už dobrý.
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 16:18

Prostě jednoduše je to něco mezi Jediem a Sithem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:15

To se podle me rict zas tak moc neda, kdyz temnej jedi muze byt i nekdo, kdo jedijsky uceni a kodex ani v zivote neslysel Very Happy

kazdopadne doufam, ze uz jsi prijala, ze Vader byl sith Laughing
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:16

Padme von Kell napsal:
To se podle me rict zas tak moc neda, kdyz temnej jedi muze byt i nekdo, kdo jedijsky uceni a kodex ani v zivote neslysel Very Happy

kazdopadne doufam, ze uz jsi prijala, ze Vader byl sith Laughing

Jenže nebyl to typický Sith... takže Ne.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:21

A co je podle tebe typicky sith? Laughing
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:23

Ten kdo je jako Sith vychováván od mala, třeba jako Darth Maul.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:31

No, ale Maul se nechoval jako typický sith v pravidle dvou rofl
Tak dobře, vypiš v bodech jak se chová typický sith ať může v konkrétně mířených úderech zničit tvůj dětský sen Smile
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:43

Sith, je kazdy, kdo prijme uceni Sithu a je jedno, jestli byl dřive Jedi. Ve skutečnosti, Sithove jako řád vznikly z padlých Jediu a velka část Temných Pánu a tedy nejmocnějších Sithu své doby byli dříve Jediové. Napřiklad tvrdíš, že Maul byl více Sith než Vader, protože nebyl cvičen jako Jedi. A ja ti to hned a tu vyvratim. Maul se vůbec jako Sith nechoval a byl spíše ostuda. Nežil podle Sithskeho kodexu, netoužil po moci ani po sebezdokonalením. Toužil jen po tom, aby mohl sloužit svému mistrovi. to se Sithskou filozofii nemá nic společného. Na druhou stranu Vader se od okamžiku přijetí učení choval jako pravý Sith. Kdyby sme brali tvoji filozofii tak by se počet Sithů drasticky zredukoval. jen tak namátkou: Ajunta Pall, Karness Muur, Xoxxan, Saes Rogon, Freedon Nadd, Exar Kun, Ulic-Qel roma, Malak, Revan, Bandon, Traya, Nihilus, Desolus, Ruin, Rivan, Kaan, Kopecz, Githany, Tyranus, Vader, Luke Skywalker, Kyp Durron, Caedus, Krayt, Havok, Maladi....tito všichni podle tebe nejjsou Sithove??? Jen proto, že měli Jedijský výcvik?


Naposledy upravil ScorpiO dne Sat Dec 03 2011, 17:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:46

No tak Revan a Malak jsou Sithové, ostatní taky, ale u Luka Skywalkera jsem nevěděla že byl Sith, on byl na temný straně tak nějak aby pochopil Vadera.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:50

no to ne, on se stal Palpiho učedníkem aby pochopil podstatu Temné Strany ale podlehl ji. naštěstí Leia ho zachránila nicméně z té zkušenosti se Luke vzpamatovával mnoho let.
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:54

Já někdo mi říkal že to bylo kvůli jeho otci a otce měl jen jednoho takže jsem si to vyložila tak aby pochopil Vadera Very Happy koukam že trochu blbě. Nebo dotičný měl špatný info.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 17:56

Ono to se stalo v komiksu Dark Empire, který je pár let po Vaderově smrti. Mám pocit, že snad možná i pár desítek let?
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 18:01

Tak ten sem nečetla, a dotičný asi taky ne, když mi říkal že byl těsně po Vaderovi Very Happy nebo je trochu mimo v čase.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 18:21

mno bylo to pokud mi pamet slouzi 6 let po Vadeorove smrti.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 18:24

Vážně šest let...
Já měl zafixovaný, že to je po Thrawnovi a toho jsem si nevím proč dával v hlavě minimálně deset po Endoru...
Sorry za mystifikaci.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 18:33

no jj je to těsně po thrawnově krizi (bohužel, protože kdyby Císař započal operaci Shadow Hand o par měsícu dříve a spojil ji tak s Thrawnovou kampaní, NR by něměla šanci......no jo, blbej a nadutej Palpi)
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 19:08

Mno, tak tohle "co by, kdyby" se omílá úplně všude... Ale jedna zajímavost - datování Dark Empire až po Thrawnově trilogii je kvůli tomu, že Zahnovi se DE nelíbí, takže z něj vůbec nevycházel při psaní Thrawnovy trilogie, i když v té době tedy už byl na světě příběh o zmrtvýchvstalém císaři Smile
Návrat nahoru Goto down
Wallon
Sith
Sith
Wallon


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 07. 12

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jul 10 2012, 14:03

Anakin ať jako Darth Vader byla moje nejoblíbenější postava ze Star Wars lol!


Naposledy upravil Wallon dne Wed Jul 11 2012, 20:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitimeTue Jul 10 2012, 17:28

A koho že to Anakin hrál? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Sponsored content





Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Vader (Anakin Skywalker)   Darth Vader (Anakin Skywalker) - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darth Vader (Anakin Skywalker)
Návrat nahoru 
Strana 14 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» The story of Anakin Skywalker
» Darth Vader Troll
» Darth Vader a jeho syn

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: