OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D

Goto down 
+8
CharlieV
Ruplikon
Darth Soren
Darth Eternal Hatred
Jaden Korr
Mandalorian
Gralen
Padme von Kell
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeMon Jan 23 2017, 18:54

Ano je to tak, Episoda 8 bude mít název Poslední Jedi ... a ne, fakt to nebude čtvrtý díl Coruscant nights Very Happy

(po vytvoření vlastního oddílu přesunout.. Very Happy)

Těšíte se ?? (já vím že ne)
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeMon Jan 23 2017, 19:14

Jako fakt? Jestli jo, tak mi to přijde, jako když vybrali to první, co je napadlo. Very Happy Když se staví takhle líně k názvu, jak má pak vypadat film. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeSun Jan 29 2017, 21:08

Tohle už jsem komentoval na jiný stránce a nemam chuť se zase rozepisovat.
Prostě a jasně na to z vysoka se.ou. Dělají to jen pro prachy a na starý fanoušky se kašle už od natáčení sedmičky. Jsem teda velice zvědav co zase nase.ou do týhle epizody.
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeMon Jan 30 2017, 09:45

Je třeba si uvědomit že je to logické že "serou" na staré fanoušky, protože většina lidi knihy a komixy nečte jako my. A peníze mají hlavně z nových fanoušků (proto se to taky oficiálně nejmenuje episoda 8, a to že je to episoda 8 bude zmíněno jen v úvodních titulcích), nebo těch co jen sledují filmy. Pro staré fanoušky tu je právě to že stále dělají knihy, nebo zde velice oblíbený zlý pan Filoni co si dovolil vrátit do kanonu Thrawna... a taky bych furt nedemonizoval Disney protože všichni víme že kdyby to dělal Lucas, dopadlo by to podobně, taky by EU vůbec nebral vpotaz. Ale já pořád pevně věřím, že jakmile vyjde Episoda 9 a utichne nějaký hype s ní spojený uvidíte kolik věci ze starého kanonu najednou bude platit... nejlepší příběhy se vrátí ... Myslím že Darth Plagueis kniha bude první v řadě... Trilogie Darth Bane hned po ní a Revan bude mít kanonickou verzi možná ještě dříve.

No a k tématu. já si myslím že superzhajpovaná zbytečná postava capitan Phasma se v tomhle díle ukáže jako dvojitý agent protože jinak si nelze vysvětlit jeji chování v e7. Luke neumře, Leia ano, asi výbuchem lodi logicky. A co se týče kvality filmu, určitě to bude lepší jak episoda7 protože si opravdu nedovedu představit jak by mohlo být něco horšího Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeMon Jan 30 2017, 14:56

Ja se necham prekvapit.. podle me posledni jedi nebude, nebo se proste po nem objevi dalsi Very Happy
Ten nazev je tak nic nerikajici, ze si myslim, ze smysl (pokud ho bude mit) dostane az po shlednuti filmu...
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeSat Feb 04 2017, 22:59

fakt sa musíme nechať prekvapiť, ale viem, že úplne v pohode môžu spraviť ešte horší film ako Ep. 7. Sila sa prebúdza. Teda lepšie bude keď sa fest nebudem tešiť, ale keď to bude v kine s titulkami, tak za to par Eur dám.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:10

Jo a devátá epizoda se bude jmenovat: "Našli jsme ještě dalšího jedi" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:14

Darth Eternal Hatred napsal:
Jo a devátá epizoda se bude jmenovat: "Našli jsme ještě dalšího jedi" Very Happy

Oh, buh nas chran...
Jedina moznost, jak by mne tvurci tim Disney mohl prijemne prekvapit je ta, ze by se devitka jmenoval "Vzestup Sithu" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:17

Nebo "Neslavný konec C3PO" Very Happy

jo a byl by to spíš vzestup renů
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:22

Neeee, tihlecti rytiri z Renu nemuzou byti Sithove to nejde, ja je porad akceptuju jen jako inkvizitory, nebo vrahy a ne opravdove Sithy. Boze, Bane by zaplakal...
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:23

bane neexistuje! Nezapomínej na nový ustanovení, platěj jenom filmy Very Happy (a asi i tcw a rebels) takže tu máme reníky na vzestupu!
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:44

No no, ale Bane prece byl v tCW, jak tam s nim Yoda rozmlouval Suspect
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 12:54

jasný.. no já tcw nesleduju
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 20:57

poznámka pokud jste ten díl neviděli, což jsem usoudil že je velice pravděpodobné protože TCW přece nejsou EU kniha Very Happy Bane se zde objevil vrámci Yodovy vize, nebyl to žádný Baneho duch ani návrat nebo oživení jak Ragnos v JKAcademy či co, byla to jen vize Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 07 2017, 21:07

jo ja jsem tu epizodu videl a je mi jasny ze to byla vize, tady slo jenom o to podotknout ze se Bane (v jakekoli forme) v tCW opravdu objevil, tudiz je soucasti aktualniho canonu. A je zrejme ze rovnez soucasti je i Revan, o cem svedci posledni epizoda Rebels
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeWed Feb 08 2017, 15:04

Nj, ale nikde nemas napsany, ze plati i to o nich, co v TCW nebylo Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeFri Feb 10 2017, 23:47

no prave to mne desi... Oni jsou schopni udelat z Revana knihovnika, strazce Jedijskeho archivu a o Baneovi reknou ze to byl puvodne docela milej chlapek, ktery se zabouchl do twilecky, ktera umrela nestastnou nahodou rukama Jedie a Bane pak chytil takovy rage ze se z prdele rozhodl vymyslet sithsky rad a Rule of two
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeTue Feb 14 2017, 11:55

Treba budou mit rozum a neco, co jim neprekazi, zkanonizuji taky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeWed Feb 15 2017, 10:31

Já osobně jim ten jejich canon neberu, pro mě neplatí. Já beru to co je Legends jako canon.
Nějaká ep. VII je úplně mimo mísu, pouhá vykradačka předchozí trilogie, tak proč bych se jí měl nějak řídit?
Nevěřim, že ep. VIII bude o něco lepší, prostě to bude další propadák a IX. bude taky, je fuk kdo to natočí, bude se muset řídit Disney instrukcema a i kdyby sebevíc chtěl, pořád mu budou v příběhu bránit předchozí dva propadáky.

Momentálně jediný co se jim nějak povedlo je Rogue One, ale i tam je několik hrubých chyb který tam nemuseli být. Empire!!!

Prostě nějaký Last Jedi je totální blbost. Jasné je že to bude o Lukovi (bo něco takovýho), neviděl jsem v VII. ep. nikoho jinýho kdo by byl Jedi. Nebo tam možná bude učit Rey a zní bude ten Last Jedi. No jak originální vykradení ep. V. Very Happy
A co asi tak bude v IX. epizodě? Ani se nebudu divit pokud se bude Ren celou dobu snažit dostat Rey na svou stranu a nakonec Ren umře při zabití jeho "mistra" a Rey to oslaví jeho pohřbem jelikož nakonec se přidá Ren zpět na světlou stranu... Nebo může Ren přežít a dát to s Rey dohromady... Pak založí nový řád Jedi. Very Happy
Jsem zvědav jestli jsem se trefil. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeThu Feb 16 2017, 22:13

Cody možno si sa aj trafil, a možno sa bude odohrávať kombinovaná bitka, Vesmír, planéta naraz a budú tam podobní domorodci ako Ewokovia a podobne. kto vie, čo ešte vykradnú, možno tam niečo šupnú na spôsob Titaniku, alebo niečo podobné.

ako na ten film pôjdem, ale hlavne z zvedavosti, čo zas doondia.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeFri Feb 17 2017, 18:06

a namorni lode
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeSat Feb 18 2017, 15:30

defakto furt řešíte to samé dokola Very Happy nový kanon a filmy jsou "vykrádačky" bezchybného úžásného EU nebo filmů Very Happy Všechny co je Star Wars patří teď jim, dali za to šílene prachy, tak jaka vykrádačka ?? Very Happy Osobně taky považuju Episodu 7 za žumpu kinematigrafie a nejhorší Star Wars, ale nový canon vůbec není špatný (až na pár vyjímek jako nové pravidla zbarvení krystalů a starkiller base což je stejná sračka jak darksabery a suncrusher z EU ... ) , a zatím není přeplácaný nesmyslama a nucenýma retconama, takže já tomu šanci dal a jsem spokojený a věřím že po ep9. se budou do canonu vracet velkéé části z EU... v EU je přece skoro každé období zmapované, někdy i za cenu naprosté pitomosti a v novém canonu je teď tolik prostoru na zajímavé a důležité příběhy..
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeSun Feb 19 2017, 13:14

Je nám 30, co bys nechtěl. :-D už jsme staří. Přijímat nové věci nám dělá problémy, i kdyby byly mnohem lepší než původní. EU stálo na nás. Stejně tak jako původní trilogie stála na dnešních čtyřicátnících. Věř, že ti měli s přijmutím EU a hlavně prequelů úplně stejný problém, jako máme my teď s novým canonem. Koneckonců i jako ty budeš mít za 10-20 let, až zase začnou od znova.

A jiné to nebude. Pár lidí to přijme, ale jádro bude dál trvat na své pravdě. A stejně jako se teď čtyřicátníci smějí nám, že konečně někdo ty šračky z eu s prequely a speciální edicí utlumil, tak my se budeme smát vám, až to disney zabalí a udělá reboot.

Z tohohle pohledu vlastně není e7 co vytknout. Historie se vážně opakuje. :-D :-D :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeWed Feb 22 2017, 13:26

Před 2000 lety taky bylo dobře zavedené náboženství. Pak přišel spasitel a změnil ho. Někdo ho přijal a někdo ne.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitimeThu Feb 23 2017, 19:51

Náboženství nezměnil spasitel. Náboženství změnila církev.
Spasitel pouze učil základní učení, nikomu nic nenutil.

A když už jsi to nakousnul, starý náboženství bylo taky lepší jak to co tu je ty 2000 let, už jen pro to, že se uctívala matka země, otec slunce.
Co se uctívá teď? -> Mrtvej chlap na kříži. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Star Wars Jedi Knight hry
» Star Wars Jedi Church
» Star Wars Jedi Vs Sith

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VIII: Poslední z Jediů-
Přejdi na: