OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata

Goto down 
+4
Hyger3
Jaden Korr
Mandalorian
William
8 posters
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 10:06

So, videli jste trailer? Dobre, spatne? Schvalne nehodlam nic rikat, nez se vyjadri nekdo jiny. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 12:33

Jak to rict... mam z toho velice smisene pocity. Ne ze bych se tesil, ale jsem proste zvedav. Na druhou stranu, opet jsem velice skeptickej a uz k traileru mam nekolik... hm, poznamek. Za prve - zaverecny strih, Rey a Kylo Ren - co ji bude chtit opet pretahnout na dark side? myslel jsem ze tohle jsme vyresili uz na konci TFA. Nebo Ren preskoci k tem hodnym? To si nemyslim, kdyz tam bude vahat jestli zakilluje i svou maminku. Za druhe - je hezke ze tvurci chteji divakum predstavit vic novych druhu zivocichu nachazejicich se ve SW univerzu... ale proc kurna z toho delat Narnii? Narazim na ty ledovi vlky ci co to bylo a hlavne ty ozgery mrnave, ted nevim jak se jim rika. Dale Luke - proste ne, a to je videt i na Markovi ze mu je trapne jak mu zk*rvili celou postavu. Jsem rad ze dostane vic prostoru, ale proc se v jednom momentu kruci udivuje nad silou Rey, kdyz on je canonicky nejmocnejsi forceuser doby... logika padla. Navic ty jeho vystrasene pohledy a vycitky... to k Lukovi proste nejde, i v EU mel par let problemy s tim pouzivat Silu, kvuli temne strane, pak ho to vycerpavalo, ale porad se drzel a nefnukal ze mu nekdo zboril akademii nebo co. I vzhledem k nove canonizaci je to trochu podivne protoze i v Heir to the Jedi je docela jako machr a pak ze zhrouti? Bo prisel nejaky rytir z Renu? Nesmysl. Dokonce mi to v par chvilich pripadalo spis jako fan film (0:22) Very Happy Vyjadrete se i vy, ja jsem ted zatim myslim napsal dost, kdyz me neco jeste napadne tak tak to sem hodim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 12:38

Ok, uz muzu. Já si myslim, ze je to jen sikovne sestrihany. Rey nepodava ruku Renovi, ale Lukovi.

V novem Canonu neni Luke nejsilnejsi Jedi. Nezapomen, ze na prequely kaslou, takze cela vec ala midichloriany jde do kose. Epicky by bylo, kdyby mluvil o sobe, jako o surove Sile, ktere se nebal a ze to byl on, kdo sejmul cely rad, podobne jako prof. X v Loganovi, ale spis to bude tak, ze ultra rytir bude bud Snoke nebo Kylo.

Narnie mi moc nevadila, je jasny, ze chtel primarne potvory, ze kterejch pak snadno udelaj hracky. Nic necekaneho.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 17:52

No, jsem zvědavá na WTF moment. Podle mě to bude něco ohledně Snokeho. Třeba, že je to ženská nebo něco takovýho. Já teda osobně zvědavá jsem, a nežs e na to dostanu do kina tak budu muset žít někde v džungli, aby mi někdo nevyspoileroval ten WTF moment Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 18:15

Snoke je vader kteryho nasralo ze ho Luke chtel spalit, kdyz byl v bezvedomi
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 19:44

wtf moment je: Rey, já jsem tvůj bratr... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeThu Oct 12 2017, 19:59

Snoke je Padmé Very Happy
(ano, i takovýdle teorie jsou)
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Oct 13 2017, 10:28

Trailer vypadá fakt nabušeně a je to dost šikovně sestříhané, především ten konec... výhrady jsou jasné - Porgové (to je ten dementní morčatotučnák s Chewiem) a ten hype co se kolem nich snaží na internetu už nějaký ten týden (nebo i měsíc) vytvořit. Pak ti Narniovití čoklové ... to zas bude disneyovská pohádka ... a i kdyby byl ten film perfektní, nesmíme zapomínat že další episodu bude mít opět v rukou JJ Abrams a pujde to zas do kopru...
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Oct 13 2017, 18:10

z traileru se nikdy nedá zápletka vyčíst, ale jdeme li dle vzoru imperium vrací uder, tak to bude nějak tak, že rey je s Lukem a on jí trénuje, pak se něco posere a rey uteče. Finn se uzdraví a společně s Poem a Leiou sbírají síly na nějakou velkou bitvu s kylo renem v čele nepřátelské armády. Během bitvy se Finn utká s Phasmou, bude nějakej hustej dialog, Kylo vyřídí Leiu, co bude dělat Poe nevím, Rey se nějak dostane ke Snokeovi (hledá odpovědi na otázky) ten jí zajme, řekne něco WTFáckýho, třeba že je Padmé (snoke, ne rey) a ona tam u něj zůstane až do dalšího dílu. Poe a Finn se jí vydaj s BB hledat...
Kurva Very Happy jsem zvědavější a zvědavější. Máte někdo nějaký další teorie? Very Happy todle bylo prostě podle vzoru imperium vrací úder...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Nov 24 2017, 10:24

no uvidíme. ja na to pôjdem do kín, síce neskôr ako vy v čechách. ale určite popíšem svoj postreh, aj negatívny
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Nov 28 2017, 18:14

Já jedu 15. prosince na 3D, už mám i lístky. Jakože dárek od ségry k Vánocum, ale mám za to, že dárek má potešit a ne zpusobit rage z toho, že ti Mickey Mouse pomalu ničí oblíbenou frenčízu scratch Laughing
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Nov 28 2017, 18:32

no hádam to myslela v dobrom, keď ti to zakúpila. No uvidíme čo to bude, či budem nadávať na to aj niekoľko dní v kuse xD
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeWed Nov 29 2017, 15:33

Ale jo, myslela to dobre... aspoň myslím. Ja na to budu nadávat určite, jde jenom o to jak moc a jak dlouho Very Happy ale novou trilogii už beru jenom jako filmy... proste obyčejné filmy, které používajú postavy a prvky SW, ale pro mne to není SW. Pro mne navždy SW zustane EU. To máš stejný jako když Metallica nahrála album LuLu s Lou Reedem, ale nikdo ten album nebere v potaz jako album Metallicy Laughing Možná to bude lepší, když na "trune" teď nesedí J.J. Abrams (kterého ja proste jako režiséra a scenáristu nenávidím, a doteď nechápu jak mu mohli sverit SW a to hned 2 díly), nicméne všechno se uvidí až to uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Dec 01 2017, 10:28

no nechme sa prepkvapiť ako to spravia. dúfam že to nebude až taká nechutná kopírovačka z strarých SW filmov
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Dec 01 2017, 14:58

No to taky doufam... a doufam, a ted jako opravdu se modlim a doufam, ze ty ku*vy z Disney nezabijou Luka, protoze, kdyby tohle udelali, tak v tom momentu koncim se sledovanim novych dilu SW.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Dec 01 2017, 16:33

Já se těším na tu další trilogii. Mohlo by tam být něco takového, že bude velká válka, kterou Rey a Finn vyhrají, a pak půjdou dále pátrat po původu zla. Pak se vrátí jako Sithové a Rey zradí Finna, který zapomene, že byl Sith, a společně s tím pilotem Poem budou bojovat proti Rey. Dobré, ne?
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeFri Dec 01 2017, 18:30

Nemaluj čerta na zeď. Revana ať nechaj tak, akorat ho do*ebou... A Finn s Rey tam určite nebudou, protože to bude v uplne jiné dobe... Budou tam jiné postavy ale urcite bude dodržen tvurci postup Disney: bude tam černoch (no racism), asiat, stary moudry mentor, hlavní hrdinka bude žena (protoze gender politika), zastupce homosexualu a s ohledem na trendy i zastupce genderu X; bude tam opet nejaké blbe zviratko, ktere se bude prodavat detem a kretensky nesympaticky zaporak, ktery bude, jak se pozdeji ukaze, loutkou v rukou nekoho horsiho. To nepocitam jeste prisne dodrzovani pribehove linie, ktera bude kopii dilu stare resp. nove a nove nove trilogie, to znamena, zadny novy pribeh neneee, ale to same vypraveni jako doted, jenom v jinaci dobe.

Verim, ze vsechny jste pochopili tohle jako vtip a ironickou narazku na tvurci postupy autoru nove trilogie. Osobne fakt doufam, ze dalsi nova trilogie (ktera byla nedavno ohlasena) bude lepsi nez ta soucasna a vrati se k duchu SW, ktery sme znali z EU a puvodnich dilu (1977-2005), cize urcite tam nesmi sedet J.J. Abrams Very Happy Nemuzu si pomoct ale ja ho fakt nemam rad.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeSat Dec 02 2017, 14:18

No v to, ako bude vyzerať nasledujúca triologia môžme maximálne dúfať, alebo sa modliť, aby to nerobil Abrams, alebo ešte niekto horší alebo podobný. Inak potom môžu veselo natáčať Star Wars Japonci xD
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeMon Dec 11 2017, 16:43

Je jedno kdo to natočí. Stejně to bude od Disney a bude to podle nich a ne podle režiséra.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeMon Dec 11 2017, 21:16

zatiaľ čo som videl trailer na novú misiu na Nový SW Battlefront 2 kde bola akurát bitka z nového filmu, tak to vizeralo čisto na Imperialni pozemný útok na základňu povstalcov na Hoth. len samozrejme akože iná planéta, nieje tam furt ľad, nová Technika a samozrejme nové postavy, ak nerátam na Princeznú Leiu, Chewiho a R2-D2 a c3po. ale kto vie ako na tom bude film, ale ten trailer už len čisto podporuje pohĺad na vykrádačku
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeTue Dec 12 2017, 21:19

já jdu v sobotu. Doufám, že mě v násldujících dnech nikdo nenasere, jinak dostane spoilerem do xichtu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeWed Dec 13 2017, 11:09

no ja tiež to vidím buď na sobotu, alebo nedeľu večer. ako ak ma dakto nasere, tak to bude extrémne len ten den ked na to pôjdem do kina, a to konkrétne od opustenia kinosály xD. No nič nechajme sa prekvapiť čo všetko ukradli a doondili.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeWed Dec 13 2017, 13:11

Já jdu v pátek Very Happy Je dobře, že jste napsali, kdy jdete vy, abych tady neházel hned v pátek večer spojlery... a nadávky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitimeWed Dec 13 2017, 13:22

to si nechaj na sobotu alebo na nedelu. ako mne spoilery nevadia. Ale až po siedmej večer. Mne o siedmej začína film aj v sobotu a rovnako aj v nedelu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata   Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Posledni z Jediů - Velmi vážná a seriózní debata
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VIII: Poslední z Jediů-
Přejdi na: