OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Rebels obecně

Goto down 
+7
Darth Eternal Hatred
Jaden Korr
Hyger3
Cody
Padme von Kell
Shred Naki
William
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 27 2017, 10:25

Jop, už to vidím, živá bude len hlava, ak už vôbec celá, zvyšok trupu robotický Rolling Eyes . To rovno mu môžu dať samo uzdravujúcu schopnosť ako má Wolverín Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 27 2017, 13:01

živá hlava... hmmm... sakra snad z nej Filoni neche udelat Lorda Simuse affraid
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 27 2017, 14:30

a co poslední díl ? koukal tu na to někdo ? Thrawn tu byl velice Thrawnovský, i když možná trošku nethrawnovsky neodhadl toho šaška Konstantina Very Happy a bitva velice dobrá.

a na závěr
jak ta celá episoda dopadla:
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 27 2017, 18:43

Neboj, Ezru si nechajú nakoniec. A buď ho osobne zlikviduje D. V. alebo možno ho tým poctí osobne Imperátor Twisted Evil Podla mňa to bude jedna z ďalších obetí povstania. Iba ak by hodily jeho postavu do 9. filmu triologie a to by prosím pekne asi zvracal
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 05 2017, 16:47

tak, koukal jsem s brachou na nadabovanou třetí serii, napjatý a zvědavý, kdo že dokáže nahradit hlas Larse Mikkelsena v roli našeho oblíbeného modrého velkoadmirála ... do teď mi přišel dabing a výběr daberu hodně přesný (teda Sama Witwera v roli Maula taky moc netrefili), ale že Thrawn bude Švarc Very Happy to se teda hodně nepovedlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 15 2018, 19:03

tak trošku do toho ripnem s jedním obrázkom, ale myslím že kopec ľudom čo majú v láske Skutočných Mandalorianov, tak by im to určite nevadilo. Hlavne ak by nastala taká situácia v seriáli The Rebels Very Happy

obrázok:
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 15 2018, 22:56

ouuu, hodně tvrdé... myslím, že by stačilo ji pořádně vojet, aby vědela co jsou skuteční mandaloriané Laughing just joking... ale jo, něco pravdy na tom bude
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Moje dojmy   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 16 2018, 11:18

Hele my teď koukáme na 2. sérii a nějak mě to neuráží, a to dokonce ani to lehký "zpitomění" Stromtrooperů. Proč?

1) Asi sem ochotnej animákům odpustit víc než regulérním hranejm celovečerákům.

2) Rebels nemají uplně špatně udělaný charaktery. Jo, v hlubším pohledu to je ta typická squadra podle šablony, ale i tak mi přišlo celkem zajímavý jak se jim to povedlo namixovat. Máme tu někoho, kdo vypadá jako Velitel (a kdo se ujme výcviku Mlaďase), ale najednou seznáme, že on tomu vlastně až tak uplně nevelí, protože tuje Pilotka, která ve skutečnosti je ten kdo je v kontaktu s rebelama a dává jednotlivejm misím větším rozměr, dva schopný charaktery (Mandalorianka a Válečník), Robota kterej je sice divnej a jeho mozek asi dostal už pěknejch pár ran, na druhou stranu má ale zajímavou osobitost, a Mlaďase, kterej tu není jen komická figurka která zmotá na co přijde (alá Jar-Jar, ať shoří v pekle), ale dokáže zabrat a dotáhnout věci do konce.

3) Imperiálové. Tady jsem trochu na vážkách. Agent je prostě pitomec, bohužel tu musí bejt nějakej otloukánek kterej to neustále schytává, ale Inkvizitor? Slušnej enemák, kterýmu hrdinové utelki většinou jen dílem díky svý vynalézavosti (a plot armoru) a dílem díky neschopnosti gruntů, aby nakonec umřel ve slušný bitce a ne příliš epickým stylem. Docela se mi líbilo jak tu byl udělanej Tarkin, ten si myslim ostudu neudělal - a to jak nechal na místě popravit ty dva debily? To je moment kterýho se pomalu nedočkáme ani v hraným fliku, a tady to dostali do seroše pro děcka (jak to procpali přes cenzuru?!?). I ti dva druzí inkvizitoři nejsou uplně marní (i ten velkej není tak uplně blbej a ta čůza, co vypadá jek ségra Ventress, očividně nežere imperiální propagandu až tak moc). Stormtroopeři jsou očividně ti co propadli sítem elitních jednotek (jak všichni víme, Vaderova 501. si k sobě stahovala nejchopnější kádry a zbytek corps tím strašlivě trpěl, a není důvod domnívat se, že další lepší jednotky se nechovaly stejně) a jsou to prostě běžní grunti, co tak nějak slouží a víceméně jim je jedno co vlastně dělaj, hlavně když nebude nuda, k vellení nemaj moc sympatie a enemáci jsou jim volní, pokud se netoulaj po jejich rajónu. A nižší šarže občas překvapí (Vzpomínáte na toho poručíka, co se fakt snažil, aby t ytři křižníky nepadly rebelům do ruky?).

4) Rebelové - kua jeden z důvodů, proč sem na to začal koukat byla Ashoka, tu sem měl rád už v TCW (a její progres od Štěkny k jedijce, kterou Rada vyštvala z Řádu) a tady je z ní schopná Jedijka, která už bohužel ztratila dětskou roztomilost (ty malý cute výrůstky se prodloužily, holt všichni stárnem). Ani ostatní rebelové nejsou bez chyby, stíhači očividně nejsou aspiranti do Rogue Squadron, velení taky vrší chyby (neúspěšnej pokus o proražení blokády), je to hezky vyrovnaný.

Celkově je to docela rozumnej příspěvek do současnejch vod SW, protože ta bída co se dostává na plátna kin je uplně jinej level failu než tyhle relativně neškodný dvacetiminutovky, který ani moc nejdou proti Canonu (a tím myslím víceméně prvních 6 epizod, EU nemám tolik načtený abych dokázal posoudit ve kterým dílu jdou proti který knížce či komixu). A potom co utli TCW zrovna ve chvíli, kdy to přestalo bejt "co epizoda to epická porážka droidů" k "vícedílný seriózní zápletky" je tu aspoň něco...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 16 2018, 13:01

kolik to ma vlastne serii?
ja ted dostal snad komplet 1 serii tak se na to asi budu muset podivat Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 16 2018, 23:21

Hele, takhle... Rebels vůbec nesleduju. Viděl jsem první sérii a tím to skončilo. Minule jsem ale na youtube narazil na pár theory videí,které mě docela zaujali. Takže jsem si vyhledal danou epizodu, kolem které se ty teorie točili (4. serie, nějaká epizoda ke konci Laughing ) a nasadilo mi to brouka do hlavy. Je mi jasné, že to, co se tam odehrálo, by mnoha fandům, primárně fandům EU, možná vykouzlilo jiskru naděje, ale nejsem si jist (spíš ne), jestli někdo ze současného vedení LF má "koule" na to, aby daný koncept rozvinul. Nechci psát spoilery, ale jedná se o existenci alternativních světů. A teorie, které jsem měl možnost číst a vidět byly hodně zajímavé a Legendám by pravděpodobně v budoucnu nahráváli do karet. Bohužel to, s čím momentálně disponuje LF rapidně ubírá na potenciálu toho konceptu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rebels obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rebels obecně   Rebels obecně - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rebels obecně
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Seriály :: Rebelové-
Přejdi na: