OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars Battlefront 2015

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeTue Aug 18 2015, 20:20

Co si myslíte o téhle hře ?? Viděli jste trailery ? Nebo Gameplay ? Jak na vás ta hra celkově udělala dojem, kromě dost dobře propracované grafiky a animace si myslíte o tom co ? Z mého pohledu je to dost dobré, těším se na to a dá se hra už před objednat. Nevím přemýšlím o tom ale asi si to koupím až to vyjde. A co vy ? Budete si to kupovat a hrát ? Very Happy dokážu pochopit že některým se ta hra nemusí líbit. Výhody a nevýhody to určitě mít bude s tím já počítám ale zas na druhou stranu to může být parádní a říkám si, že to je škoda takovou hru kazit stahováním a zkoušením. Kdy to opravdu vypadá dobře je třeba to mít v originále Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeTue Aug 18 2015, 23:43

Teď určitě ne, nenadchlo mě to a očekávám dost rýžování za DLC. Navíc ta hra nepřináší nic nového, grafika je u mě vzhledem k omezeným možnostem (notebook) to méně podstatné.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeWed Aug 19 2015, 10:34

Presunuto do spravne sekce.

_________________

Star Wars Battlefront 2015 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeWed Aug 19 2015, 18:32

Jo za to se omlouvám, pozdě jsem to zjistil že to bylo na špatném místě a nevěděl jsem jak to přesunout jinam. Ale dík Smile
Jinak co se týče Battlefront tak nevím kolik bude stát opět DLC. na FB se šíří že to může stát kolem 1000,- to už je skoro jako bych kupoval celou novou hru. Já sice vydělám nějaké peníze ale abych měsíčně utrácel za DLC se mi fakt nechce. Zas na druhou stranu jestli ty DLC budou stát za to a budou opravdu vydařené. Jinak se to opět motá kolem původní trilogie a nic z klonových válek. Ptal jsem lidi na FB jestli se nepřemýšlí o dodatku Klonových válek nebo prostě další DLC. Bohužel klonové války nejsou vůbec do Battlefront nasazené. Tím pádem asi vůbec nebudou což je škoda, protože klonové války jsou taky součásti Star Wars a určitě by měli být taky v Battlefront a navíc v Klonových válkách bylo mnohém víc bitev než v původní Trilogii mám pocit. Je to pěkná hra grafický upravena ale zase tam toho dost chybí. Už to opravdu není ten Battlefront ve kterém bylo obojí. Jak Impérium a Rebelové tak i Separatisté a klonová armáda.
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeWed Aug 19 2015, 21:34

Nevypadá to špatně, ale vzhledem k tomu že mam jiný aktivity, tak si to nehodlam pořizovat. Ovšem pokud by byli velký ohlasy, tak bych se rozmejšlel. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitimeWed Aug 19 2015, 23:14

Ne, díky radeji C.S.GO Laughing A taky mám jen 3letý noťas, takže mi na grafice moc nesejde to mi stačí starší Battlefronty
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars Battlefront 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Battlefront 2015   Star Wars Battlefront 2015 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars Battlefront 2015
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Battlefront (2015)
» Star Wars Battlefront
» Star wars battlefront 3
» Star Wars: Battlefront 2
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Battlefront-
Přejdi na: