OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Síla se probouzí - diskuze se spoilery

Goto down 
+7
Mandalorian
Vojta
Darth Eternal Hatred
Jek Porkins
Shred Naki
McWinsch
Vikinger
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Dec 17 2015, 10:35

Kdo film neviděl,nechť čte dál jen na vlastní nebezpečí
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Dec 17 2015, 20:33

Žvejk musel mít celou epizodu pocit, že znovu prožívá Ep IV.
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Dec 17 2015, 22:12

Takže pokud ty prosáklé spoilery byly správné, ten komik Kylo je Hanův syn, a Starkiller Base je Death Star uvnitř planety. A Kylo podělal Lukovi obnovu řádu Jedi. Takže je to takový mix Jacena a Kypa Durrona... Oh wait, tak proto museli EU dát bokem, aby mohli být originální Wink .
Jinak co Nová republika? Nechápu, proč proti sobě bojují náckové z bývalého Impéria a jakýsi Resistance, to je nějaká frakce Nové republiky?
Co ten Lukův/Anakinův meč, ten se vzal odkud?
Nemám dalších otázek (zatím).
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Dec 17 2015, 22:54

No Republika tam byla, ale do děje nezasahovala, pouze se o ní zmínili a taky pomocí Starkiller Base zničili Coruscant, takže pár sekund byla Republika i vidět.
Odboj definován ani nebyl, tákže o tom ti moc neřeknu.
Luk meč zahodil když po tom nezdaru s Benem Solem utekl dělat vousatého poustevníka.

Což mě nejvíc nasralo. Kur*a Luke Skywalker že by se na všechny vy*ral a odešel? To v EU zažil tolikrát a pokaždé to nějak zmastil.
Udělali z něho sraba.
A Ben Solo jako megazáporák působil fakt vtipně (trapně). Jediný moment kdy bych uvěřil že je tvrďák byl, když zabil Hana.
Což bylo nečekané po tom co detonátor dal Žvejkovi, to bylo jasný kterej z těch dvou tam zařve.
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 08:07

Tak to mam za sebou. I kdyz jsem si slibil, ze to porovnavat nebudu, neslo to. Uz po pul hodine mi bylo vylozene smutno a v duchu jsem volal Proc? Tohle ma byt lepsi jak Zahn? Zhruba od pulky fikmu, kdy doslo na onu destrukci celeho systemu, jsem si pral atta neligicbost a detska taskarice konecne skonci. Ano, detska. Nebyt asi dvou kratickych scen, ve kterych sice nebylo vubec nic videt, ale mohly by detem asi zpusobit deprese, je film rodinna dobrodruzna komedie. Bez legrace. Btw, pritelkyne usla a zminenou druhou pulku nevidela

Prvni, co jako fanda EU musim jednoznacne vytknout, je fakt, ze TOHLE mohlo byt zarazene do kterekoli doby v timelinu. Klidne i 200 let po Yavinu. Soucasne zarazeni je tam fakt a jenom kvuli tomu, aby tam na par minut (rozumneno ne vic jak 10) mohli narcpat stare postavy. Luke je tam 30 vterin a nepronese ani slovo. Lea ma dve, tri repliky a jeji vysneny navrat v bajnem ucesu je tragicky trapny, protoze je jasne videt, ze to nejsou jehj vlasy

Zaporak, ktery se jmenuje Ben a je synem Hana a Leiy? Proc? Co ty dva maji se starym Bnem spolecneho?

Pokracovat budu za chvili...


Komentarna csfd: 3 hvezdy
Audiovizuál perfektní. Příběh, choreografie, vyvoj postav, destinace, rozvoj sw univerzia nula. Fanousci ve velkém novému kanonu kritizovali hlavně to, že se autoři bojí příběh jakkoli rozvést, kvůli filmu. A hádejte co? Film dělá to samé. Vlastně se nikam neposune. Akorát se snaží neurazit stávající fanoušky, což se mu moc nevede (když už na nejakou tu Síli v minimu dojde, je to buď trapné - vyslýchání, nebo přehnané - omlouvám se Andersonovi, že jsem se opovážil jeho díla někdy nazvat přehnanými a dětinskými) Pro mě prostě zklamání. Pg13 je nesmysl. Nic strašného ve filmu neuvidíte. Je to spíš rodiná dobrodružná komedie. A to komedie je ve výčtu specifikací podtržené. Ve finále jen podotýkám, že použití původních charakterů je v případě této epizody vyložený rip-off.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 11:36

Nebyl to Coruscant, co StarKiller zničil. Taky jsem si to myslel, ale pak tam zmínili jméno té jedné planety (alespoň myslím, že to zmínili, přeci jen takhle lehce nad ránem už člověk nevnímá na 100% Very Happy ).

Jinak souhlasím s vámi. Všechno to vypadalo hezky,  planety, stroje, všechny ty loutkové postavy...ale nic víc. Příběh už tady jednou byl, jen obměnili postavy.

Btw. tohle mě pobavilo Very Happy

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Vfcy8j
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 11:52

No,to je vic nez presne. Je to tak. Xerox.

Pokračuji ve svém elaborátu:

Star Wars nikdy nebyla komedie. Byla to více či méně tragédie rodu Skywalkerů. Drama ve kterém umírají lidi. E7 je komedie, kde se smějete gagům jak malej kluk Kačerům. Což by bylo ještě v pořádku, kdyby vám tam pak jen tak BTW z čista jasna a zcela vážně nehodily scénu, ve které zavraždí několik stovek !!! MILIARD !!!! bytostí...

Star Wars jsou také především politické drama. V E7 se ohledně politiky nedočkáte vůbec ničeho. Impérium nikdy nebylo špatné. Alespoň se tak netvářilo. Bylo to legitimní státní zřízení, kde se sice děly hnusy, ale nebylo to nic šíleného. V klidu bych to přirovnal ke komunismu u nás. Hnutí v tomto filmu však není ničím jiným, než fašistickou teroristickou organizací. Proč je taková jaká je, se ani nedozvíte. Prostě je baví zabíjet lidi. Motiv je absolutně nepodstatný. Nebo si musím jít koupit x románů z nového canonu, abych film pochpil?

Star wars je o Síle. Kurva, tady žádná Síla není!!! Hlavní záporák sice umí zmrazit paprsek blasteru bez jakékoli nutnosti se na čin soustředit, ale tím tak nějak končí. Souboj na konci je totální výsměch všem, co se o SW jen trošku zajímají. Měli těch 200 miliónů raději dát Ryanovi a Dorkmanovi, aby jim ukázali, jak má sakra vypadat alespoň nízkorozpočtová choreografie.

Lokace jsou pěkné jen na pouštní planetě. Jakmile se děl posune na další planety, dojdou tvůrcům nápady a vy zjistíte, že jste na Zemi a o nějakých exotických planetách, fauně a floře si můžete nechat zdát. Planeta-superzbraň je kapitolou sama pro sebe. Hnusnější místo na natáčení fakt najít nešlo.

Ohledně kopíráku předešlých epizod toho bylo na CSFD napsané už dost, takže k tomu se vyjadřovat nebudu.

Multikulturalismus a feminismus. Já jsem pro, ale jakmile se to začně přehánět, je to na přes držku. Hrdinka hravě strčí do kapsy jak hlavního mladého záporáka, kterému měl bez pardonu Luke useknout hlavu, místo aby se stáhl do exilu, a pak seřezat i Hana a Leiu za to, co vychovali (Jacen byl taky kurevská svině, ale alespoň měl jako sith pořádný koule a věděl co dělá), tak i černouška. Stormtrooper zocelený nejtvrdší imperiální/teroristickou výchovou, kterej se posere při myšlence, že by se kolem něj snad mohlo i bojovat... Jestli to mělo reflektovat fakt, že Han také nechtěl bojovat a pak se vrátil a vše zachránil, tak by si měli tvůrci asi pustit E4ku znovu, protože tu souvislost těžce nevychytali.

Zbraně a technika. Hmm, Han je s Chewbaccou minimálně 35 let, ale vživotě nedržel jeho kuši. Kuše střílí červené výboje... X-Wingy v hyperprostoru. MF bez viditelných štítů, přesto očivdně nezničitelný. Prolétání štítem díky hyperprostoru. Gigantická planeta, co saje slunce a pak sejme několik planet naráz, přičemž radiace, teplota, gravitace, zakřivení prostoru, vzdálenosti mezi planetárními systémy ani pohyb superzbraně nehrají žádnou roli. Světelný meč s duší, co si vybírá svého pána, jak hůlka v HP. Mapa galaxie, kterou nutně musíte mít celou, protože jinak přece nikdy nemůžete z konstelace hvězd vyčíst, kde se ten lišák Luke schovává.

Jdu na panáka. Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 16:39

Vikinger napsal:

Luk meč zahodil když po tom nezdaru s Benem Solem utekl dělat vousatého poustevníka.

Hele, v E7 byl modrý... Tedy meč Anakina. Ten se ztratil, když Vader Lukovi usekl ruku. Takže podle nového canonu Luke nikdy meč od Luuka nezískal a tím pádem nikdo neví, kde se tam vzal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 20:47

Síce na to pôjdem len kvôli tomu že môj kamarát chce ísť na svoj prví 3D film do kina. Ale ako tu čítam, tak to budem pi***ať ako divý, keď pôjdem z kina domov.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Dec 18 2015, 21:15

Takže pridám taky svuj názor a postrehy:

Zasedl jsem na sve misto v kine, svetla pohasla a spustila se známa zvučka, pri které celé osazenství sály zadrželo dech. Úvodní scéna byla ješte fajn, dokonce jsem pri masakru místní obce mel nadeji, ze z toho nebude pohádka. Pak to ale prislo - trooper, který si uvedomil, ze vlastne chce bejt dobrý nesnese pohled na mrtvoly. CVIČENÝ TROOPER! Nuže dobrá, pan Boyega funí jak stádo nosorohu, je vyplašen ze života, ale na druhou stranu byl jsem prekvapen ze mne nesral až tak jak jsem očekával. Naopak, srala me Rei a ted nevím jestli proto, že neumí hrát, nebo se snažila hrát až moc.
Príchod Hana Sola a chlupáče Žvejka mi, priznám se, udelal usmev na obličeji a srdce mi poskočilo radostí. Ve filmu byly asi 3-4 scény pri kterých jsem byl opravdu šťastný a vlastne všechno to byly scény se Žvejkem. Leia me trochu sklamala, čekal jsem že jeji venuji tvurci víc prostoru, možná v další epizode... Smutek prisel, kdyz jsem videl smrt pro mne nosní postavy Ep7, tedy Hana. Ten i pres svuj vek hraje vice než solidne. A to že záporák Kylo je jeho syn... Ach bože... Cítite tam Jacena Sola? Já ho ucítil okamžite.
Apropo Kylo... komický padouch, který je opravdu víc k smíchu než Jar Jar Binks. Touží být stejný jako jeho dedeček.  Laughing  Z Vadera šel strach, z Kyla jsem byl znechucen. Náhražka Imperátora Palpatina je taky hodne k smíchu, o náhražce Tarkina se zminovat ani nebudu. Víte kam tím mírim? Ne? Tak dál
Kde se vzal Anakinuv meč se tady už resilo, taky to ze si meč sám vybíra majitele... WTF? A to že necvičená ženština a na Sílu necitlivý Finn, který se bojí i vlastního stínu, poráží v souboji trénovanýho inkvizitora mi prijde jako blbost Prvního (Rádu) stupne. Kde jsou doby kdy Vader zametal s mladým Lukem v EP5? Neee udelejme kladné hrdiny co nejvíce badass, vždy je to cool, diváci chtejí videt kapitána Ameriku... Moment, myslel jsem, že se dívám na SW  scratch
Lokace neurazili ale ani nenadchli, podobne jako bojové stroje. Až na ten tríček se štíten a hyperprostorem jsem byl docela spokojený a když jsem videl letet Falcona, tak i v extázi.
Pak prisel útok na Starkiller (Death Star III) Base a vtom momentu se to vsechno uplne posralo a ja si jen ríkal: Tohle jsem uz prece ku*va videl. Naprosté vykrádaní puvodního filmu me utvrdilo v tom, že Disney posere i tu nejvetsí klasiku a jestli si myslíte opak, jste debilové. Prepisováni canonu bylo uplne zbytecné, stacilo preobsadit Kyla za Jacena, obsadit Maru Jade a vykaslat se na Rei a Finna.
K Lukovi ani nemá význam se vyjadrovat, tých 20 vterin co tam byl nestojí za moje pýtváni proudem a internetem.

Moje hodnocení: 3 z 10, ty 3 body jsou za Žvejka, úvodní znelku, Hanovi prupovídky, M. Falcona a Vaderovu helmu, která taký netuším jak se tam vzala.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSat Dec 19 2015, 01:20

No slušně tady nakládáte, a souhlasím s vámi. Jen mě hodně šokovalo, když Derk řekl, že zničili Coruscant monkey
Hanovu smrt jsem čekal, Ford sám to chtěl. Kdyby se Kylo jmenoval Jacen a ne Ben, nic by se nestalo, vůbec nic, jak se pořád šulíni z Lucasfilmu obávají. Takhle jsou akorát za voly.
Ad William: Jj, já tomuhle říkám debilizace Star Wars, jde to vidět třeba v Rebels, kde loď přijde o štíty a přesto se jí po dalších zásazích nic nestane. Jde o zjednodušování SW, už nechtějí žádné složitosti, ale jednoduchou a masově dostupnou zábavu, jež se postupně stane zcela bezduchou za doprovodů wibbly wobbly popisů "Zahnova nástupce" Chucka Wen. Dicka.
A Snoke je Plagueis, což?
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSun Dec 20 2015, 17:47



Já bych tomu naložil ješte víc Laughing
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSun Dec 20 2015, 18:30

Cekal jsem, ze toho probere vic. Very Happy

Jinak, všímáte si, kolik lidí ten nový díl miluje? Very Happy Ale z jejich komentářů je jasné, že jsou fanoušci SW jen ve smyslu "UUUUU, videl jsem 4. díl 5x , 5. 10x a 6. 7x!!! Jsem maximální fanoušek! EU? Co to je? Very Happy:D:D"

Začínám mít pocit, že Egmont je fakt dobrej, že má prodeje románů alespoň na úrovni, že se to pořád jestě vyplatí. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSun Dec 20 2015, 19:27

To jsou takový ty rychlekynutí fandové, co si myslí, že jsou mistri sveta bo skoukli 2 týdny pred premierou staré filmy Rolling Eyes Videl jsem csfd - 85%, za co sakra? Když se jich zeptáš na Stoletou temnotu, nebo Ruusanské války, tak na tebe budou čumet jako na Ježíše... Prijde mi to podobný metalové muzice, hodne pozeru.
Jinak toho týpka mám celkem rád, nekteré jeho názory jsou fakt dobrý.
Momentálne dik bohu, alespoň za Egmont, jinak by bylo situace v CZ/SK hodne v prdeli, pač naše mládež kromne výrazu troll, hipster, yolo, swag a f*ck umí anglicky akorát holou riť.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSun Dec 20 2015, 20:03

Kámoš šel nadšený do kina, den předtím viděl Novou naději a vůbec během dnů všech šest filmů. Já se v duchu smál, protože už jsem byl dávno zaspoilerovaný. Jeho první zpráva po zhlédnutí filmu byla "Star Wars odpad!" Nebyl moc nadšený, že viděl vykrádačku Nové naděje. Basketball
Jinak v angličtině je pro tyto "fanoušky" výraz "casuals" - zhlédnou filmy, koupí nějakou hovadinku s Jar Jarem nebo BB-8, a toť vše. Od fanouška čekám, že má aspoň základní povědomí o Star Wars univerzu a ví, že to nejsou jen filmy.
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeTue Dec 29 2015, 20:41

Tak už jsem to viděl a můžu na to s čistým svědomím taky nadávat.
Kromě všech těch kravin, o kterých se tu už mluvilo, mě hlavně zajímá jedna věc. Kde by Starkiller base sebrala další energii, když si vyčerpala slunce? Obrovská superzbraň na jedno použití? Shocked
A ještě jak může holka, která drží světelný meč poprvé a o Síle ani nevěděla, že existuje, porazit cvičeného a zkušeného protivníka. (a kdo ji vlastně naučil, nebo i jenom řekl, co to je ovlivňování mysli Sílou?)
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeWed Dec 30 2015, 01:16

No vidíš... další chyba na seznamu, na tu Starkiller Base bych zapomnel. Jelikož je to "stanice v planete" tak se nemuže presouvat jako treba Eclipse SSD nebo Imperial Destroyer a hltat jedno slunce za druhým. Já se další epizody s hruzou bojím
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeWed Dec 30 2015, 10:36

Jedinej způsob, jak by mohla stanice alespoň trošku fungovat tak, jak bylo naznačeno ve filmu, je, že se HP přesune do systému, co chce zničit, tam vysaje slunce a teprve pak vypálí. Čili ano, byla to stanice na jedno použití. Protože po prvním použití by se zbytek galaxie vysral uplně na všechno a poslal co má na její zničení. Ale myslím si, že nad logikou nemá smysl přemýšlet. Film byl natočenej bez znalostí jakýchkoli kauzalit, univerziijních faktů a dalšího, důležitý byl jen efekt. Mozek musel jít stranou. santa

Ano, je mi jasné, že to samé můžete říct i o DS, ale tam byla trošičku jiná situace. Impérium jaksi vlastnilo většinu galaxie.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Dec 31 2015, 23:18

Podle mě se nemá cenu rozčilovat. Ve filmu mě štve pár věcí, který nedávají smysl+kopírování ostatních epizod. A odpustě mi, ale mne to přijde lepší než Skrytá hrozba. Když si vzpomenu na to, když zrušili EU, ještě teď se mi otevírá kudla v kapse(a to jsem toho moc nepřečetl). Ale musíme opustit od nostalgického vzpomínání na úžasné EU, a příjmout že se dějiny přepisují. Když opustíte od "EU Pesimismu" uvědomíte si, že Canon není zas tak špatný, i když jsou věci, nad kterými si můžete ukroutit hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSat Jan 02 2016, 13:15

Porky, ak Canon zo seba vydoluje nejakého fakt super autora, ktorého knihy sa budú čítať tak fajne, ako knihy väčšiny autorov EU. Teday že sa dostane na úroveň aspoň približnú kvality Timothy Zahna, Karen Travissovéj atď. Tak v pohode.

Aley keď to pôjde takto ďalej, ako dodrbali prví film 3. série, no tak radšej zostanem u EU, aj keby už nemohli písať žiadna ďalšie knihy.

Inak na film som nakoniec nešiel. lebo kamarát to nestíhal, lebo už odcestoval do Nemecka za robotou. Do kina na to nepôjdem. Potom si to radšej stiahnem zadarmo na nete. Aspoň nebudem pi****ť, že som na takú bl**ť vrazil do kina 8 Eur na lístok.


Dodatok:

Takže toto som našiel na Facebooku. vraj to niečo vysvetľuje, ale zase len z pohladu Disney a najatých filmárov, scénaristov.
http://www.cswu.cz/uvod-detail/clanek/7-veci-ktere-jste-netusili-o-epizode-vii
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSat Jan 02 2016, 20:07

Mno ten článek je hezký, ale to melo být podle mne vysvetleno primo ve filmu... ach joooo Disney totiz chce aby si fandové koupili taky vsechny encyklopedie, pruvodce, bedekry ahaaa, uz mi to je jasny! Nicmene, NASRAT! Delaji z toho nekonzistentni gulas, nic víc. Ať žije EU!
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSun Jan 03 2016, 16:25

Já bych to raději rebootnul a začal znova cyclops
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeThu Jan 07 2016, 23:21

Tak to sme určite viacerý
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeFri Jan 08 2016, 13:47

Tak jsem se dival na nejaka ta prubezna cisla a musim rict, ze Lucas nekde asi udelal chybu. Prodal vsechny sve firmy za pouhe 4 miliardy dolaru a disney ma hned prvnim filmem uz ted vic jak jednu z tech miliard zpatky. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitimeSat Jan 09 2016, 22:56

Mě se to docela líbilo. nevadilo mi že planety vypadaj jako různý lokace na zemi a závěrečnej "boss fight" se odehrává na místě, co vypadá jako les u nás na chalupě. Rozmanitejch divnejch epickejch míst a planet jsem se namlsala v TCW a ted mi uplně stačí poušť, les, chrámohospoda u rybníka a chodby Very Happy

Niga se mi docela i zamlouval. Rey taky. narozdíl od padmé nebo Leiy, který žili v přepychu celej život, v privilegovanejch rodinách, ona žila sama na poušti a sbírala odpadky Very Happy Taková postava musí mít moje sympatie víc než dívky z bohatých rodin Very Happy Very Happy No, žije tam osaměle, tak není divu, že pak umí bojovat (tu tyč neměla jen tak pro okrasu, ohánět se s ní uměla). Síla se v ní začala sice probouzet docela rychle, a to že "vyhrála" nad (bratránkem????) Renem, bych vysvětlila možnostma, že jí Ren podcenil a chtěl se "bavit", nebo že byl docela noob, a jediný chvíle kdy se mečem umí ohánět je ve chvílích kdy má záchvat vzteku, no a nebo, že jí už skoro měl a v tu chvíli se Planetoborec začal rozpadat jako genesis ve star treku behem souboje kirka a toho klingona, jak ho hraje vědec z Návratu do budoucnosti... eh kurva.
No takže tak. Souboj to byl poměrně uvěřitelnej, narozdíl od mýho oblíbenýho duel of the fates Very Happy Zaujalo mě, jak se 2 lidi střídali o jeden světelňák.

Náhražka za Tarkina, teda Bill Weasley, se moc neukázal, čekala sem že tam bude víc, stejně jako Brienne z hry o trůny (kpt Phasma nebo jak se to píše) no a nepochopila sem akorát tu bábu v chrámohospodě u rybníka (náhražku yody mi přišla, taková kouzelná babička Very Happy) ale nijak mi nevadila. zato kdo nebo co je kurva Snoke? Ten mi vadil, vypadal jako potomek Gluma a Azoga z Hobita a nebo jako takovej ten badass týpek z Strážců galaxie... Prostě se tam nějak vzal a nikdo neví jak, první co mě napadlo bylo že je to nějaká palpyho reinkarnace, no uvidíme co z něj vyleze.

Bratra nejvíc zaujal Luke. Podle něj (bratra) tam Luke pronesl nejlepší monolog a dialog v dějinách filmu Very Happy

A jo, věděla sem, že Han umře, tak nějak sem to tušila (díky síle, neasi Very Happy ) ale stejnak jsem začala brečet a rozmazala sem si pečlivě vyvedený oční linky a pak se šla ožrat. Btw v Benovi vidím Jacena a v Rey Jainu (kámoš furt, že sou to sourozenci, ale podle mýho spíš bratránek a sestřenice.... nevím, nejsem Abrams, i když si to nějaký lidi myslej, soudě podle toho, že se mě furt ptaj, co bude v dalších dílech SW)

Sečteno a podtrženo, víc se mi toho na filmu líbí než nelíbí. Ale hele je možný že luke ve skutečnosti po konci 4 epizody omylem otevřel černou díru a dostal se do nějakýho alternativního světa, kde musí najít starýho Luka a zeptat se ho, co se to tam kurva stalo Very Happy

te fighter
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Síla se probouzí - diskuze se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla se probouzí - diskuze se spoilery   Síla se probouzí - diskuze se spoilery Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Síla se probouzí - diskuze se spoilery
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskuze se spoilery
» TFU II Konce-SPOILER ALERT
» Solo Diskuse se spoilery

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VII: Síla se probouzí-
Přejdi na: